نسخه چاپي
1397/09/14 :: ٠٩:٠٥ 

اتحاد و وحدت سبب می‌شود امت اسلامی سرور تمامی جهان باشند

شیعه و سنی مانند دو بال هستند که باید با یکدیگر پرواز کنند و با یک بال پرواز و حرکت مقدور نیست، اتحاد و وحدت سبب می شود امت اسلامی سرور تمامی جهان باشند.

اتحاد و وحدت سبب می‌شود امت اسلامی سرور تمامی جهان باشند

 

نماینده آیت‌الله شیخ عیسی قاسم، رییس شیعیان بحرین در تهران گفت: شیعه و سنی مانند دو بال هستند که باید با یکدیگر پرواز کنند و با یک بال پرواز و حرکت مقدور نیست، اتحاد و وحدت سبب می شود امت اسلامی سرور تمامی جهان باشند.

به گزارش ایسنا، شیخ عبدالله الدقاق در نخستین کنگره بین‌المللی وحدت دانشجویان جهان اسلام در تالار امام رضا (ع) دانشگاه سیستان و بلوچستان اظهار کرد: دو جبهه کفار و مسلمانان همواره با هم در تقابل بوده‌اند اما نباید این نزاع به شیعه و سنی برسد.

وی در ادامه بیان کرد: یک مقوله بسیار مهم وجود دارد که استعمارگران غربی آن را مطرح کرده‌اند که آن همین «تفرقه بنداز و حکومت کن» است .

نماینده آیت الله عیسی قاسم در تهران افزود: خداوند در قرآن کریم فرموده است که اجازه ندهید کفار بر شما حاکم شوند. در کشور من وحدت میان شیعه و سنی وجود داشت تا آنجائیکه آنها با هم ازدواج می کردند اما در سال های اخیر که در بحرین انقلاب شد عده ای نفوذی وارد کشور شده و میان این دو تفرقه ایجاد کردند .

خبرگزاری ایسنا

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 13

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 404480

  • بازديدکنندگان امروز : 1041

  • کل بازديدکنندگان : 806080

پیوندها