نسخه چاپي
1397/07/03 :: ١١:٥٣ 

دبیرخانه مردمی ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی در اصفهان تشکیل شد

فعالیت دبیرخانه مردمی ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی با هدف سازمان‌دهی، توانمندسازی، بروز و نمایش فعالیت‌های فرهنگی ۴ دهه انقلاب اسلامی در اصفهان آغاز شد.

دبیرخانه مردمی ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی در اصفهان تشکیل شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی  حجت‌الاسلام‌ و المسلمین محسن کریمی از فعالان فرهنگی اصفهان،  در گردهمایی فعالان جبهه فرهنگی در مسجد رحیم خان اظهار داشت: شهر اصفهان دارای ظرفیت‌های زیادی است که متأسفانه کمتر نسبت به آن شناخت داریم و لازم هست گوشه گوشه شهر چراغ‌هایی را برای فعالیت‌های فرهنگی روشن کنیم.

وی با اشاره به هجمه‌های سنگین فرهنگی که علیه انقلاب انجام می‌شود، گفت: باید از تمامی پتانسیل‌های شهر برای مقابله با این هجمه به‌کارگیری شوند.

این فعال فرهنگی اصفهان با اشاره به آغاز فعالیت و شکل‌گیری دبیرخانه مردمی چهل‌سالگی انقلاب اسلامی در اصفهان، اظهار داشت: این دبیرخانه چون نام مردمی را یدک می‌کشد خیلی از نوجوانان، هنرمندان، جوانان و مردم در آن فعالیت می‌کنند؛ سعی شده توسط این دبیرخانه هرکسی که در بخش‌های فرهنگی، اعتقادی، رسانه‌ای و ... پیرامون انقلاب تولیداتی را دارد به معرض عموم بیاورد.

وی با اشاره به قسمتی از بیانات مقام معظم رهبری برای مقابله توانمند با هجمه فرهنگی دشمن، گفت: در این خصوص با تشکیل دبیرخانه مردمی چهل‌سالگی انقلاب اسلامی جبهه‌ای برای سازمان‌دهی، توانمندسازی، بروز و نمایش فعالیت‌های فرهنگی شکل‌گرفته است.

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 16

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 476644

  • بازديدکنندگان امروز : 843

  • کل بازديدکنندگان : 939928

پیوندها