نسخه چاپي
1397/08/28 :: ١٥:٢٢ 

توطئه دشمن در 13 آبان خنثی شد

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: امسال دشمن طراحی کرده بود که از 13 آبان دوباره کشور را ناامن کند، اما با حضور مردم در صحنه این توطئه خنثی شد.

 توطئه دشمن در 13 آبان خنثی شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، نصرت الله لطفی ظهر امروز دوشنبه 28 آبان، در جلسه ستاد بزرگداشت ایام الله دهه بصیرت و میثاق امت با ولایت در استان قم که در سالن جلسات صدا و سیمای استان قم برگزار شد با اشاره به فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: صدا و سیما در این خصوص تدارک زیادی دیده و خوش درخشیده است.

وی ادامه داد: ملت ایران پیوند ناگسستنی با اسلام و نظام اسلامی دارد و امسال شاهد برگزاری پرشور مراسم 13 آبان در سراسر کشور بودیم، امسال دشمن طراحی کرده بود که از 13 آبان دوباره کشور را ناامن کند، اما با حضور مردم در صحنه این توطئه خنثی شد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور افزود: روز 9 دی به نام بصیرت و میثاق امت با ولایت نامگذاری شده است، البته برگزاری برنامه‌های بصیرت افزایی منحصر به روز 9 دی نیست و امکان برگزاری این برنامه‌ها قبل یا بعد از این تاریخ وجود دارد.

نصرت الله لطفی قیام 19 دی را نماد بصیرت مردم قم دانست و تصریح کرد: همه ارگان‌های استان قم باید براساس وظیفه دینی و انقلابی خود برنامه ای در دهه بصیرت داشته باشند.

وی با بیان اینکه دهه بصیرت از 9 تا 19 دی ماه برگزار می شود ادامه داد: جلساتی مختلفی برای برگزاری پرشور ایام الله دهه بصیرت و میثاق امت با ولایت در استان قم طی هفته‌های آتی خواهیم داشت.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور افزود: در برخی از استان‌ها پیش بینی شده است که از 9 دی تا 22 بهمن ماه برنامه‌های بصیرت افزایی در 40 مسجد محوری برگزار می‌شود و امکان برگزاری چنین سلسله‌ برنامه‌هایی در استان قم نیز وجود دارد.

نصرت الله لطفی بسیج را یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: این نهاد در تمام عرصه‌های امنیتی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی حضور دارد و باید از ظرفیت هفته بسیج برای معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی استفاده شود.

وی ادامه داد: در عراق و سوریه از الگوی بسیج کشورمان الگوگیری شد تا این کشورها توانستند فتنه تکفیری‌ها را خاموش کنند.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور افزود: سیاست دشمن در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی امنیتی کردن فضا است و باید در این راستا از انجام اقداماتی که موجب ایجاد حاشیه می‌شود، خودداری کرد.

نصرت الله لطفی با اشاره به برگزاری نمایشگاه در دهه فجر اظهار کرد: باید نمایشگاهی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور تمام دستگاه‌های دولتی و نهادهای مختلف در استان قم برای ارائه عملکرد چهل ساله نظام اسلامی برگزار شود و مطالب بیان شده در این نمایشگاه باید مستدل و باورپذیر باشد. 

وی ادامه داد: امروزه نظام سلطه جنگی را بر کشورمان تحمیل کرده است تا اثبات کند که نظام اسلامی کارآمد نیست، راه مقابله با این جنگ آگاهی بخشی به مردم است تا از این پیچ تاریخی عبور کنیم.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور افزود: یکی از عرصه‌های قابل دفاع کشورمان در عرصه بهداشت و درمان است و ایران از یک کشور وابسته در این بخش به کشوری تبدیل شد که آمارهای خوبی در بخش بهداشت و درمان دارد.

نصرت الله لطفی با اشاره به اعزام مبلغان در دهه فجر اظهار کرد: امسال دهه فجر مصادف با ایام فاطمیه است و باید اعزام مبلغان برای دهه فجر علاوه بر ایام فاطمیه صورت بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: شعار چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی «افتخار به گذشته؛ امید به آینده» است و کارگروه‌های مختلف استان قم به خصوص کارگروه محرومیت زدایی باید گزارش عملکرد خود را در این خصوص ارائه بدهند.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 17

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 476070

  • بازديدکنندگان امروز : 581

  • کل بازديدکنندگان : 938607

پیوندها