نسخه چاپي
1397/07/09 :: ١٤:٣٢ 
قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور در استان لرستان:

تودهنی جانانه ایران به تروریست‌ها/ برای مقابله با دشمن منسجم باشیم

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به تودهنی جانانه سپاه به تروریست‌ها در پاسخ به حمله تروریستی اهواز گفت: برای مقابله و پیروزی بر دشمنان باید ید واحده باشیم.

تودهنی جانانه ایران به تروریست‌ها/ برای مقابله با دشمن منسجم باشیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، نصرت الله لطفی در جلسه شورای سیاست گذاری و راهبری نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان لرستان گفت: ستاد نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی امسال ماموریت ویژه ای دارد و وظیفه ای برای آن تعریف شده که به اقتضای شرایط و زمان یک نگاه ویژه و اقدام ویژه ای برای ایام الله دهه فجر داشته باشد.

نظام سلطه با محوریت آمریکا جنگی هوشمندانه و ترکیبی علیه ایران راه انداخته

وی با بیان اینکه این نگاه ویژه ریشه در حساسیت بسیار استثنایی مقطع فعلی تاریخ ایران و انقلاب دارد، تصریح کرد: در مورد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، یک نگاه تبیینی و یک نگاه آیینی وجود دارد، در بخش آیینی مردم در روز ۲۲ بهمن حضور پرشکوه خود را به نمایش می گذارند و در بخش تبیینی نیز رسالت خطیری به عهده ما مسئولان است.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با تاکید بر اینکه ابتدایی ترین نیاز شناخت دشمن و توطئه های اوست و سپس مقابله با این توطئه ها، افزود: باید برای پیشگیری از وقوع توطئه توسط دشمن اقدام کنیم و اگر توطئه ای رخ داد نیز به خوبی مقابله و دفاع کنیم و جنبه تهاجمی داشته باشیم.

نصرت الله لطفی با اشاره به اینکه بسیاری از مشکلات مربوط به این است که در بخش شناخت توطئه های دشمن خوب عمل نشده است، اظهار داشت: امروز نظام سلطه با محوریت آمریکا جنگی هوشمندانه و ترکیبی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران راه انداخته است.

دشمن برای جدایی مردم از نظام، مردم را هدف قرار داده است، امید مردم را هدف قرار داده است

وی با بیان اینکه متاسفانه هنوز باور نکرده ایم که در ایام جنگ به سر می بریم، پیچیدگی جنگ امروز بیش از دوران دفاع مقدس است، تصریح کرد: دشمن برای جدایی مردم از نظام، مردم را هدف قرار داده است، امید مردم را هدف قرار داده است و از طریق بزرگنمایی کاستی و مشکلات موجود و بروز اعتراضات مدنی که نهایتا تبدیل به اغتشاش و ناامنی می شود این هدف را دنبال می کند.

 قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با تاکید بر اینکه در این شرایط هرکس برای کشور کاری کند جهاد کرده است، افزود: آمریکایی ها اذعان دارند که ۳۹ سال هرآنچه که به کار بردند ناکارآمد بوده و نتیجه نداده است، امروز دیگر نمی توانند با جنگ نظامی با ایران مقابله کنند و جنگ نرم را پیش گرفته اند.

نصرت الله لطفی با اشاره به اینکه نمونه قدرت ایران را دیدید که در پاسخ به جنایت تررویستی اهواز، یک تودهنی جانانه به جلادان و قاتلان شهدای اهواز زدند، گفت: این اقدام با موشک تولید شده در داخل کشور و توسط سپاه صورت گرفت؛ ایران امروز از نظر صنایع دفاعی و نظامی به جایگاه ویژه ای در منطقه رسیده و البته تسلیحات رونمایی نشده ای نیز داریم.

خیلی وقت ها در نقشه دشمن بازی کرده ایم

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه امروز در جامعه کاستی هایی وجود دارد که باعث تنزل اعتماد اجتماعی شده است، تصریح کرد: باید این مشکلات را پیگیری کنیم و هرچه زودتر حل شوند، متاسفانه ما خیلی وقت ها در نقشه دشمن بازی کرده ایم.

 قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با تاکید بر اینکه یکی از نقشه های دشمن این است که مسئولین کشور را فاسد قلمداد کند و اعتماد مردمی را کاهش دهد، افزود: امروز دشمنان با استخدام وطن فروشان فراری، سلطنت طلب ها و غیره فعالیت خود را در فضای مجازی افزایش داده اند؛ دشمن انرژی و توان خود را روی فضای مجازی، ایجاد جو روانی و شبهه افکنی و سیاه نمایی قرار داده است.

نصرت الله لطفی با اشاره به اینکه باید فارغ از سلیقه ها، جناح ها و ... برای حفظ ایران اسلامی منسجم و ید واحده باشیم، گفت: انسجام نباید در حد شعار و حرف های پشت تریبون باشد، باید این همدلی را در عمل نشان دهیم؛ برای مقابله با دشمن باید ید واحده باشیم.

وی با بیان اینکه بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران، تبیین و ارائه کارنامه ۴۰ ساله نظام و احصاء پاسخ به شبهات مطرح در جامعه از جمله اهدافی است که در گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دنبال می شود، یادآور شد: شعار امسال «افتخار به گذشته، امید به آینده» است.

 

نماینده ولی‌فقیه در لرستان تاکید کرد
ایمان به رهبری، عامل دلبستگی مردم به انقلاب/ هیچ‌کس توان خدشه واردکردن به انقلاب را ندارد
 
  در ادامه  جلسه شورای سیاست‌گذاری و راهبردی نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آیت‌الله سید احمد میرعمادی  ضمن اظهار تسلیت شهدای حادثه تروریستی اهواز بیان کرد: هیچ روزی بر انقلاب اسلامی نگذشته مگر اینکه مردم هزینه و تاوان داده‌ باشند.

وی خاطرنشان کرد: طی این مدت مردم فشارهای بسیاری اعم از مشکلات اقتصادی را متحمل شدند، با این وجود همچنان وابسته و دلبسته انقلاب اسلامی هستند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با بیان اینکه امروز بیش از گذشته دلبستگی مردم به انقلاب افزون‌تر شده است، بیان داشت: نخستین دلیل برای دلبستگی مردم به انقلاب حقانیت قیام بوده است.

آیت‌الله میرعمادی افزود: امروز مردم می‌دانند این انقلاب برای حاکمیت دین، استقلال کشور و متمرکز شدن ارزش‌ها ایجاد شده است، انقلابی که پاک‌ترین انسان‌ها برای آن جان داده‌اند، کسانی که با آرمان‌های انقلاب بیعت بسته و امروز در هر کجای کشور به دفاع از میهن به‌پا می‌خیزند.

وی با تاکید براینکه هیچ کسی نمی‌تواند در اهداف و آرمان‌های انقلاب خدشه وارد کند، افزود: حقانیت انقلاب از یک‌سو و باطل بودن مخالفین از سوی دیگر سبب شده مردم روز به‌روز دلبسته نظام شوند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان ایمان مردم به رهبری صادقانه و حکیمانه مقام معظم رهبری را دومین عامل دلبستگی مردم به انقلاب برشمرد و گفت: مردم به صداقت، صراحت و شجاعت، سازش‌ناپذیری، از جان‌ گذشتگی، صلابت و قاطعیت، مقام عرفانی و شخصیت علمی و فقهی، ساده‌زیستی، بصیرت و دشمن شناسی، خیرخواهی و دلسوزی رهبری ایمان دارند.

آیت‌الله میرعمادی ادامه داد: مردم ولایت‌فقیه را ذخیره پایان‌ناپذیر برای حل مشکلات می‌دانند، به اذعان همگی مردم تنها رهبری که کشور را از بحران نجات داده مقام معظم رهبری بوده است.

وی حفظ دستاوردها و پیشرفت‌های جامعه که حاصل خون شهدا بوده را دیگر عامل دلبستگی مردم به انقلاب خواند و افزود: مردم این دستاوردها را که به سختی به دست آمده حاضر نیستند به آسانی از دست بدهند و لذا این دستاوردها را بایستی تبیین و تشریح کرد.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان حکایت ملت ایران را همانند پدری دانست که با وجود نداری اما به داشته‌هایش افتخار می‌کند، تصریح کرد: امروز ملت ایران دستاوردی همچون عزت‌مندی و استقلال دارند که با مجاهدت و خون خود به‌وجود آورده‌ و با آن افتخار می‌کنند.

آیت‌الله میرعمادی دستاورد موشکی ایران را دستاورد عظیمی عنوان و خاطرنشان کرد: مردم حاضر به مذاکره موشکی نخواهند رفت چرا که این دستاورد را با خون خود به دست آورده‌اند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان تاکید کرد: بر این نعمت دلبستگی مردم به انقلاب و نظام بایستی شکرگزار بود.

 

معاون استاندار لرستان:

کشور با پشتوانه مردم استوار می ماند

حبیب الله خجسته پور نیز در جلسه شورای سیاست گذاری و راهبردی نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دفتر امام جمعه خرم آباد اظهار داشت: با توجه به موقعیت استراتژیک در منطقه، ایران از گذشته مورد طمع دشمنان بوده و شکل و ماهیت مستقر در کشور برای دشمن به دلیل منافع خودشان مهم قلمداد می شد.
وی گفت: اما در ٤٠سال اخیر با رهبری آگاه و با ماهیت دینی و شعار نه غربی و نه شرقی، دشمنان منافع ملی خود را در خطر دیده اند.
خجسته پور افزود: انقلاب اسلامی با پشتوانه مردمی دیگر حاضر به باج دهی به دشمنان نشد و از همان موقع به دنبال کارشکنی و مقابله با ایران برآمدند اما هیچگونه خللی در مصمم بودن مردم ایجاد نشد.
وی با بیان اینکه ٤٠سال پرافتخار را پشت سر گذاشته ایم گفت: دشمنان وقتی متوجه شدند نمی توانند با ایران مقابله کنند تصمیم گرفتند از درون بر مردم خط مشی تعیین کنند و اعلام کردند نباید نظام اسلامی جشن ٤٠سالگی خود را شاهد باشد.
خجسته پور گفت: دشمن به دنبال شعار حمایت از مردم ، مردم را مقابل حکومت قرار داد اما مگر می شود حامی مردم بود و دارو را بر مردم بست، و فشار اقتصادی را بر مردم تحمیل کرد. 
وی افزود: باید فشار اقتصادی موجود را تحمل کنیم و مدیران و مسئولان نظام با تلاش های شبانه روزی برای حفظ نظام کوشا باشیم.
خجسته پور ادامه داد: در این راستا در استان ستادی را در جهت رفع مشکلات اقتصادی مردم تشکیل داده ایم و جلسات منظمی برگزار می شود.
وی با اشاره به اینکه مدیران در کنار مردم هستند افزود: همدلی و وحدت مردم نیاز است و امیدواریم بتوانیم امسال باشکوه تر از گذشته سالگرد پیروزی انقلاب را جشن گرفته و نقشه دشمنان را بر آب کنیم.
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان در ادامه این همایش گفت: هشت سال دفاع مقدس، قدرت منطقه ای و همچنین قدرت دفاعی موشکی کشور از نقاط قوت ایران اسلامی محسوب می شود.
سردار مرتضی کشکولی افزود: ایمان و معنویت قدرت اصلی ما بوده و علت همه قدرت ها معنویت است و اکنون پس از 40سال به پرچمداری مقام معظم رهبری انقلاب سربلند هستیم.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 10

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 337396

  • بازديدکنندگان امروز : 159

  • کل بازديدکنندگان : 705145

پیوندها