نسخه چاپي
1397/06/25 :: ١٤:٥٥ 
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور در استان گلستان:

امروز دشمن تمرکز خود را برای ناامیدکردن ملت ایران قرار داده است

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: دشمنان به دنبال نا امیدکردن مردم نسبت به آینده، ایجاد اغتشاشات و امنیتی کردن فضا و کاهش نفوذ ایران در منطقه هستند.

امروز دشمن تمرکز خود را برای ناامیدکردن ملت ایران قرار داده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان، نصرت‌الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی کشور در همایش شورای سیاستگذاری و راهبری نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که با حضور نماینده ولی فقیه در استان و معاونان استاندار در محل استانداری استان گلستان برگزار شد، اظهارداشت: برنامه‌های نکوداشت چله انقلاب اسلامی، مختص دهه فجر نخواهد بود بلکه استمرار خواهد داشت و نسبت به سال‌های قبل متفاوت است.

وی با اشاره به شکل‌گیری ستادهای برنامه‌ریزی استانی و شهرستانی در سطح کشور، گفت: بزرگداشت چله انقلاب اسلامی، صرفاً برگزاری یک جشن نیست بلکه آزمون و امتحان الهی برای حفظ آرمان‌های امام خمینی (ره)، شهدا و انقلاب اسلامی است که نیاز به کار جهادی و انقلابی دارد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به شعار محوری ' افتخار به گذشته، امید به آینده' بیان داشت: انقلاب اسلامی مایه مباهات و افتخار است و به رغم همه کاستی‌ها و فراز ونشیب‌ها برای دفاع از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن دستانمان پُر است.

وی با تأکید بر بصیرت‌افزایی و تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: نظام سلطه با محوریت شیطان بزرگ، وهابیت آل سعود و رژیم کودک‌کش به این واقعیت اذعان دارند که امروز انقلاب اسلامی از نظر فرهنگی، برای قدرت‌های نظامی و سرمایه‌داری عامل اصلی چالش و اضمحلال است.

لطفی تأکید کرد: امروز دشمن به ناکارآمدی راهبردهای 39 ساله گذشته و همچنین برخورد نظامی با جمهوری اسلامی پی برده؛ برای همین تمرکز خود را برای ناامید کردن ملت ایران قرار داده است.
 
وی با تأکید بر تبیین دستاوردهای نظام اسلامی ادامه داد: دشمن بر اذهان جوانان و شبهه‌افکنی و جنگ نرم روی آورده و جنگ هوشمندانه ترکیبی به راه انداخته است تا چالش‌هایی را برای نظام اسلامی ایجاد کند. هرچند با حفظ روحیه انقلابی و با کمترین خسارت و آسیب، چالش‌های کنونی را هم پشت سر خواهیم گذاشت.
 
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با تأکید بر بصیرت، آگاهی، دشمن‌شناسی و مقابله با ترفندهای دشمنان خاطرنشان کرد: دشمنان به دنبال ناامید کردن مردم نسبت به آینده، ایجاد اغتشاشات و امنیتی کردن فضای کشور و کاهش نفوذ ایران در منطقه هستند و برای رسیدن به این اهداف در پی بحران‌سازی اقتصادی و اجتماعی و در نهایت بحران سیاسی هستند.
 
وی با اشاره به تورم، گرانی و مشکلات اقتصادی و معیشتی در جامعه گفت: برخی کارکردهای ناصواب و برخوردهای احساسی و جناحی در کشور به این مشکلات دامن زده است. خدا نیامرزد کسانی را که این برخوردهای حزبی و جناحی را تبدیل به عرف کردند. عده‌ای برای اینکه همدیگر را متهم کنند، کارآمدی نظام را زیر سوال می‌برند.
 
لطفی با بیان اینکه امروز عرصه همدلی و وحدت است نه کار سیاسی تصریح کرد: در شرایط کنونی باید مردم را نسبت به وضع موجود آشنا کنیم و در این زمینه کارآمدترین اقدام، مانور انسانی است.
 
 

 آیت‌الله نورمفیدی:

انتقال پیام‌های انقلاب اسلامی نباید محدود به دهه فجر باشد

 آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی نیز در همایش شورای سیاستگذاری و راهبری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با گرامیداشت دهه محرم و لزوم درس گرفتن از حادثه عاشورا اظهار داشت: عاشورا یکی از مهم‌ترین و بزرگترین رویدادها و حوادث در تاریخ بشر بوده که پیام‌ها و درس‌های فراوان دارد.

وی در ادامه با اشاره به نکوداشت چله انقلاب اسلامی و لزوم تبیین دستاوردهای نظام گفت: امروز با نسلی مواجه هستیم که دوران پیش از انقلاب اسلامی و حتی دوران جنگ تحمیلی را درک نکرده است. باید به گونه‌ای باورپذیر ارزش‌ها و آرمان‌ها انقلاب را به این نسل منتقل کنیم.

رئیس شورای سیاستگذاری و راهبری نکوداشت چله انقلاب اسلامی در استان گلستان بیان داشت: انتقال پیام‌های انقلاب اسلامی نباید محدود به دهه فجر باشد، بلکه این هدف نیازمند کاری مستمر است.

‌آیت‌الله نورمفیدی با بیان اینکه استقلال مهم‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی است، خاطرنشان کرد: در گذشته این کشور زیر سلطه انگلیسی‌ها، روس‌ها، آمریکایی‌ها و حتی پرتغالی‌ها قرار داشت. ‌

وی افزود: امروز باید همه توان‌ها و ظرفیت‌ها را به کار گرفت و در مقابل دشمن ایستادگی کرد. آمریکا با گروه و جناح مخالف نیست، آنها با انقلاب اسلامی و ملت ایران عناد دارند.

علی‌اصغر طهماسبی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان هم در این جلسه با تأکید بر حفظ و تقویت وحدت در شرایط کنونی بیان داشت: 'وحدت کلمه' عامل پیروزی و استمرار انقلاب اسلامی تا این سال‌ها بوده است.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 13

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 494605

  • بازديدکنندگان امروز : 774

  • کل بازديدکنندگان : 989119

پیوندها