نسخه چاپي
1397/09/19 :: ١٠:٤٤ 

زاکانی: انقلاب اسلامی بنیان جدیدی را در جهان جاری کرد

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: در انقلاب اسلامی سه ویژگی گوهر دین، مردم و رهبری جامعه بود، این انقلاب به جریانی تبدیل شده که توانسته بنیان جدیدی را در جهان کنونی جاری کند.

زاکانی: انقلاب اسلامی بنیان جدیدی را در جهان جاری کرد

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم ، علیرضا زاکانی نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی عصر امروز (یکشنبه، 18 آذر) در مراسم گرامیداشت روز دانشجو که در دانشکده پرستاری دانشگاه تهران برگزار شد، در سخنانی گفت: باید محور حرکات کشور را بر مدار شایستگان قرار دهیم و [افراد مسئول] تعهد, تخصص و عرضه کار داشته باشند.

وی افزود: وقت آن است که جریانی جوان روی کار بیاید که پرچمدار تغییر در کشور باشد، شأن رهبری و مردم، وضعیت کنونی نیست و باید چشم به افق‌های آینده داشته باشیم.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس با بیان اینکه آینده با تعلیم و تربیت شکل می‌گیرد و انسان‌های مسئول و خودباور را به جامعه تحویل می‌دهد، اظهار داشت: تعلیم کشور را باید از طریق رشد و تربیت آغاز کنیم.

خبرگزاری تسنیم


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 10

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 476028

  • بازديدکنندگان امروز : 489

  • کل بازديدکنندگان : 938515

پیوندها