نسخه چاپي
1397/06/26 :: ١٢:٣٧ 

نصرت الله لطفی در استان خراسان شمالی: سرنوشت اسلام به جمهوری اسلامی ایران گره‌خورده است

 قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بیان این که سرنوشت اسلام بدون اغراق و قابل‌اثبات به جمهوری اسلامی ایران گره‌خورده است گفت: در این عرصه خطیر و حساس باید ید واحده باشیم و انسجام و هم‌افزایی بایستی به مفهوم واقعی کلمه جنبه عملی به خود بگیرد.

نصرت الله لطفی در استان خراسان شمالی: سرنوشت اسلام به جمهوری اسلامی ایران گره‌خورده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، نصرت الله لطفی صبح دوشنبه 26 شهریور در نشست ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان خراسان شمالی اظهار کرد: امسال ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فقط برای بزرگداشت دهه فجر نیست و بزرگداشت دهه فجر بخشی از برنامه‌های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی خواهد بود.

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور در ادامه افزود: مقطعی که در آن حضور داریم، حساس‌ترین مقطع نه‌فقط برای انقلاب و ایران بلکه برای تاریخ بشریت است و پیش‌ازاین کجا این هجمه عظیم تبلیغات سوء علیه ایران و اسلام وجود داشته و این‌قدر در دسترس همگان بوده است لذا این مقطع بسیار حساس و سرنوشت‌ساز است.

وی 39 سال گذشته از انقلاب اسلامی را کاملاً مایه افتخار و مباهات دانست و بیان کرد: دستمان کاملاً پر است و انقلاب اسلامی چیزی کم ندارد.

لطفی همچنین گفت: کاری که باید در این برهه از زمان و در ستاد چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی انجام بشود تشریح توطئه‌های رذیلانه دشمنان انقلاب و نظام سلطه با محوریت آمریکا است.

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور ادامه داد: خود دشمن اذعان دارد که راهبردهای 39 ساله‌اش برای براندازی نظام اسلامی ایران کارآمد نبوده و جنگ سرد و تحریم‌ها اثر دلخواه دشمن را نداشته لذا راه جدیدی را برای دشمنی کردن با جمهوری اسلامی ایران برگزیدند و مردم را هدف قراردادند چراکه امکان براندازی هر نظامی وجود دارد الا نظام متکی بر مردم.

وی تمرکز دشمن را بر اذهان، شبهه افکنی و ایجاد تصویر سیاه و القاء ناکارآمدی نظام دینی عنوان کرد و بیان داشت: دشمن با در دستور کار قرار دادن این سیاست‌ها به دنبال جدایی مردم از نظام، ایجاد اغتشاش و اختلاف بین مردم و حاکمیت، مردم با مسئولین و سپس مردم علیه خود مردم هستند تا فروپاشی جمهوری اسلامی را شاهد باشند و منافع خود را درو کنند.

لطفی همچنین آسیب‌پذیری جامعه فعلی را از دیگر دلایل حساسیت این برهه از زمان دانست و تصریح کرد: دشمن باعث شده تا اعتماد اجتماعی تنزل پیدا کند و در این شرایط می‌خواهیم از ظرفیت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استفاده کنیم و با حفظ روحیه انقلابی با حداقل هزینه کشور را از این پیچ تاریخی نیز عبور دهیم.

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه سرنوشت اسلام بدون اغراق به جمهوری اسلامی گره‌خورده افزود: در این عرصه خطیر و حساس باید نظام ید واحده باشد و اتحاد، انسجام و هم‌افزایی به مفهوم واقعی کلمه باید جنبه عملی به خود بگیرد.

وی در پایان گفت: ارائه کارنامه چهل‌ساله نظام مقدس اسلامی و پاسخ مستدل و منطقی به شبهات از مواردی است که از اول مهر تا دهه فجر بایستی موردتوجه کارگروه‌ها در کشور و مراکز استان‌ها قرار بگیرد و تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی که به‌هیچ‌وجه قابل‌مقایسه با پیش از انقلاب نیست، به جد دنبال شود.

 

استاندار خراسان شمالی:

هنوز برخی مسئولان 'شرایط جنگ اقتصادی' را درک نکرده‌اند

در ادامه این نشست محمدرضا خباز  استاندار خراسان شمالی، غصب استقلال ملت ایران را تنها خواسته استکبار دانست و اظهار داشت: تنها جُرم ملت ایران این است که زیر بار ذلت استکبار نمی‌رود و می‌خواهد استقلال خود را حفظ کند.

وی افزود: ایجاد مشکلات اقتصادی خواب جدید دشمن برای از پا انداختن درخت تنومند انقلاب اسلامی است که این خواب نیز تعبیر نخواهد شد.

مقام عالی دولت در خراسان‌شمالی با تاکید بر‌اینکه شرایط فعلی کشور زمان مناسبی برای اختلافات و مباحث گروهی و جناحی نیست، تصریح کرد: هدف دشمن تخریب و براندازی کلی نظام جمهوری اسلامی ایران است و نگاهی به جناح افراد ندارد. ‌

خباز با بیان اینکه هنوز برخی ‌مدیران شرایط جنگ اقتصادی را درک نکرده‌اند، خاطرنشان کرد: تنها، مردمی که با درآمد وسرانه پایین وارد بازار می‌شوند،‌ این شرایط بد اقتصادی را درک می‌کنند، چنین شرایطی عزم جدی می‌خواهد.

وی درباره تبیین جنگ عظیم رسانه‌ای دشمن علیه ملت ایران افزود: به نقل از رئیس سازمان صدا و سیما، در شرایط فعلی قریب به 250 تلویزیون در سراسر دنیا علیه جمهوری اسلامی ایران به زبان فارسی لجن‌پراکنی می‌کنند. همه ما موظفیم تا با عزم جدی در برابر این حجم از تبلیغات رسانه‌ای بایستیم.

استاندار خراسان‌شمالی با ابراز اینکه رسانه‌ها باید در جهت خوشبین‌کردن مردم به نظام جمهوری اسلامی گام‌های موثری بردارند، گفت: از گذشته تا‌کنون در هر برهه از تاریخ انقلاب اسلامی که از هوای نفس پیروی کردیم شکست خوردیم، اما در مقابل پیروزی‌های زیادی در طول این 40 سال انقلاب اسلامی داشته‌ایم که نقش رسانه‌ها در جلوه دادن آنها بسیار تاثیرگذار است.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 2

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 494647

  • بازديدکنندگان امروز : 852

  • کل بازديدکنندگان : 989197

پیوندها