نسخه چاپي
1397/07/07 :: ١٤:١١ 
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور در استان چهارمحال و بختیاری:

دشمن امید مردم را نشانه گرفته است/ نقشه‌های شوم استکبار برای چهل سالگی انقلاب اسلامی

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه دشمن در جنگ نرم، امید و اعتماد به نفس مردم را نشانه گرفته است، گفت: استکبار در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به دنبال عملی کردن نقشه‌های شوم است

دشمن امید مردم را نشانه گرفته است/ نقشه‌های شوم استکبار برای چهل سالگی انقلاب اسلامی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، نصرت الله لطفی در همایش عوامل اجرایی و دست‌اندرکاران ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری، با اشاره به اینکه در چهل ساله گذشته نظام سلطه سخت‌ترین توطئه‌ها از جمله جنگ تحمیلی، تحریم و بلوکه کردن دارایی‌ها را برعلیه مقاومت مردم ایران اجرا کردند، گفت: امروز دشمن جنگ ترکیبی را بر علیه مردم آغاز کرده و در این فشار روانی امید و اعتماد به نفس مردم را هدف قرار گرفته است.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه دشمن در ناامید کردن مردم از آینده به دنبال جدایی ملت از نظام است، افزود: هر دولتی را می‌توان ساقط کرد مگر دولتی که بر مردمش تکیه کرده باشد.

این مقام مسئول اضافه کرد: هدف دشمن از سیاه کردن وضع موجود القای ناکارآمدی نظام دینی و گره زدن مشکلات اقتصادی به کارآمدی نظام است.

وی بیان کرد: با همه مشکلات فعلی همچون تورم و بیکاری که در کشور وجود دارد، باز هم دستاوردهای انقلاب اسلامی قابل دفاع است و باید در این مقطع حساس با لباس رزم به دنبال حل مشکلات برویم.

نصرت الله لطفی با اشاره به اینکه باید حساسیت در مقطع فعلی را پذیرفت، تاکید کرد: اکنون در نبرد با نظام سلطه هستیم و این نبرد به مراتب پیچیده‌تر از جنگ تحمیلی است و باید ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مراسم پیروزی انقلاب اسلامی را در سال جاری نه به عنوان یک جشن و مراسم بلکه به عنوان یک مدیریت جنگ تعریف نماید و بصیرت‌افزایی لازم انجام شود.

وی با بیان اینکه آمریکا اکنون تمام امور خود را بر این اساس قدرت خود تنظیم کرده است، گفت: آمریکایی‌ها یک اعتراف دارند که برای ابر قدرت ماندن، می بایست بر غرب آسیا تسلط پیدا کنند و اذعان داشتند هفت تریلیون دلار در این منطقه هزینه کردند اما به نتیجه‌ای نرسیدند و این به خاطر نفوذ قدرتمند ایران در منطقه است.

لطفی ادامه داد: آمریکایی‌ها به این نتیجه رسیدند که امروز امکان جنگ نظامی با جمهوری اسلامی را ندارند و باید راه دیگری را پیدا کنند و اکنون بر سر دو راهی اند که از ابرقدرت ماندن چشم‌پوشی کنند یا مقاومت ایران را بشکند که از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تحریم های ناجوانمردانه ای علیه ملت ایران انجام داده اند.

 وی تصریح کرد: آمریکا امروز فشار روانی و اقتصادی را به جامعه تحمیل کرده تا امید و اعتماد به نفس مردم را هدف قرار دهد اما به حول قوه الهی مثل همیشه شکست خواهد خورد و تجلی حضور مردم بار دیگر در صحنه‌ای همچون جشن پیروزی انقلاب اسلامی به خوبی به نمایش گذاشته خواهد شد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور، با بیان اینکه در وضعیت کنونی حزب‌های متفاوت باید کیان کشور را در رأس منافع خود قرار دهند، گفت: امروز حفظ نظام جمهوری اسلامی از اوجب واجبات و فرائض است و در اسلام هیچ تکلیفی بالاتر از حفظ اسلام نیست.

نصرت الله لطفی با اشاره به اینکه باید باور کنیم زمان جنگ است و باید به مردم بگوییم این فشار و سختی به اندازه سختی دوران دفاع مقدس نیست، گفت: بیش از 51.5 درصد جمعیت کشور به خاطر کم بودن سن خود، دوران دفاع مقدس را لمس نکردند و باید دستاوردهای انقلاب اسلامی به درستی برای آن ها تبیین شود.

لطفی با بیان اینکه در پاسخ به نگرانی مردم در خصوص گرانی، تورم و نا امیدی باید نگاهی به زمان جنگ داشت، اضافه کرد: در سه ماهه فصل تابستان سال 60، رئیس جمهور وقت عزل و فراری شد و 17 هزار منافق به دنبال ترور و جنگ بودند، در پنج استان کشور با رژیم بعث عراق در حال جنگ بودیم و از نظر معیشت مواد غذایی جیره‌بندی بود؛ ملت ایران در این شرایط سخت پیروز شدند امروز نیز از این جنگ ترکیبی با کمترین هزینه عبور خواهیم کرد.

لطفی با اشاره به سخنان جان بولتن در خصوص اینکه ایران چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی را نمی‌بیند، ادامه داد: استکبار برای این برهه زمانی برنامه خاصی دارد و بدون شک مانند موارد گذشته روسیاه خواهند شد.

این مقام مسئول، ادامه داد: در حال حاضر 300 شبکه معاند فارسی‌زبان با هدف شبهه‌افکنی و مأیوس کردن جوانان در خارج از کشور فعالیت می‌کنند.

وی، با بیان اینکه برگزاری مراسمات پیروزی انقلاب اسلامی در سال 97 با سال‌های گذشته کاملاً متفاوت است، گفت: مأموریت برگزاری این برنامه‌ها باید تبیینی و آیینی باشد.

لطفی افزود: در این برنامه‌ها باید دست‌آوردهای انقلاب اسلامی تببین و کارنامه 40 ساله نظام برآمده از انقلاب تشریح شود؛ باید شبهات مطرح شده دشمن را با منطق و استدلال برای مردم پاسخ داد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: استان چهارمحال و بختیاری یکی از برجسته‌ترین استان‌های کشور در ایفای نقش خود در تشکیل ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است.

 
  

 

 

 

 

 

 

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 12

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 494614

  • بازديدکنندگان امروز : 786

  • کل بازديدکنندگان : 989131

پیوندها