نسخه چاپي
1397/07/07 :: ٠٨:٢٥ 

جلسه کارگروه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان کرمانشاه برگزار شد

جلسه کارگروه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان کرمانشاه در حوزه معاونت سیاسی امنیتی کرمانشاه برگزار شد.

جلسه کارگروه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان کرمانشاه برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه، سومین جلسه کارگروه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان کرمانشاه به حضور مسئولین کارگروه ها در حوزه سیاسی امنیتی استاندار کرمانشاه به ریاست مهندس الهی تبار نماینده تام الاختیار استاندار کرمانشاه در ستاد چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد.

الهی تبار با بیان اهمیت موضوع و لزوم تهیه گزارش مناسب حاوی پیشرفت ها، مقایسه های مناسب و تأثیرگذار از کارکردها و توانمندی های نظام از گذشته تا کنون بصورت کلیپ و ارائه جهت پوشش از طریق صداوسیما و شبکه های اجتماعی اظهار داشت:عده ای از مخاطبین ما در داخل کشور و افرادی نیز در خارج از کشور قرار دارند که نیازمند برنامه ریزی در دو حوزه هستیم و باید به این امر توجه کنیم که ما با افرادی سروکار داریم که 80 درصد آنها انقلاب را درک نکرده و 50 درصد آنها دفاع مقدس رادرک نکرده اند و جوان هستند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه گفت: باید کارشناسانه با این موضوع برخورد شود و به دنبال راه هایی باشیم که چطور میشود ارتباطی عمیق با گروه های مخاطب برقرار کرد و در این بخش باید هنرمندانه عمل کرد ، طوری که مخاطبان تحت تأثیر قرار بگیرند.

وی  اظهار داشت: انقلاب اسلامی بسیار کارآمد بوده و در این خصوص دست ما خالی نیست ، البته مشکلات و نواقص هم وجود دارد که باید برطرف شود.

الهی تبار بیان داشت: در این راستا توجه به کرسی های آزاد اندیشی بسیار حائض اهمیت است و در دانشگاهها نیز اساتید می‌توانند بخوبی مسائل را تبیین کنند .

نماینده تام الاختیار استاندار در ستاد استان یاد آورد شد که ما اکنون در شرایط خاصی هستیم و تمامی دشمنان  به دنبال این هستند که انقلاب ما چهل سالگی خود را نبیند و در این مسیر متحد شده اند، وقتی ترامپ از برجام خارج می‌شود و اعلام میکند که از 13 آبان تحریم های جدیدی علیه جمهوری اسلامی ایران اعمال میکند ، یکبار دیگر دشمنی خودش را علنی میکند و نشان می دهد به هیچ تعهدی پایبند نیست،  و ردپای استکبار و عواملشان در قضیه اهواز جهت ایجاد شکاف های قومیتی بسیار مشهود است، ولی این نکته را نمی دانند که کوچکترین دشمنی با نظام همیشه باعث وحدت و انسجام بیشتر مردم با یکدیگر شده و شکست های مکرر را برای آنها رقم زده است و بنده در این جلسه از مردم خوب استان کرمانشاه، مسئولین، گروه ها، مردم خوب اهل سنت و اهل حق که با بیانیه هایی این حادثه تلخ را محکوم کرده و با مردم اهواز اعلام همدردی کردند تشکر می کنم.

خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 17

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 480219

  • بازديدکنندگان امروز : 2001

  • کل بازديدکنندگان : 949566

پیوندها