نسخه چاپي
1397/07/17 :: ٠٨:٢٤ 

جمهوری اسلامی به عنوان حامی مظلومان نماد ایستادگی در برابر مستکبران است

فرمانده انتظامی استان گلستان با بیان اینکه گلستان امروز یکی از استان‌های امن کشور است ، گفت: استان گلستان که به نگین اقوام معروف است و با مدیریت مسئولان و بزرگان به عنوان الگوی وحدت در ایران شناخته می‌شود و بهترین همکاری در بین اقوام وجود دارد.

جمهوری اسلامی به عنوان حامی مظلومان نماد ایستادگی در برابر مستکبران است

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی  استان گلستان  سردارعلی اکبر جاویدان اظهارداشت: استان گلستان امروز یکی از استان‌های امن کشور است و با وجود داشتن اقوام مختلف الگوی وحدت در کشور است.

وی با اشاره به حمله تروریستی به اهواز در 31 شهریور و شهید و مجروح کردن مردم بی‌دفاع، تاکید کرد: درود بر شاگردان شهید تهرانی مقدم که در پاسخ به این حرکت مذبوحانه دشمن، ضربه محکمی به دشمنان زدند و با این ماموریت خود دل مردم را شاد کردند.

فرمانده انتظامی استان گلستان با بیان اینکه در تقویم جمهوری اسلامی 13 تا 19 مهر به عنوان هفته نیروی انتظامی نامگذاری شده است، گفت: در این هفته برنامه‌هایی در استان اجرا می‌شود و در روز پایانی با حضور در گلزار شهدا با آنها و امام شهدا تجدید میثاق می‌کنیم.
سردار جاویدان خاطرنشان کرد: امنیت یکی از نعمت‌های الهی به جامعه بشر است و بسترساز و پیشتاز همه کارها امنیت است و ما در مجموعه انتظامی به عنوان خادمان این ملت در این حوزه و در این لباس مقدس و گوش به فرمان رهبری به مردم خدمت‌رسانی می‌کنیم.
وی تاکید کرد: ما با امنیت کامل در مرزها به عنوان امن‌ترین کشور هستیم و در چهل سالگی انقلاب قرار داریم و دشمنان می‌دانند که قدرت دفاعی و نفوذ ما در منطقه زیاد است و هیچ راهبردی در منطقه بدون دخالت جمهوری اسلامی به پیش نمی‌رود.
فرمانده انتظامی استان گلستان با اشاره به جنگ در یمن، لبنان و سوریه گفت: ما با دفاع از مظلومان به عنوان نماد ایستادگی در برابر ظالمان و مستبکران که آمریکا و رژیم صهیونیستی در دنیا هستند، هستیم و الگو در دنیا شده‌ایم.
جاویدان خاطرنشان کرد: این امنیت ما به علت دستورات مقام معظم رهبری و جان برکفان و مسئولان است که هوشیارانه در برابر دشمنان ایستاده‌اند و همچنین صبوری خانواده‌های شهیدان را از یاد نمی‌بریم و دشمنانی که به دنبال توطئه و دور کردن مردم از مسئولان هستند اما مردم ما هوشیارند و امنیت در کشور برقرار است.
فرمانده انتظامی استان گلستان با اشاره به اینکه در داخل هم ما از امنیت کامل برخورداریم و این را به خوبی در همه جای کشور به همت جوانان و نیروهای جان برکف نظامی می‌بینیم، تصریح کرد: این امنیت پایدار با وجود همه تبلیغات و توطئه‌هایی که دشمنان در ناامن کردن مرزهای ما دارند، باصبوری و همراهی مردم ایجاد شده است.
وی تصریح کرد: استان گلستان که به نگین اقوام معروف است و با مدیریت مسئولان و بزرگان به عنوان الگوی وحدت در ایران شناخته می‌شود و بهترین همکاری در بین اقوام و مذاهب وجود دارد و با کمک مسئولان و مردم این مهم ایجاد شده است

خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 16

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 476641

  • بازديدکنندگان امروز : 840

  • کل بازديدکنندگان : 939925

پیوندها