نسخه چاپي
1397/08/13 :: ١٦:٣٢ 
پیام تقدیر و تشکر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از ملت ظلم ستیز ایران ؛

تظاهرات 13 آبان امسال فریاد بی اعتمادی به امریکا بود

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن قدردانی و تشکر از حضور دشمن‌شکن ، گسترده و هوشمندانۀ مردم همیشه در صحنه ، عاشورایی و ظلم ستیز ایران در تماشایی ترین تظاهرات یوم‌الله 13 آبان، "روز ملی مبارزه با استکبار جهانی" بیانیه ای را منتشر کرد.

تظاهرات 13 آبان امسال فریاد بی اعتمادی به امریکا بود

 شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی"؛ با صدور بیانیه ای ؛ ضمن قدردانی و تشکر از حضور دشمن‌شکن ، گسترده و هوشمندانۀ مردم همیشه در صحنه،

عاشورایی و ظلم ستیز ایران در تماشایی ترین تظاهرات یوم‌الله 13 آبان "روز ملی مبارزه با استکبار جهانی" اعلام کرد :

"تـظاهـرات 13 آبـان" ؛  امسـال فـریـاد  چهـل ســالۀ بـی اعتـمادی ملـت ایـران بر ســر امـریـکا بود.

 "تـظاهـرات 13 آبـان" ؛  " رمی جمرات" دیگری علیه شیطان بزرگ ، امریکا بود .

 13 آبان و حضور مردمی همان ترجمان  امروزی پیام راهبردی "هیهات منا الذله" حسینی و همان لعنت بر یزید زمان بود .

 فریادهای " هیهـات منـا الـذلـه" و " مـرگ بـر امـریـکا  "  در یوم الله 13 آبان در کران تا کران آسمان ایران طنین انداز شد که خود نشانی از شکست تحریم های یک جانبه امریکا  علیه ملت بزرگ ایران اسلامی و نماد قدرت نرم و وحدت کلمه ملت و مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود .

 از دریچۀ دوربین های خبری به وضوح شاهد بودیم ،  با اینکه 13 آبان امسال  ، آغاز دور جدید تحریم های گسترده ،  یک جانبه و ظالمانۀ امریکا علیه مردم  ایران  بود ، مردم با حضوری  حماسی تر  از سال های قبل ،  پرشور تر فریاد "مرگ بر امریکا" را سر داده و بر نیرنگ های امریکا پیام "مـرگ"  بفرستند.

 13 آبان ، امسـال نشـان خشـم مقـدس و انقـلابـی تـعطـیـل نـاپذیـرایـران ظلـم سـتیـز از استکبار جهانی و" نـَـه  بـزرگ"  به امریکای دشمن شماره یک بشریت و  سیلی محکمی علیه ترامپ رئیس جمهور ابله و دولتمردان دیکتاتورش بود .

 مردم از همۀ اقشار در یوم الله 13 آبان آمده بودند تا قاپ امپراطوری رسانه ای در دنیا را از حماسۀ حضور وحدت بخش خود ، حیرت زده کرده و به دشمنان قسم خوردۀ انقلاب همانان ،که تاب دیدن چهل سالگی انقلاب  را نداشتند ،  پیامی روشن دهند.

 در مراسم تظاهرات یوم الله 13 آبان حسینیان زمان ، علیه یزیدیان دوران شوریدند. این تظاهرات بزرگ و سراسری ملت شجاع ، استکبار ستیز و عاشورایی ایران حاوی پیام تاریخی به استکبار و مصداق اتم و سردمدار آن ـ آمریکای جنایتکار ـ  در نفی هرگونه سلطه و نفوذ در ارکان ملت ، کشور ، انقلاب و  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، که آماده می شود تا چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب خود را به جشن بنشیند ؛ بود.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پایان این بیانیه ؛ ضمن تشکر مجدد از ملت فهیم و لحظه شناس ایران ، از تمامی مسئولان ، عوامل اجرایی و دست‌اندرکاران امر برگزاری مراسم تظاهرات یوم الله 13آبان در سراسر کشور ، اصحاب محتـرم رسـانه‌ها ، جرایـد ، مطبـوعات و خبـرگزاری هـا و به ویـژه رسـانـۀ ملـی که در آگاه‌سازی عمومی ، روشنگری واغنای افکار عمومی، ترغیب و تشویق مردم به حضور در مراسم تظاهرات و انعکاس مناسب اخبار و به‌نمایش‌درآوردن گوشه‌هایی هر چند کوچک از سیل خروشان ملت بزرگ ایران اسلامی ، نقش اساسی ایفا کردند ، تشکر و قدردانی می‌نمایدو به موجب این حضور ماندگار مردمی و تاریخی ، به درگاه ایزد متعال جبین شکر و جبهۀ خضوع و تواضع می ساید و بر دستان ملت قهرمان ایران به رسم ادب و احترام بوسه می زند .


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 19

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 476054

  • بازديدکنندگان امروز : 549

  • کل بازديدکنندگان : 938575

پیوندها