نسخه چاپي
1397/09/15 :: ١٥:٣٦ 

بزرگداشت 9دی یک کمربندی ایمنی بصیرت افزایی برای طول سال است

در نخستین جلسه ستاد بزرگداشت حماسه یوم الله نهم دی ماه حجت الاسلام والمسلمین روحی یزدی بیان کردند : بزرگداشت 9دی یک کمربندی ایمنی بصیرت افزایی برای طول سال است که با توجه به انتخابات مجلس درسال 98 آیین های این روز باید هرچه باشکوهتر برگزارشود.

 بزرگداشت 9دی یک کمربندی ایمنی بصیرت افزایی برای طول سال است

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز، حجت الاسلام والمسلمین محمد حسین روحی یزدی در نخستین نشست هماهنگی بزرگداشت حماسه یوم الله نهم دی ماه استان البرز افزود: با توجه به حربه های مختلف دشمنان برای ضربه به نظام اسلامی لازم است با هم اندیشی هرچه بیشتر و تدابیر ویژه در برگزاری آیین های روز 9دی گام برداشت.

وی ادامه داد: سال گذشته با نزدیک شدن به روز مهم 9دی حواشی های بسیاری را داشتیم و هرساله با فراسیدن این روز تاریخی تحرکاتی از سوی دشمنان نظام اسلامی دیده می شود.

روحی یزدی گفت: تحرکات دشمنان با استفاده از حربه های مختلف در آستانه روز 9دی با هدف تحت شعاع قرار دادن این روز مهم و تاریخی است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز خاطرنشان کرد: دشمنان از این نکته مهم غافل هستند که تمام توطئه های آنان در طول تاریخ پیروزی انقلاب اسلامی نه تنها مانع از حضور و مشارکت مردم نشده بلکه آنان را برای پشتیبانی از نظام اسلامی مصمم تر ساخته است.

روحی یزدی افزود: حضور در برنامه های تاریخی نظام اسلامی از جمله 9دی حضور از نوع خودجوش و مردمی است .

وی یاد آورشد: درآستانه برگزاری راهپیمایی 13 آبان امسال نیز شاهد تحرکات منفی از سوی دشمنان در بخش اقتصادی بودیم از جمله گرانی، وضعیت نامناسب معیشتی و نوسانات بی حساب ارزش پول کشور،اما مردم ایران اسلامی برای مشارکت در آیین های پشتیبانی از نظام اسلامی نه تنها دلسرد نشدند بلکه حضور پرشورتری داشتند.

روحی یزدی گفت: این شکوه و عظمت در آیین های مختلف تاریخی و انقلابی ایران اسلامی نشات گرفته از همراهی و همدلی است که از ابتدای انقلاب اسلامی رمز پیروزی انقلاب اسلامی بوده و درقالب وحدت کلمه جای می گیرد.

وی یاد آورشد: بزرگداشت 9دی یک کمربندی ایمنی بصیرت افزایی برای طول سال است که با توجه به انتخابات مجلس درسال 98 آیین های این روز باید هرچه باشکوهتر برگزارشود.

دراین نشست اعضای ستاد بزرگداشت 9دی به بیان نقطه نظرات خود برای برگزاری آیین های این روز دراستان البرز در زمینه های هنری ، فرهنگی و اجتماعی پرداختند.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 13

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 517402

  • بازديدکنندگان امروز : 515

  • کل بازديدکنندگان : 1055942

پیوندها