نسخه چاپي
1397/07/15 :: ٠٩:٢٥ 

یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی همین یوم الله 13 آبان است

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی مراسم یوم الله 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و ستاد هماهنگی و اجرایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار گردید.

یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی همین یوم الله 13 آبان است

 
به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان جلسه هماهنگی و برنامه ریزی مراسم یوم الله 13 آبان و ستاد هماهنگی و اجرایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سالن جلسات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان برگزار گردید.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان اظهار داشت: یوم الله 13 آبان امسال در موقعیت حساسی قرار گرفته و استکبار جهانی در این روز تحریم های بیشتری را علیه ملت ایران اجرا میکند.

قندهاری گفت :یوم الله 13 آبان نماد عظم و اراده انقلابی جوانانی است که منویات امام خمینی(ره) را سرلوحه اقدامات خویش قرار داده و با تسخیرلانه جاسوسی شیطان بزرگ آمریکا، انقلابی دیگر را رقم زدند.

وی با اشاره به نقش جوانان و دانشجویان پیرو خط امام (ره) در تسخیر لانه جاسوسی افزود: ،جوانهای امروز ما با ایمان، اعتقاد وبصیرت انقلابی خود میتوانند میراث دار خوبی برای گذشتگان باشند و نقش حیاطی خود را در شرایط حساس کشور به خوی ایفا کنند.
 
وی با اشاره به یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت:یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی همین یوم الله 13 آبان است زیرا بواسطه آن عوامل خبیث آمریکا از کشور اخراج شدند و حالا هم شاهد آن هستیم که آمریکا نه در ایران بلکه در منطقه جایی ندارد.

قندهاری در ادامه اشاره نمود: مراسم سیزده آبان مربوط به، قشردانشجویان و یا دانش آموزان نیست بلکه تمام اقشار مختلف مردم ودستگاههای اجرایی استان سمنان باید حضور پررنگ ،گسترده و سرنوشت ساز در این برنامه ها داشته باشند تا مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی زده شود .

و در ادامه اعضاء جلسه به ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 12

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 476619

  • بازديدکنندگان امروز : 817

  • کل بازديدکنندگان : 939902

پیوندها