نسخه چاپي
1397/07/10 :: ٠٩:٤٤ 

خوزستان آماده استقبال چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است

علی حسین حسین زاده در نشست هماهنگی برگزاری آیین های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استانداری افزود:برخی از کارگروه ها فعالیت های خود را در این زمینه آغاز کرده اند که این امر نشان دهنده داشتن آمادگی لازم است.

خوزستان آماده استقبال چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان خوزستان با توجه به ضرورت هرچه باشکوه تر برگزار کردن آیین های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، تبلیغات میدانی و نیز سلسه نشست ها برای انجام هماهنگی دستگاه های مرتبط آغاز شده است.


معاون استاندار خوزستان معرفی دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در مقطع کنونی را مهم ارزیابی کرد و افزود: چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و خوشبختانه دستگاه های اجرایی برای استقبال و برگزاری آیین ها آمادگی دارند.

** دستاوردهای نظام برای مردم تببین شود


رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان نیز گفت: اقدامات و دستاوردهای سیاسی، اقتصادی، نظامی و ... کشور باید برای همه مردم تشریح شود.


حجت الاسلام سید لطف اله سپهر افزود: تبیین کارنامه نظام 40 ساله نظام یک ضرورت بوده و لازم است تا مدیران دستگاه های مختلف اجرایی با حضور در بین مردم عملکردهای صورت گرفته را بیان کنند.


وی با اشاره به اینکه هم اکنون ستاد مرکزی و شورای سیاستگذاری برنامه های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تشکیل شده ، گفت: ریاست ستادهای استان بر عهده نمایندگان ولی فقیه است و استاندار به همراه دیگر مدیران دستگاه های اجرایی به عنوان اعضای ستاد محسوب می شوند.


رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان ادامه داد: در استان خوزستان 14 کارگروه در این زمینه تشکیل شده که در این بین کارگروه مناطق روستایی از ویژگی بیشتری برخوردار است به این دلیل که ارایه خدمات نظام جمهوری اسلامی در روستاها باید بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد.


حجت الاسلام سپهر یادآور شد: مدیران دستگاه های اجرایی باید خود در نشست ها، جلسات ستاد و کارگروه ها شرکت کنند.

** جمهوری اسلامی قربانی تروریسم


دبیرشورای روابط عمومی های استان خوزستان نیز گفت: حادثه اخیر تروریستی اهواز باز قربانی بودن جمهوری اسلامی در زمینه تروریسم را نشان داد.


سعید رضوانی با اشاره به حضور پرشور مردم در آیین تشییع شهدای تروریستی 31 شهریور، افزود: مردم با حضور خود در این آیین نشان دادند که آرمان ها و اهداف انقلاب اسلامی برای آنها مهم است.


مدیرکل روابط عمومی استانداری خوزستان ادامه داد: اطلاع رسانی و تببین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و به همین دلیل به نظر می رسد که اعضای شورای روابط عمومی های استان نیز باید در این ستاد عضو شوند.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 10

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 476610

  • بازديدکنندگان امروز : 808

  • کل بازديدکنندگان : 939893

پیوندها