نسخه چاپي
1397/09/07 :: ١٥:٥٠ 

ملت ایران در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب به دشمنان سیلی خواهند زد

امام جمعه ورامین گفت: ملت ایران در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب به دشمنان سیلی خواهند زد.

ملت ایران در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب به دشمنان سیلی خواهند زد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، آیت الله سید مرتضی محمودی در دیدار با نصرت الله لطفی، قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور، ضمن تبریک میلاد پیامبر و امام صادق(ع) و آغاز هفته بسیج و وحدت با بیان اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یک نهاد انقلابی به تمام معنا است اظهار داشت: این شورا با هدایت آیت الله احمد جنتی درمراسمات ملی و مذهبی همانند یک خورشید می درخشد.

وی گفت: این روزها هجمه هایی درباره جمهوری اسلامی ایران از طرف دشمنان صورت گرفته است اما با وجود همه دشمنی ها و فتنه ها مردم ما روز به روز علاقه مندی خود را به این نظام مردمی و علوی بیشتر نشان می دهند.

امام جمعه ورامین با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیان داشت: ۴۰ سال است که این نظام روی پای خود ایستاده و در طول این مدت دشمنی ها و فتنه های فراوانی نسبت به این نظام و انقلاب صورت گرفته که هر بار با شکست مواجه می شود.

وی خاطر نشان کرد: مردم انقلابی ایران امسال و در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی به تمام جهان نشان خواهد داد که به دشمنان این انقلاب علوی بار دیگر سیلی خواهیم زد.

 دشمنان از روحانیت و اسلام ضربه خورده اند

نصرت الله لطفی، قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور در ایتدای این دیدار اظهار داشت: وجود یک عالم انقلابی در شهر دیار ۱۵ خرداد از برکات انقلاب اسلامی است که باید قدر آن را دانست و مردم دشت ورامین با وجود این عالم انقلابی مسیر شهدای ۱۵ خرداد را به خوبی و با آگاهی خاص ادامه می دهند.

لطفی گفت: دشمنان امروز از روحانیت و اسلام ضربه خورده اند آنها با این کار خود می خواهند به نظام جمهوری اسلامی ایران فشار وارد کنند اما با وجود مردم همیشه در صحنه شکست خواهند خورد.

وی در ادامه با بیان اینکه چهلمین سالگرد انقلاب با حضور مردم انقلابی همیشه در صحنه با شکوه و عظمت برگزار خواهد شد افزود: دشمن با جنگ روانی و رسانه به دنبال تضعیف روحیه انقلابی ملت است اما مردم ما با هوشیاری همیشگی نقشه ها و توطئه های آنان را نقش بر آب خواهند کرد.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 15

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 513582

  • بازديدکنندگان امروز : 240

  • کل بازديدکنندگان : 1043546

پیوندها