نسخه چاپي
1397/07/05 :: ٠٨:٥١ 
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور در سنندج:

پیروزی در خرمشهرهای پیش‌رو مستلزم حرکت جهادی همه آحاد جامعه است

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: خرمشهرها در پیش است لیکن نه در میدان نظامی و تخریب، بلکه جنگی توام با آبادانی و با سختی‌ها در پیش است که این کارزار نوعی جنگ در راستای اجرای سیاست‌های خصمانه شیطان بزرگ است که پیروزی در این جنگ مستلزم حرکت جهادی همه آحاد جامعه است.

پیروزی در خرمشهرهای پیش‌رو مستلزم حرکت جهادی همه آحاد جامعه است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از سنندج، نصرت‌الله لطفی در  جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی شورای راهبردی ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی استان کردستان،  با تاکید بر اینکه باید همه با هم در این برهه حساس دین خود را نسبت به انقلاب ادا کنیم، اظهار داشت: چهل سالگی نظام دینی جمهوری اسلامی با سیاست‌های خصمانه نظام سلطه با محوریت آمریکا و جنگ هوشمندانه تحمیلی مواجه است.

وی گفت: جنگ امروزی به مراتب پیچیده‌تر از جنگ دوران دفاع مقدس است و مقابله با دسیسه‌های دشمنان هوشمندی مضاعفی را می‌طلبد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به اینکه خرمشهرها در پیش است؛ البته نه در میدان جنگ نظامی و تخریب بلکه در میدانی که از جنگ نظامی سخت‌تر است، تصریح کرد: در این شرایط کنونی هر کسی برای کشور کاری انجام دهد، جهاد کرده است.

مسئولان با اعتقاد قلبی در خدمت مردم باشند

وی تاکید کرد: باید با نگاه جهادی و عمل به تکلیف دینی و انقلابی به مسائل و مشکلات نگاه کنیم تا بلکه نقش‌‌آفرین باشیم و مسئولان نیز باور و اعتماد را در مجموعه تحت امر خود ایجاد کنند و با شناخت و اعتقاد قلبی در خدمت مردم بابصیرت باشند.

لطفی با بیان اینکه مسئولان به برکت خون شهیدان، به مسئولیت دست یافته‌اند و حضور آنان در چنین‌ برنامه‌هایی یک تکلیف است، افزود: علی‌رغم همه مشکلات و فراز و نشیب‌ها برای دفاع از عملکرد چهل ساله انقلاب اسلامی دستمان پر است و آرمان انقلاب اسلامی هیچ خدشه‌ای بر آن وارد نیست.

وی اظهار کرد: اگر مشکلات، گرانی و بیکاری در جامعه وجود دارد، منشاء آن آرمان، مسیر و اتفاقات مرتبط به خود انقلاب نیست و علی‌رغم مشکلات معیشتی مردم، بازهم عملکرد نظام قابل دفاع است.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور خطاب به مدیران، فرماندارن و امامان جمعه شهرستان‌های استان کردستان گفت: نباید هیچ احساس ضعفی نسبت به کارآمدی نظام دینی داشته باشیم، گرچه باید مشکلات و واقعیت‌ها را قبول و در راستای جبران کم و کاستی‌ها و سوءمدیریت‌ها گام برداریم.

دشمنان به‌دنبال انحراف اذهان جوانان و شبهه‌افکنی در نظام جمهوری اسلامی هستند

وی به تهدیدهای فضای مجازی اشاره کرد و ادامه داد: دشمنان از طریق فضای مجازی به‌دنبال انحراف اذهان جوانان و شبهه‌افکنی در نظام جمهوری اسلامی هستند که باید همواره بیش از پیش هوشیار باشیم.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به اقتدار و عظمت نظام خاطر نشان کرد: یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی این بود که ثابت کرد می‌تواند نظام سلطه را با چالش مواجه کند.

وی گفت: خود آمریکایی‌ها اذعان کرده‌اند که در سال‌های اخیر برای رسیدن به اهدافشان بیش از 7 هزار میلیارد دلار در منطقه هزینه کرده‌اند اما هیچ دستاوردی نداشته و علت آن را نفوذ و اقتدار نظام در منطقه بیان کرده‌اند.

لطفی افزود: گرچه هدف آمریکا شکست ایران است اما خود آنها همه راهبردهای چندین ساله خود را ناموفق عنوان کرده‌اند و می‌دانند که توان مقابله با موشک‌ها و تسلیحات نظامی کشور ما را ندارند. چراکه موشک‌های ایران در دنیا بی‌نظیر و بدون اثتثنا می‌تواند شناورهای متحرک را مورد هدف قرار دهد.

ایجاد شکاف بین مردم و نظام از اهداف دشمن است

وی اظهار کرد: آمریکا به آن نتیجه رسیده که برای تحقق نیت شیطانی خود باید در بین مردم و نظام شکاف ایجاد کند اما آنها بدانند که نظام متکی بر مردم هیچ‌وقت شکست نمی‌خورد، هرچند همه راه‌ها را نیز آزمایش کرده‌اند.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: القای ناکارآمدی نظام دینی و فشار به زندگی و معیشت مردم از دیگر اهداف دشمان است اما با بصیرت مردم، نظام سلطه به جایی نمی‌رسد و آرزوهایشان را به گور خواهند برد.

وی بزرگ‌نمایی مشکلات و سوءاستفاده کردن از مردم برای برپایی اغتشاشات را از دیگر اهداف دشمنان خواند و اضافه کرد: مزدوران استکبار جهانی به‌‌دنبال ایجادناامنی و امنیتی کردن فضای کشور هستند اما همانند سال 88 هیج نتیجه‌ای نخواهند گرفت و مردم سلحشور همانند همیشه در صحنه حضور دارند.

سپاه هر جنبنده‌ خلاف مسیر نظام اسلامی را با شکست سنگینی مواجه می‌کند

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور یادآور شد: سپاه سرافراز و بسیج سلحشور هر جنبنده‌ خلاف مسیر اسلام را با شکست سنگینی مواجه می‌کنند و وظیفه همه ما نیز مدیریت جنگ و حضور در صحنه است.

وی با بیان اینکه برای عبور از بحران‌های تحمیلی نیازمند همدلی، وحدت و صمیمیت ملت و دولت هستیم، ادامه داد: در این شرایط کنونی باید همه جناح‌های سیاسی متحد باشند.

لطفی افزود: باید تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی، ارائه کارنامه عملکرد چهل ساله نظام و پاسخ به شبهات مطرح شده در جامعه منطقی و باورپذیر باشد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور در پایان تاکید کرد: باید همه مسئولان برای حل مشکلات مردم و بیکاری جوانان لباس رزم بر تن کنند و نسبت به وضعیت جامعه بی‌تفاوت نباشند.

 

نماینده ولی فقیه در کردستان:

جمهوری اسلامی مقتدرتر از گذشته در حال پیشرفت است

آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی نیز در جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی شورای راهبردی ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی استان کردستان، با تسلیت ایام ماه محرم به چهل سالگی انقلاب اشاره کرد و اظهار داشت: یکی از آرزوهای بزرگ دشمنان و منافقین کوردل این است که ما نتوانیم چهل سالگی انقلاب اسلامی را جشن بگیریم.

وی گفت: استکبار جهانی چقدر بدبخت و ذلیل است که به منافقین کوردل دل خوش کرده‌اند تا به اهداف شوم خود برسند و برنامه و پیش‌بینی آنها این بود که در 6 ماه از سال نظام را بر بهم بزنند اما هر کاری انجام بدهند دسیسه‌های آنان خنثی می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان تصریح کرد: خود دشمنان اذعان کرده‌اند که هر چقدر برای ضربه‌زدن به انقلاب اسلامی برنامه‌ریزی و تلاش می‌کنیم، رهبر ایران در سخنرانی یک‌ساعته آن را هم می‌زند و باید آنها بدانند که هیچ‌گاه نمی‌توانند به اهدافشان برسند.

وی ادامه داد: گرچه دشمنان و استکبار جهانی توانسته‌اند بسیاری از برنامه‌های خود را در برخی از کشورها عملی کنند اما در ایران نمی‌توانند کاری پیش ببرند.

تمام مردم کشورها به اظهارات مضحک ترامپ می‌خندیدند

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی تاکید کرد: وظیفه همه ما مسلمانان مبارزه با طاغوت و غیرخداوند است، چراکه باید خداوند حاکم و حکومت براساس معیارهای قرآنی باشد نه شیاطین و استکبار جهانی؛ وظیفه دیگر ما این است که زمینه ظهور حضرت را فراهم کنیم و در آنصورت اسلام در جهان حاکم می‌شود.

وی با بیان اینکه نباید نسبت به مسلمانان دیگر بی‌تفاوت باشیم، اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی حتی در شرایط سخت نیز مردم مظلوم کشورهای دیگر و فلسطین را تنها نگذاشتند.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به سخنرانی دیروز رئیس‌جمهور ایران و آمریکا گفت: تمام مردم کشورها به لحن صحبت‌ها و اظهارات مضحک ترامپ می‌خندیدند و خودشان می‌دانند در حال سقوط و فروپاشی هستند.

اسرائیل و عربستان سعودی بی‌آبروترین کشورهای دنیا هستند

وی عنوان کرد: اسرائیل و عربستان سعودی بی‌آبروترین کشورهای دنیا و به‌دنبال کودک‌کشی هستند و کشورهای به‌نام اجماع جهانی نیز از کوچک‌ترین حرکت و اقدامی می‌ترسند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به مقایسه اکنون کشور ایران با سال‌های قبل از انقلاب خاطر نشان کرد: در سال 56 حدود 47 درصد مردم زیر خط فقر بودند اما این آمار در دو سال گذشته 9.5 درصد بود.

وی ادامه داد: در سال‌های قبل از انقلاب در حوزه‌های مختلف با مشکل مواجه بودیم اما اکنون در همه حوزه‌ها حرف برای گفتن داریم.

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی با اشاره به جنایت‌ها و خیانت‌های آمریکا، اسرائیل و عربستان سعودی افزود: ارسال موشک‌های سپاه و هدف‌زنی دقیق اتاق جلسات سران آنان تنها یک گوشمالی بود و تمام مردم دنیا مات و مبهودت مانده‌اند.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 11

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 494625

  • بازديدکنندگان امروز : 816

  • کل بازديدکنندگان : 989161

پیوندها