نسخه چاپي
1397/09/17 :: ٠٩:٣٣ 
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور مطرح کرد:

برگزاری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فارغ از گرایش های سیاسی

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور اظهار داشت : همه باید بدون توجه به گرایش‌های سیاسی و به صورت صادقانه در بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تلاش کنند.

برگزاری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فارغ از گرایش های سیاسی

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نصرت الله لطفی  در جلسه شورای سیاستگذاری و راهبری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان قم در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری با اشاره به برنامه‌های دهه فجر در استان قم اظهار کرد: دستگاه‌ها نباید از شهرها و روستاهای تابعه شهر قم در برنامه‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی غافل شوند و باید برنامه‌ها را به صورت مستمر تا بهمن ماه برگزار کنند.

وی ادامه داد: به شکرانه نعمت بی بدیل نظام مقدس و همچنین به اقتضای وضعیت کشور و منطقه و بالا گرفتن دامنه دشمنی ها و عداوت های دنیای استکبار علیه نظام اسلامی، امسال فعالیت و مشارکت همه جانبه در برپایی جشن های دهه فجر نسبت به سال های قبل از اهمیت بیشتری برخوردار است.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور افزود: در خصوص بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، باید رسانه‌ها از دستگاه‌های مختلف مطالبه گری داشته باشند و عملکرد آن‌ها را منعکس کنند و در این خصوص کمیته ارزیابی تشکیل خواهیم داد.

نصرت الله لطفی  ادامه داد: همه باید بدون توجه به گرایش‌های سیاسی و به صورت صادقانه در بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تلاش کنند.

وی تصریح کرد: حضور فعالانه در برنامه های چهلمین فجر پیروزی انقلاب اسلامی برای هر یک از مدیران و مسئولان با هر نگاه و رویکردی یک وظیفه غیر قابل انکار به شمار می آید‌.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور بیان داشت: در چنین شرایطی از کلیه مدیران در تمامی رده ها و سطوح کشور بویژه در قم به عنوان پایگاه انقلاب این انتظار و توقع وجود دارد که هر گونه تلاش در این زمینه را وظیفه دینی، انقلابی و سازمانی خود بدانند.

وی گفت: اکنون نظام سلطه با محوریت آمریکای جهانخوار،مایوس ازگزینه نظامی به نتیجه بخش نبودن سیاست های توطئه آمیز خود علیه نظام از جمله تحریم های 40 ساله، ناموفق بودن در جنگ های نیابتی، سیاه نمایی از طریق القای ناکارآمدی نظام دینی و تحریف دستاوردهای انقلاب اسلامی اعتراف دارد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به اینکه استکبار ضمن تلاش در جهت ایجاد یاس، ناامیدی و سرخوردگی در مردم سیاست براندازی نظام دینی را در راس کار قرار داده است، افزود: با این اوضاع یک مدیر که از اندوخته های و سرمایه های این نظام است، باید در راستای دفاع از آرمان ها و شعارهای نظام دینی گام های مستحکمی را بر دارد.

وی مردم را صاحبان اصلی انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: دشمنان مردم را هدف قرار دادند چون می‌دانند نظامی که متعلق به مردم است قابل سرنگونی نیست.

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 8

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 476027

  • بازديدکنندگان امروز : 486

  • کل بازديدکنندگان : 938512

پیوندها