نسخه چاپي
1397/07/03 :: ٠٩:٥٠ 
قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور:

مشکلات کشور قابل انکار نیست/ مسؤولان درصدد رفع مشکلات برآیند

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: مشکلات کشور قابل انکار نیست و امروز مسؤولان باید به‌عنوان وظیفه‌ای ذاتی درصدد رفع مشکلات برآیند.

مشکلات کشور قابل انکار نیست/ مسؤولان درصدد رفع مشکلات برآیند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی  نصرت‌الله لطفی در نشستی با خبرنگاران سمنان که با موضوع چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سالن جلسات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سمنان برگزار شد، اجرای برنامه‌ها و مراسم مرتبط با بزرگداشت انقلاب اسلامی را اقدامی در راستای صیانت، حمایت و پشتیبانی از نظام اثرگذار دانست که با هزینه‌ای کم از بیشترین بهره‌وری برخوردار است.

وی اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی نظامی برخاسته از مردم است و مردم با نقش‌آفرینی خود بارها وفاداری‌شان را به نظام و انقلاب به اثبات رسانده‌اند.

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه امروز نظام سلطه بر ایجاد شکاف بین مردم و نظام تمرکز کرده است، افزود: براندازی نظام اسلامی که متکی بر مردم است، هرگز محقق نخواهد شد و مردم باید بیش از گذشته وحدت خود را حفظ کنند.

نصرت الله لطفی به شرایط کنونی کشور اشاره کرد و گفت: اکنون وضع، استثنایی است و با یک جنگ فراگیر مواجه هستیم؛ این جنگ فعلی به مراتب سخت‌تر از جنگ هشت سال دفاع مقدس است.

وی افزود: امروز محور سیاست‌های خصمانه و اقدامات نظام سلطه با محوریت آمریکا، ایجاد یأس و ناامیدی در مردم نسبت به آینده است و دشمن برای رسیدن به مقاصد شوم خود از حربه‌های مختلفی چون ناکارآمد جلوه دادن نظام و سیاه‌نمایی‌های دیگر بهره می‌جوید.

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور بیان کرد: توطئه‌های دشمن در براندازی انقلاب اسلامی در برهه‌های مختلف با شکست مواجه شده و اکنون دشمن با راهبرد اقتصاد روانی در پی مأیوس کردن مردم و به دنبال آن، فراهم آوردن زمینه‌های اغتشاش برای رسیدن به اهداف شوم خود است.

نصرت الله لطفی با بیان اینکه در این وضع باید با نگاه بصیرتی و تجهیز مردم زمینه شکست دشمن را فراهم آوریم، افزود: مشکلات موجود در کشور قابل انکار نیست و با اذعان به همه کاستی‌ها، گرانی و بیکاری که جای خود محفوظ است، مسؤولان باید به‌عنوان یک وظیفه ذاتی درصدد رفع مشکلات برآیند.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 16

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 476649

  • بازديدکنندگان امروز : 848

  • کل بازديدکنندگان : 939933

پیوندها