نسخه چاپي
1397/07/07 :: ٠٨:٢١ 
راهپیمایی نمازگزاران جمعه پایتخت:

جنایات تروریستی مسیر عزت طلبی ملت ایران را منحرف نمی کند

نمازگزاران جمعه پایتخت پس از اقامه نماز دشمن شکن جمعه در راهپیمایی جنایت تروریستی اهواز را محکوم و بر طی نمودن قاطعانه مسیر عزت طلبی و سرافرازی ملت ایران تاکید کردند.

 جنایات تروریستی مسیر عزت طلبی ملت ایران را منحرف نمی کند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران   مردم مومن و خداجوی تهران امروز در راهپیمایی که پس از اقامه نماز جمعه به امامت آیت الله موحدی کرمانی برگزار شد با سردادن شعارهایی اقدام کور تروریستی مزدوران دشمنان ملت ایران را محکوم کرده و بر پایمردی ملت ایران تا رسیدن به اهداف عالیه انقلاب اسلامی تاکید کردند.

این راهپیمایی از درب های خروجی دانشگاه تهران به سمت میدان انقلاب برگزار شد.

نمازگزاران شعارهای مختلفی از جمله 'مرگ بر آمریکا'، 'مرگ بر اسرائیل'، 'مرگ بر آل سعود جنایتکار'، 'هموطن اهوازی تسلیت تسیلت'، 'هموطن شهیدم راهت ادامه دارد' و 'حسین حسین شعارماست شهادت افتخار ماست' سردادند.

حضور اقشار مختلف مردم از جمله زنان و مردان نمازگزار، بسیجیان، دانشجویان، روحانیت، دانش آموزان و سایر اقشار مردم چشمگیر بود.

خطیب نماز جمعه تهران نیز در خطبه های جمعه امروز و دقایقی پیش از آغاز این راهپیمایی ضمن محکوم کردن حمله تروریستی اهواز افزود: اربابان فاسد، کودک‌کش و خبیث این تروریست‌ها از مردم ناامید شده‌اند و راهی جز آزار و انتقام از مردم نمی‌بینند.

همچنین تعدادی از دانشجویان با حمل دست نوشته هایی به احتمال الحاق ایران به FATF اعتراض کردند.

آیت الله محمد علی موحدی کرمانی ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های این عزیزان از مقامات اطلاعاتی و امنیتی کشور خواست تا از این حادثه درس عبرت گرفته و راه های نفوذ دشمن را بهتر شناخته و آن را مسدود کنند.

سعید حاج رسولی ها که از جانبازان دفاع مقدس بود  با بیان اینکه این راهپیمایی وظیفه ملت ایران در قبال رجز خوانی های دشمنان انقلاب و مردم است افزود: با حضور در این راهپیمایی به دشمنان ملت ایران و مردم مظلوم جنوب کشور نشان می دهیم که همگی پشتیبان یکدیگر هستیم.

وی اتحاد را رمز موفقیت و پیشرفت کشور ذکر کرد و افزود: اگر چه مشکلات اقتصادی برای کشور بروز کرده است اما ملت ایران رمز موفقیت خود را که وحدت کلمه است فراموش نخواهد کرد.

خانم مریم کمال طلب که خود را دانشجو معرفی کرد با بیان اینکه ملت ایران همواره هوشیار و مطیع امر رهبری است افزود: حضور نماز گزاران تهرانی همنوا با سایر کشوردر این راهپیمایی نشان دهنده حضور موثر مردم در صحنه است.

وی گفت: دشمنان مخصوصا اذناب منطقه ای آنان از جمله رژیم آل سعود بدانند که به زودی مشت محکمی از ملت ایران دریافت خواهند کرد و با ترورهای کور و احمقانه ره به جایی نخواهند برد.

حسین صدر نیز که فریاد 'ای رهبر آزاده آماده ایم آماده' سر می داد  گفت: ملت ایران اگر هم مشکلاتی داشته باشند از دشمنان خود غافل نشده و تروریست ها با اقدامات خود نمی توانند مردم را دلسرد و مایوس کنند.

وی که از شرق تهران در راهپیمایی امروز حاضر شده بود گفت: مسئولان و نیروهای امنیتی باید با هوشیاری بیشتری مراقب امنیت مردم باشند و بدانند که مردم نیز پشتیبان آنان بوده و در مسیر ولایت و اوامر ایشان حرکت می کنند.

گروهک تجزیه طلب موسوم به «الاحواز» در جریان رژه نیروهای مسلح به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در اهواز پس از پوشیدن لباس مبدل نظامی به جایگاه مسئولان و فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی و همچنین مردم مظلوم اهواز که مشغول مشاهده این رژه بودند حمله کردند.

در جریان این اقدام دست کم 25 تن از جمله چند غیر نظامی شهید و 60 تن دیگر زخمی شدند.

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 1

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 690838

  • بازديدکنندگان امروز : 1621

  • کل بازديدکنندگان : 1564061

پیوندها