نسخه چاپي
1397/06/25 :: ٠٩:٤٥ 
سردار ریحانی در همایش تبیین و گفتمان سازی چهل سالگی انقلاب :

انقلاب، ایران را از دره ذلت به اوج عزت آورد

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با تاکید بر لزوم دستاوردهای انقلاب گفت: انقلاب اسلامی، ما را از دره ذلت به اوج قدرت آورد.

 انقلاب، ایران را از دره ذلت به اوج عزت آورد


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه به نقل از  شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سردار بهمن ریحانی در همایش «تبیین و گفتمان‌سازی چهل‌سالگی انقلاب» ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن ماه محرم اظهار داشت: اساس و بستر دین اسلام بر اساس فرهنگ عاشورایی است.

وی بیان داشت: وقایع انقلاب و موفقیت و سربلندی‌های این ۴۰ ساله بعد از آن بر اساس همین فرهنگ بوده است و پیشروی انقلاب بر همین اساس شکل گرفت.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه افزود: رزمندگان دفاع مقدس نیز بر محور همین فرهنگ عاشورایی ایثار و جانبازی کردند، هرجایی تمسک به این فرهنگ کردیم موفق و سربلند بودیم.

سردار ریحانی گفت: اگر دشمنان نظام امروز ناراحت و عصبانی هستند چون بر اساس همین تفکر ناب از تهدید و تحریم نترسیده‌ایم و ثابت قدم مانده‌ایم.

وی با بیان اینکه تا زمانی که بر اساس همین تفکر باشیم موفق و سربلندیم، گفت: در آستانه چهل سالگی انقلابی هستیم که ما را از دره ذلت به اوج قدرت عزت بالا برد.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه بیان داشت: کشوری بودیم که قبل از انقلاب هیچ هویتی نداشتیم و اسلام بی‌هویت آمریکایی و اسلام طاغوتی در جامعه بود، امروز تمام مشکلات و چالش‌ها را پشت سر گذاشتیم به اینجا رسیدیم.

سردار ریحانی تصریح کرد: باید دستاوردهای انقلاب را روشنگری کرد، اگر حقایق و دستاوردها را بازگو نکنیم رسالت و حق امام و شهدا را به جا نیاورده‌ایم.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 16

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 476647

  • بازديدکنندگان امروز : 846

  • کل بازديدکنندگان : 939931

پیوندها