نسخه چاپي
1397/06/25 :: ١٥:١٩ 
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور:

نظام متکی بر مردم امکان شکست ندارند/ سلایق مختلف سیاسی برای حفظ انقلاب یدواحده باشند

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور تاکید کرد: نظام متکی بر مردم امکان شکست ندارند، امروز تمرکز دشمن بر مردم ایران است و از طریق جنگ نرم ترکیبی و هدف قرار دادن مردم تلاش دارد تا تصویر سیاهی از نظام اسلامی ارائه کند.

نظام متکی بر مردم امکان شکست ندارند/ سلایق مختلف سیاسی برای حفظ انقلاب یدواحده باشند

 به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان  نصرت الله لطفی ظهر امروز یکشنبه مورخ 25/6/1397 در همایش نقش روابط عمومی‌ها و رسانه در نکوداشت چله انقلاب اسلامی که در گرگان برگزار شد، اظهار کرد: روابط عمومی و رسانه در هر عرصه‌ای پل ارتباطی مجموعه حاکمیت، نظام و مردم است، این رویکرد باید در سال جاری و در این مقطع سرنوشت‌ساز با حساسیت بیشتری دنبال شود.

وی تصریح کرد: باید بپذیریم که حساسیت امسال نسبت به سال‌های گذشته بیشتر است نظام سلطه با محوریت شیطان بزرگ آمریکا بعد از ناکارآمدی 39 ساله گذشته خودش و یاس و ناامیدی در عرصه نظامی علیه انقلاب اسلامی اکنون جنگ ترکیبی و هوشمندانه را علیه انقلاب اسلامی به راه انداخته است.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور؛ جنگ دشمن علیه انقلاب اسلامی نسبت به سال‌های گذشته را مهمتر، حساستر و پیچیده‌تر ارزیابی کرد و افزود: شناخت دشمن و آشنا بودن با توطئه‌های آن جزو ضروریات است تا بتوانیم برای مقابله با دشمنان آمادگی لازم را داشته باشیم.

نصرت الله لطفی با اشاره به اینکه درس عاشورا، شناخت وظیفه و عمل به هنگام بسیار مهم و بااهمیت است، بیان کرد: رسانه‌ها باید وظیفه خودشان را به درستی بدانند و عمل به موقع و به هنگام داشته باشند.

وی با اشاره به سخنان وزیر امور خارجه کشورمان تصریح کرد: امروز آمریکا با یک دولت و شخص طرف نیست بلکه با اسلام و جمهوری اسلامی و ملت مسلمان و مقتدر؛ خودش را طرف می‌بیند.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور به سخنان رئیس مرکز مطالعات خاورمیانه کاخ ذلت بار سیاه هم اشاره‌ای کرد و ادامه داد: آمریکا و اروپا باور دارند که امروز بیش از هر چیزی اسلام آنها را تهدید می‌کند نه موشک بالستیک و امروز انقلاب اسلامی به عنوان یک حرکت فرهنگی دنیای غرب را تهدید می‌کند.

نصرت الله لطفی بیان کرد: آمریکا در سال‌های اخیر 7 هزار میلیارد دلار در این منطقه هزینه کرد و هیچ دستاوردی برای آنها نداشت که این مهم به دلیل نفوذ ایران در غرب آسیا بوده است در ذیل این تعریف باید گفت که آمریکا اکنون بر سر دو راهی قرار گرفته است یا باید از قدرت اول دنیا بودن چشم پوشی کند و یا باید مقاومت ایران را بشکند.

وی با تاکید بر اینکه نظام متکی بر مردم امکان شکست ندارند، ابراز کرد: هر نظامی را می توان شکست داد که متکی بر مردم نباشد امروز تمرکز دشمن بر مردم ایران است و از طریق جنگ نرم ترکیبی و هدف قرار دادن مردم تلاش دارد تا تصویر سیاه از نظام اسلامی داشته باشد و با القای ناکارآمدی نظام دینی، اهداف شوم خودش را دنبال کند.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به اینکه دشمن سه نوع اختلاف را پیگپری می کند، گفت: اختلاف بین مردم و مسوولان، اختلاف بین مردم با نظام و اختلاف بین مردم راهبرد دشمن است؛ باید هوشیار باشیم با هر سلیقه، گرایش و تفکر سیاسی؛ عقل و منطق اقتضاء می‌کند که ید واحد باشیم.

نصرت الله لطفی؛ اتحاد و همدلی را لازمه چالش پیش رو خواند و ابراز کرد: وحدت و همدلی عملی نه شعاری بین دولت و مردم باید تقویت شود اگر می خواهیم از چالش جدی که با آن مواجه هستیم به راحتی عبور کنیم راه حل آن در اتحاد و همدلی است به برکت خون شهدا و حفظ روحیه انقلابی با کمترین آسیب از این چالش عبور خواهیم کرد.

وی با اشاره به جنگ ترکیبی دشمن در حوزه اقتصاد و عملیات روانی بیان کرد: اولویت دشمن فشار و جنگ روانی است دشمن امروز منافقان، وطن فروشان، سلطنت طلبان خارجی و داخلی را به استخدام درآورده و با استفاده از شبکه مخرب مجازی در راستای شبهه افکنی و تمرکز بر افکار جوانان تلاش می‌کند ما هم باید جامعه هدف را بشناسیم و نسبت به دشمن مقابله به مثل داشته باشیم.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه بیش از 80 درصد جمعیت کشورمان را جوانان تشکیل می‌دهند‎ گفت: بسیاری از نسل جوان ما در دوران انقلاب متولد نشده بودند و آن وضعیت اسفبار قبل از انقلاب را لمس نکردند، باید برای آنها تبیین شود که انقلاب اسلامی پس از گذشت سالها امروز به رشد و بالندگی رسیده است.

نصرت الله لطفی با اشاره به مشکلات کشور ادامه داد: کدام انسان منصف و مسوول در کشور وجود دارد که گرانی کمرشکن فعلی را انکار کند، بیکاری، ازدواج و تورم رنج جدی جامعه است این را همه قبول داریم اما باید واقعیت‌ها را هم ببینیم که ایران اسلامی قبل از انقلاب در چه جایگاهی بوده و اکنون در چه جایگاهی قرار دارد.

وی بیان کرد: جمعیت کشور در سال 1357 حدود 35 میلیون نفر بوده و امروز به بالای 80 میلیون نفر رسیده است، انقلاب اسلامی 39 سال فشار، جنگ و تحریم را از سوی نظام استبدادی تحمل کرد و شرایط امروز انقلاب اسلامی با گذشته اصلا قابل مقایسه نیست.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: هر دولتی که در انقلاب اسلامی روی کار آمده به این نظام خدمت کرده است باید ید واحد باشیم مظلومیت جمهوری اسلامی در تبلیغ و تبیین کارآمدی نظام اسلامی به اندازه کافی نبوده است که باید رسانه‌ها در این زمینه بیشتر تلاش کنند.

نصرت الله لطفی با اشاره به شعار چهل سالگی انقلاب اسلامی «افتخار به گذشته و امید به آینده» تصریح کرد: ما دستمان برای دفاع از انقلاب و کارنامه 40 ساله انقلاب اسلامی پر است اما خوب خدمات انقلاب اسلامی را تبیین نکریم تجربه ثابت کرده هر جایی با مردم صادقانه و بامنطق حرف زدیم همراهی و همدلی آنان را در صحنه داشتیم.

وی با تاکید بر اینکه استکبار جهانی با جمهوری اسلامی در افتاده است، گفت: برای استکبار جهانی؛ جناح، دولت و تفکر سیاسی مطرح نیست اکنون بیش از هر چیزی حفظ جمهوری اسلامی از اوجب واجبات است.

نصرت الله لطفی با تاکید بر اینکه باید آستین همت را بالا بزنیم و در این شرایط ضمن پرهیز از اقدامات احساسی به وظیفه انقلابی خودمان عمل کنیم، گفت: باید علیه نظام سلطه تمام ظرفیت و استعدادهای کشور را پای کار بیاوریم و دلمان به استیضاح یک وزیر خوش نباشد اینکه دو وزارتخانه بدون وزیر باشند ما هنر نکردیم، باید برای حفظ انقلاب تلاش کنیم.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 16

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 476648

  • بازديدکنندگان امروز : 847

  • کل بازديدکنندگان : 939932

پیوندها