نسخه چاپي
1397/07/04 :: ٠٩:٣٥ 

بیانیه شورای هماهنگی بوشهر در محکومیت عملیات تروریستی شهر اهواز

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر در محکومیت عملیات تروریستی شهر اهواز بیانیه ای صادر کرد

بیانیه شورای هماهنگی بوشهر در محکومیت عملیات تروریستی شهر اهواز

 شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر در محکومیت عملیات تروریستی شهر اهواز بیانیه ای صادر کرد در متن این بیانیه آمده است : 

31 شهریور 1359 نقطه عطفی است در تاریخ ایستادگی و مقاومت ملت ایران در برابر تهاجم سراسری و همه جانبه ی جهان سلطه به سرکردگی آمریکا.

دفاع سراسر عزت ملت ایران در دوران جنگ تحمیلی به همه ی جهانیان اثبات کرد که هرگونه تهاجم سختی با پاسخ محکم و قاطع فرزندان ایران زمین روبرو خواهد شد.

دشمن که همواره طعم تلخ شکست را در هر نوع تهاجمی به ایران عزیز در خود احساس می کند این بار توسط عوامل مزدور و وطن فروش با حمله به رژه نیروهای مسلح و مردم انقلابی و جان بر کف اهواز، به خیال خام خود قصد برهم زدن امنیت کشور عزیزمان و ایجاد جو رعب و وحشت در میان مردم دارد. غافل از آنکه ملت ایران، ملتی آبدیده است که در طول سال های پس از پیروزی انقلاب هر نقشه و توطئه ای را نقش بر آب کرده است.

آمریکای جنایتکار و انگلیس خبیث و کشورهای مزدور و مرتجع منطقه که نوکری قدرت های زورگو جزیی از فلسفه ی وجودی شان گردیده بدانند که با این ترورهای کور و اعمال ضد بشری نخواهند توانست خللی در صفوف متحد و عزم پولادین ملت ایران برای دست یابی به استقلال واقعی و برافراشتن پرچم لا اله الا الله بر بام جهان ایجاد نمایند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با عرض تسلیت و تبریک به محضر آقا امام زمان (عج) و مقام معظم رهبری و خانواده های معزز شهدای حادثه اخیر و آرزوی شفای عاجل برای مجروحان و مصدومان، ضمن محکوم کردن این عمل تروریستی کور و ضدانسانی خواستار برخورد قاطع و انقلابی با عوامل و ریشه های این عمل تروریستی می باشد.

متأسفانه جهان سلطه که همواره به دروغ دم از حقوق بشر می زند، امروز در برابر این جنایت غیرانسانی که منجر به شهادت و مصدوم شدن افراد بیگناه، حتی غیرنظامی و کودکان گردیده سکوتی مرگبار در پیش گرفته و رسانه های آن ها با بزرگ جلوه دادن این اقدام غیرانسانی و مصاحبه به آمران و سران گروهک های ملحد و ضد انقلاب ثابت کرده اند که منشأ هر جنایتی در جهان امروز خودشان می باشند.

بدون تردید اتحاد و همدلی و آگاهی و بصیرت مردم مسلمان ایران برای خنثی کردن این توطئه ها نقشی بسیار ارزشمند و تاثیرگذار خواهد داشت.

امید است همه دست اندرکاران و متولیان و نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی با الهام از رهنمودهای مقام معظم رهبری و با هوشیاری و مراقبت کامل، با انتقام از این جرثومه های فساد، قلب ملت ایران و خانواده های شهدای این حادثه تروریستی را شاد نمایند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 8

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 476605

  • بازديدکنندگان امروز : 803

  • کل بازديدکنندگان : 939888

پیوندها