نسخه چاپي
1397/06/26 :: ٠٨:٢٢ 

درجشن چهل سالگی انقلاب پوزه دشمن را به خاک می‌مالیم

فلاحت‌پیشه به افول اقتصادی آمریکا اشاره و بیان کرد: با حفظ روحیه بسیجی و به‌کار‌گیری مدیران لایق در جشن چهل سالگی انقلاب مشت محکمی در دهان آمریکا می‌زنیم و پوزه دشمن را به خاک می‌مالیم.

درجشن چهل سالگی انقلاب پوزه دشمن را به خاک می‌مالیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه، حشمت‌الله فلاحت‌پیشه در رزمایش اقتدار عاشوراییان محمد رسول الله(ص) بسیجیان استان کرمانشاه، اظهار داشت: تهدیدهای نظامی علیه ایران تازگی ندارد و مقام‌های آمریکایی همواره ادعا می‌کنند که طرح‌های حمله به ایران را روی میز آورده‌اند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با یادآوری این تهدیدها در دوران مجلس هشتم، گفت: آن زمان نیز با واسطه رئیس مجلس استرالیا، آمریکا خواستار مذاکره با ایران شد، مدعی بود اگر مذاکره را قبول نکنیم حمله نظامی خواهد کرد.

وی به واکنش روکم‌کنی ایران علیه آمریکا اشاره و بیان کرد: دشمن نادان الان نیز ادعا می‌کند که در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی برنامه‌هایی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران دارد.

به‌کارگیری 40 نوع اقدام خصمانه‌ای دشمن علیه ایران از مواردی بود که فلاحت‌پیشه در جمع بسیجیان و سپاهیان به آن اشاره کرد و افزود: دشمن با شکست همیشگی مقابل ملت ایران همواره رویش سیاه مانده است.

نماینده مردم اسلام‌آباد غرب و دالاهو در خانه ملت با اشاره به تحریم‌های دشمن علیه ایران، تصریح کرد: ملت با اعمال این تحریم‌ها از سوی آمریکا دچار ترس و رعب نشوند، در تاریخ هر کاری علیه ما کرده‌اند نتوانسته‌اند ملت را شکست دهند.

فلاحت‌پیشه تصریح کرد: آمریکا در بعد اول قدرت خود را در حمله نظامی تعریف می‌کند در این عرصه بسیار فعال است، اما علیه ایران هیچ غلطی نکرده است، ایران با تکیه به توان موشکی خود توانست به جهانیان نشان دهد جنگ با ایران مدیریت‌ناپذیر است، لذا هیچ مقامی نمی‌تواند وارد جنگی شود که سرنوشت جنگ را مدیریت نکند.

وی به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه جنگ نخواهد شد، افزود: آمریکا هیچگاه از بعد نظامی وارد جنگ با ما نخواهد شد، مردم ما پای انقلاب و قیام حسینی خود ایستاده‌اند و جشن چهل سالگی انقلاب خود را با شکوه‌تر از هرسال دیگر خواهند گرفت.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: آمریکا با سرکوب کردن کشور‌های کوچک می‌خواست برای خود قدرت درست کند، اما در رابطه با ایران نتوانست اهداف نظامی خود را پیش ببرد، لذا وارد عرصه بعدی یعنی تحریم شد.

وی با بیان اینکه ایران به سمت خود‌کفایی در حال حرکت است، افزود: ایران با افتخار جز 20 قدرت اقتصادی جهان است.

فلاحت‌پیشه به افول اقتصادی آمریکا اشاره و بیان کرد: با حفظ روحیه بسیجی و به‌کار‌گیری مدیران لایق در جشن چهل سالگی انقلاب مشت محکمی در دهان آمریکا می‌زنیم و پوزه دشمن را به خاک می‌مالیم.

وی با اشاره به امنیت مرزها، افزود: گمنامان مملکت باید با ستون پنجم اقتصادی مقابله کنند، دشمن در داخل است و گرنه دشمن بیرون هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

فلاحت‌پیشه به شرایط اقتصادی کشور و مسئله احتکار کالاها از سوی مفسدان اقتصادی اشاره کرد و گفت: این گمنامانی که جانشان را برای ما داده‌اند هرگز خونشان پایمال نخواهد شد، اجازه نمی‌دهیم اقتصاد ما در مقابل این تحریم‌ها شکست بخورد، احتکارکننده دستگیر می‌شود با دزدی‌ها مقابله می‌شود.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 18

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 476633

  • بازديدکنندگان امروز : 831

  • کل بازديدکنندگان : 939916

پیوندها