نسخه چاپي
1397/07/16 :: ٠٩:١٩ 

حیات انقلاب اسلامی منوط به مبارزه با استکبار جهانی است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان مردمی بودن، اسلامی بودن و استکبارستیزی را از ویژگی‌های انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: حیات انقلاب اسلامی منوط به مبارزه با استکبار جهانی به‌ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

حیات انقلاب اسلامی منوط به مبارزه با استکبار جهانی است

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان در چهارمین نشست شورای سیاستگذاری و راهبری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در گیلان، با تبریک هفته ناجا و تسلیت ایام محرم و صفر، اظهار کرد: امیدوارم خداوند همه ما را از رهروان سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله ‌الحسین(ع) قرار دهد.

وی به تبلیغات منفی رسانه‌های بیگانه علیه انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: انقلاب اسلامی با اقتدار و قدرت ویژه‌ای که دارد به حیات طیبه خود ادامه می‌دهد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به اینکه توطئه پی در پی دشمنان و معاندان علیه نظام نشان دهنده حیات و زنده بودن انقلاب اسلامی است، بیان کرد: امسال در حالی چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را جشن می‌گیریم که کوله‌باری از تجربه‌های گرانبهای مبارزه با دشمنان انقلاب اسلامی را به همراه داریم.

حجت‌الاسلام اشجری با بیان اینکه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی هنوز از شکست‌های گذشته خود عبرت نگرفته اند، تصریح کرد: دشمنان همچنان به ‌دنبال نفوذ و رخنه در بنای مستحکم انقلاب اسلامی هستند و راهکارهای جدید را به محک می‌گذارند.

نامگذاری ۳ لغایت ۱۳ آبان تحت عنوان دهه استکبارستیزی

وی مردمی بودن، اسلامی بودن و استکبارستیزی را از ویژگی‌های انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: حیات انقلاب اسلامی منوط به مبارزه با استکبار جهانی به ‌ویژه آمریکای جهانخوار و رژیم صهیونیستی خون‌آشام است. بنابراین ایجاد یاس و ناامیدی در بین مردم، تشکیک در اصول، ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب و هجمه به ایمان و اعتقاد مردم به ‌ویژه جوانان از محوری‌ترین تهاجمات عقیدتی دشمن است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، با اشاره به توهین‌های پی در پی رئیس جمهور آمریکا و رئیس جمهور رژیم صهیونیستی، خاطرنشان کرد: در یوم الله ۱۳ آبان که به نام روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شده، مردم ایران تودهنی محکمی به رئیس جمهور آمریکا و رئیس جمهور رژیم صهیونیستی خواهند زد.

حجت‌الاسلام اشجری، با تاکید بر لزوم استفاده از فرصت ها به ویژه ماه‌های محرم و صفر جهت بهره‌برداری از ظرفیت مساجد، حسینیه‌ها، تکیه‌ها و بقاع متبرکه، گفت: سخنرانان می‌توانند نقش بسیار پر رنگی در ارتقای آگاهی مردم ایفا کنند.

وی با اشاره به اینکه ۳ لغایت ۱۳ آبان دهه استکبارستیزی نامگذاری شده است، اظهار کرد: ظرفیت استفاده از دهه مذکور برای اجرای برنامه‌های مختلف در مراکز آموزشی و دانشگاهی وجود دارد.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 18

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 476630

  • بازديدکنندگان امروز : 828

  • کل بازديدکنندگان : 939913

پیوندها