نسخه چاپي
1397/07/08 :: ٠٨:٥٢ 
در پنجمین نشست ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مطرح شد:

تبیین برکات نظام جمهوری اسلامی با فعالیت کارگروه های مختلف

مهدی صدفی در پنجمین جلسه ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: در هر جامعه و کشوری روزهایی به عنوان روزهای ماندگار ثبت و ضبط می شوند و منشا و مبدا این رخدادها آموزه های دینی هستند و ما دارای نگاهی اعتقادی هستیم.

تبیین برکات نظام جمهوری اسلامی با فعالیت کارگروه های مختلف

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مهدی صدفی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان در پنجمین جلسه ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: در هر جامعه و کشوری روزهایی به عنوان روزهای ماندگار ثبت و ضبط می شوند و منشا و مبدا این رخدادها آموزه های دینی هستند و ما دارای نگاهی اعتقادی هستیم.

وی گفت: عدد چهل نیز در مکتب و آموزه های دینی دارای یک تقدس بالایی است و نشانه بلوغ، رشد، تعالی و پیشرفت است.

صدفی با بیان این که چله انقلاب برای ما مبنای دینی و اعتقادی دارد ؛خاطر نشان کرد : ما باید چهل سالگی نظام را که نشانه رشد است را به نمایش و تبیین بگذاریم.

رئیس ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ادامه داد: در آغاز سال ۹۷نیز مقام معظم رهبری تاکید داشتند که در چهل سالگی انقلاب باید دستاوردهای انقلاب برای مردم و جهانیان تبیین شود .

وی با اشاره به این که از ابتدای انقلاب همواره بدخواهان توطئه های بسیار زیادی داشتند؛ یادآور شد: این توطئه ها قصد براندازی نظام را داشتند و این توطئه ها تا چند روز پیش و در اهواز هم ادامه داشت

مهدی صدفی ادامه داد: دشمنان انقلاب همواره با اتاق فکر، هزینه های گزاف و شبکه های تلویزیونی در حال ضربه زدن به نظام و انقلاب هستند؛بنابراین ما با کارگروه های موجود وظیفه خود می دانیم تا در جهت تبیین برکات نظام جمهوری اسلامی قدم برداریم و توطئه های دشمنان را خنثی کنیم.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 16

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 476636

  • بازديدکنندگان امروز : 834

  • کل بازديدکنندگان : 939919

پیوندها