نسخه چاپي
1397/07/07 :: ١٤:٥٢ 
نصرت‌الله لطفی در جمع اعضای شورای فکری‌مشورتی ستاد چهلمین سالگرد استان چهارمحال و بختیاری:

وضعیت فعلی استثنایی‌ترین مقطع تاریخ بشریت است

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور جمعه شب (ششم مهرماه) در جمع اعضای اتاق فکر ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب‌اسلامی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به تحولات اخیر و اینکه حفظ نظام اسلامی از اوجب واجبات است گفت: مقطع فعلی ما استثنایی‌ترین مقطع تاریخ بشریت و از طرفی تاریخ انقلاب اسلامی ایران است.

وضعیت فعلی استثنایی‌ترین مقطع تاریخ بشریت است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری نصرت الله لطفی جمعه شب (ششم مهرماه) در جمع اعضای اتاق فکر ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب‌اسلامی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به تحولات اخیر و اینکه حفظ نظام اسلامی از اوجب واجبات است گفت: مقطع فعلی ما استثنایی‌ترین مقطع تاریخ بشریت و از طرفی تاریخ انقلاب اسلامی ایران است.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور قیام و شهادت امام حسین(علیه السلام) را هم برای حفظ اسلام برشمرد و افزود: دشمن وقتی در همه‌ی جبهه‌ها شکست خورد و از همه‌ی ترفندهای خود استفاده کرد و مأیوس شد لذا خود مردم را هدف قرار داد.

نصرت الله لطفی گسترش و توسعه‌ی فضای مجازی را یکی از ابزار شیطنت دشمنان خواند و تصریح کرد: در کجای تاریخ این مقدار امکانات در اختیار مردم بود؟ شبکه‌های مجازی اکنون و معاندان را تشدید کرده‌است ولی بحمدالله در این زمینه هم کاری از پیش نبردند، در بحث تنزل اعتماد اجتماعی خیلی کار کردند، عربستان سعودی میلیون‌ها دلار خرج کرد، در جای جای کشور مردم را بر سر موضوعات بی‌اساس مثل حوادث برخی شهرها به خیابان کشاندند اما بصیرت دینی مردم نشان داد که آنان پای انقلاب و نظامشان ایستاده‌اند.

این مقام مسئول گریزی به برخی مسائل اقتصادی از جمله افزایش نقدینگی و کاهش ارزش پول ملی زد و گفت: هدف اصلی دشمنان ایجاد بحران اقتصادی است، چرا که بحران اقتصادی مقدمه بحران اجتماعی و بحران اجتماعی، مقدمه بحران سیاسی است که نظام سلطه مردم را هدف قرار داده‌است اما نمی‌داند مردم ایران و نظام اسلامی، نظامی که صدها هزار شهید و جانباز این همه ایثارگری ها را در کارنامه خود دارد شکست نخواهد خورد و ما هم باید به وظیفه خود عمل کنیم و بدانیم اولین قدم این است که چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صرفاً یک جشن نیست و باید با هر امکاناتی که در توان داریم انقلاب اسلامی را معرفی و تبیین کنیم.

وی سرمنشأ بسیاری از معضلات فعلی را اختلافات جناحی دانست و تأکید کرد: خواص جمهوری اسلامی ایران باید این فضا را تغییر دهند، به خاطر اختلافات سیاسی و جناحی برای از میدان به در کردن رقیب مشکلات را بزرگنمایی نکنیم و دامن نزنیم، در همه‌ی دوران تاریخ افراد فاسد در حکومت‌ها و دولت‌ها وجود داشتند، اما این به معنی فاسد بودن کل مجموعه نیست، بسیاری از افراد خدمتگزار و گمنام هم وجود دارد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور ادامه داد: نگرانی برای معضل بیکاری و اقتصادی هست ولی وظیفه فعالان عرصه فرهنگ و به خصوص روحانیت معظم باید با آگاهی در صحنه حضور پیدا کنند و روی مخاطب شناسی دقت کنند، چراکه طبق آخرین سرشماری بیش از ۸۰ درصد جمعیت کشور ما در انقلاب نبودند یا چیزی به خاطر ندارند، الان ۳۰۰ شبکه ماهواره‌ای فارسی زبان علاوه بر شبکه‌های اجتماعی بر اذهان این جوانان متمرکز شده‌اند، دستاوردهای انقلاب‌اسلامی را باید از راه تبیین منطقی و باورپذیر و مستدل برای این قشر عظیم بیان کنیم.

گفتنی است در پایان این جلسه اعضای شورای فکری-مشورتی ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب‌اسلامی استان چهارمحال و بختیاری به بیان نظرات، پیشنهادها و انتقادهای خود پرداختند.

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 15

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 476675

  • بازديدکنندگان امروز : 875

  • کل بازديدکنندگان : 939960

پیوندها