نسخه چاپي
1397/06/27 :: ١٠:١٦ 

مسئولان باید با کار شبانه‌روزی مشکلات مردم را برطرف کنند

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور در نشست با اصحاب خبر و رسانه استان خراسان شمالی گفت: مسئولان باید لباس رزم بپوشند و با کار شبانه‌روزی مشکلات مردم را حل کنند.

مسئولان باید با کار شبانه‌روزی مشکلات مردم را برطرف کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبیلغات اسلامی، نصرت‌الله لطفی ظهر روز دوشنبه 26 شهریور در خراسان شمالی در نشست با اصحاب خبر و رسانه این استان اظهار داشت: اصحاب رسانه با حرکتی کم‌هزینه، بیشترین اثر و ماندگاری را در جامعه ایفا می‌کنند.

وی با تأکید بر نقش رسانه در ایجاد امیدواری بین مردم در جامعه افزود: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به عنوان یک نهاد برنامه‌ریزی اصحاب رسانه را عضو اصلی و خط مقدم خانواده شورای هماهنگی می‌داند چراکه فعالین عرصه خبر با امکانات حداقلی بیشترین تأثیرگذاری در جامعه را دارند.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور در بجنورد با بیان این مطلب که نظام سلطه نگران این است که دیگر درگیری نظامی رخ ندهد تصریح کرد: دشمنان نظام اسلامی با سیاه‌نمایی، تبلیغ و ایجاد یأس و ناامیدی در بین مردم به دنبال ایجاد جنگ روانی هستند اما سیل خروشان امت حزب‌الله و متعهد به آرمان‌های انقلاب و امام خمینی (ره) تمام امیدهای دشمن را در این زمینه ناامید می‌کند.

لطفی مقطع فعلی جامعه را بسیار حساس و سرنوشت‌ساز عنوان کرد و بیان داشت: آمریکا برای اینکه بتواند قدرت اول دنیا شود برنامه تسلط بر غرب آسیا را در دستور کار قرار داده و وقایع اتفاق افتاده در عراق، سوریه و یمن تصادفی نیست. همچنین در سال‌های اخیر آمریکا بیش از 7 هزار میلیارد دلار در غرب آسیا برای تسلط منطقه سرمایه‌گذاری کرده اما هیچ‌گونه دستاوردی را به همراه نداشته است.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور علت عدم موفقیت آمریکا در غرب آسیا را نفوذ ایران در منطقه دانست و اذعان داشت: علی‌رغم سرمایه‌گذاری کلان نظام سلطه با محوریت آمریکا که مانع اصلی نظام اسلامی به شمار می‌رود در غرب آسیا این ایران بود که با نفوذ در منطقه تمام برنامه‌ها، افکار پوچ و امیال نفسانی آمریکا را باطل کرد.

وی در ادامه افزود: آمریکا یا باید از قدرت اول دنیا بودن چشم‌پوشی کند و یا مقاومت ایران در منطقه را بشکند به همین سبب امروز آمریکا، مردم ایران را به لحاظ اقتصادی مورد هدف قرار داده اما توجه به این مساله ندارد که هیچ‌گاه نمی‌توان نظام متکی به مردم را شکست داد چراکه مردم جمهوری اسلامی همواره پایبند نظام و آرمان‌های امام و انقلاب هستند.

لطفی با بیان اینکه نباید چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را تنها به عنوان یک مراسم ببینیم تصریح کرد: تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی، بیان کارنامه 40 ساله انقلاب و پاسخ به شبهات انقلاب از مهم‌ترین برنامه‌های لازم الاجرا در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور یکی از رسالت‌های اصلی اصحاب رسانه را مطالبه از مسئولین عنوان کرد و بیان داشت: اصحاب رسانه به عنوان حلقه وصل مردم و نظام مطالبه از مسئولین را باید در دستور کار قرار دهند و مدیران نیز باید در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با کارکردی جهادی و نگاهی همچون نگاه دفاع مقدس حضور داشته باشند.

نصرت الله لطفی در بجنورد با بیان اینکه امروزه سرنوشت اسلام به سرنوشت جمهوری اسلامی ایران گره خورده است افزود: در شرایط فعلی جامعه جای گله و انتقادات نیست بلکه باید با همدلی و انسجام عملی از این پیچ تاریخی و سرنوشت‌ساز عبور کنیم.

وی در پایان اضافه کرد: اکنون مسئولین باید پاسخگوی عملکرد گذشته خود باشند و با لباس رزم واقعی برای کار شبانه‌روزی بین مردم حضور داشته تا با جبران اشتباهات خود شرایط ایده‌آل را برای جامعه کنونی رقم بزنند.

 

 

منبع: تسنیم


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 18

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 480232

  • بازديدکنندگان امروز : 2023

  • کل بازديدکنندگان : 949588

پیوندها