نسخه چاپي
1397/07/14 :: ١٣:١٠ 
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

توطئه‌های دشمنان با رهبری مقتدرانه رهبر انقلاب ناکام ماند

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نمایش ۴۰ هزار نفری بسیجیان آذربایجان‌غربی گفت: امروز باید با همکاری یکدیگر کشور را به منطقه نمونه اقتصادی، پیشرفته و مقتدر تبدیل کنیم تا این تیر دشمنان و معاندان نیز به سنگ بخورد.

توطئه‌های دشمنان با رهبری مقتدرانه رهبر انقلاب ناکام ماند

 
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی   رمضان شریف در تجمع 40 هزار نفری بسیجیان آذربایجان‌غربی که در ورزشگاه تختی برگزار شد، اظهار کرد: از ابتدای انقلاب تا به امروز لحظه‌ای را از دست نداده و بهترین استفاده را کرده‌ایم.

وی ادامه داد: امروز با سربلندی اعلام می‌کنیم که قادر هستیم از تمامیت ارضی کشور به بهترین شکل ممکن دفاع کنیم.

سخنگوی سپاه پاسداران افزود: ما امروز قدرتمندتر و حتی مقتدرتر از اوایل انقلاب هستیم به طوری که دشمنان و معاندان نظام و انقلاب با یک نگاه سطحی بر این مسئله واقف هستند به همین دلیل هر روز خواب‌های رنگارنگی را برای ضربه زدن می‌بینند.

وی تصریح کرد: دشمنان نظام و انقلاب یک نکته را لحاظ نکرده‌اند که رابطه عمیق و ناگسستنی ملت با امام(ره) پاشنه آشیل نظام است.

شریف با اشاره به حمله تروریستی اخیر اهواز گفت: دشمن در مسئله اهواز بازی بچگانه‌ای انجام داده و پاسخ قاطعانه دلاورمردان ایرانی را دریافت کرد.

وی اذعان کرد: آمریکا و رژیم صهیونیستی و دیگر ایادی استکبار بدانند نسل ما خون‌های پاک شهدا را هدر نخواهد داد و تا ظهور حضرت ولی‌عصر(عج) ادامه دهنده راه شهدا خواهند بود.

سخنگوی سپاه خاطر نشان کرد: امروز باید با همکاری یکدیگر کشور را به منطقه نمونه اقتصادی، پیشرفته و مقتدر تبدیل کنیم تا این تیر دشمنان و معاندان نیز به سنگ می‌خورد.

همچنین وی در پایان تشریح کرد: رهبری مقتدر و فرهنگ غنی و ملت رشید و آگاه و بصیر و مرد همیشه در صحنه با لبیک به فرامین رهبری توطئه‌های دشمنان را ناکام می‌گذارند.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 15

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 476652

  • بازديدکنندگان امروز : 852

  • کل بازديدکنندگان : 939937

پیوندها