نسخه چاپي
1397/07/11 :: ٠٩:٠١ 

تمام قد در برابر هر دسیسه دشمن ایستاده‌ایم

رئیس شورای هماهنگی آذربایجان‌شرقی گفت: در برهه‌ای از جنگ سخت‌افزاری دشمن در قالب جنگ نیابتی، روانی، رسانه‌ای و اقتصادی دشمن روبه رو هستیم و رسالت ما ایستادگی تمام قد در برابر هر دسیسه دشمن است.

تمام قد در برابر هر دسیسه دشمن ایستاده‌ایم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین حسین تقی‌زاده صبح امروز چهرشنبه 11 مهرماه در همایش رؤسا و سرپرستان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سراسر کشور ضمن ارائه گزارش وضعیت استان اظهار کرد: استان آذربایجان‌شرقی با مساحت ۴ میلیون و ۵۴۹ هزار کیلومتر مربع و اختصاص ۲/۷۶ از مساحت کشور در گوشه از شمال‌غرب فلات ایران قرار داشته و ۲۳۵ کیلومتر مرز مشترک داشته و همسایگی زیادی با کشورهای دیگر دارد.

وی در ادامه افزود: براساس آخرین تقسیمات، این استان دارای ۲۱ شهر و ۴۲ بخش و 2 هزار و ۹۱۱ روستا است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه جمعیت استان برابر 3.5 میلیون است، گفت: ۷۲ درصد مردم استان در مناطق شهری و ۲۸ درصد در مناطق روستایی زندگی می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: این استان مفتخر است در دفاع از اسلام ناب محمدی و نظام مقدس ۹ هزار و ۸۲۱ نفر شهید،۲۳ هزار و ۶۰۷ جانباز و یک‌هزار و ۹۰۶ نفر آزاده تقدیم اسلام کرده است.

تقی‌زاده ادامه داد: افتخار از این بزرگتر که این استان مهد علامه‌ها، شعرا، فلاسفه و عرفای زیادی است و  مزین به نام شهدای محراب است؟

وی ابراز کرد: استان شهیدپرور ما با مرکزیت تبریز قهرمان‌پرور افتخار دارد در شهرهای استان،  ۳۴ نماز جمعه اقامه کند و در مرکز نیز توسط امام جمعه محبوب نماز عبادی و سیاسی برپا می‌شود که کارهای به یاد ماندی انجام داده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌شرقی گفت: آذربایجان‌شرقی بیش از ۵۰ دانشگاه اصلی داشته و دومین دانشگاه بزرگ و قدیمی کشور در این خطه قرار دارد.

وی با تاکید به اینکه تمام قد در برابر هر دسیسه دشمن ایستاده‌ایم، ابراز کرد: این همایش در شرایطی برگزار شده که با عطر و بوی عزای سالار شعیدان معطر شده و همزمان با تبریز ۲۰۱۸ است.

رئیس شورای هماهنگی آذربایجان‌شرقی ادامه داد: در چله انقلاب و دوران بلوغ ،اقتدار و سربلندی قرار داریم همچنین در برهه‌ای از جنگ سخت‌افزاری با جنگ نیابتی، روانی، رسانه‌ای و اقتصادی دشمن روبه رو هستیم،از این‌رو رسالت همایش ایستادگی تمام قد در برابر دشمنان و پایبندی به اصول اخلاقی و عمل به منویات رهبری همچنین پرهیز از تفرقه است.

 

منبع: خبرگزاری فارس

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 1

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 690767

  • بازديدکنندگان امروز : 1511

  • کل بازديدکنندگان : 1563951

پیوندها