نسخه چاپي
1397/06/25 :: ٠٨:٤٠ 

لزوم اطلاع‌رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی در چهارمحال و بختیاری

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: 80 درصد از زیرساخت‌های استان با وجود محدودیت‌ها و مشکلات فراوان، پس از پیروزی انقلاب اسلامی انجام شده و این اقدامات باید به طور صحیح اطلاع‌رسانی شود .

 لزوم اطلاع‌رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی در چهارمحال و بختیاری

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری اقبال عباسی در چهارمین نشست شورای سیاست‌گذاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به افتتاح دو هزار طرح در استان در پنج سال اخیر با اعتبار سه هزار و 500 میلیارد تومان، اظهار کرد: 318 طرح با اعتبار سه هزار و 200 میلیارد تومان توسط بخش خصوصی در پنج سال اخیر در استان افتتاح شده که عملکرد فقط یک هشتم دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی است.

وی ضمن تاکید بر لزوم اطلاع‌رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی در استان، تصریح کرد: هر دستگاه باید یک کتابچه به منظور اطلاع‌رسانی دستاوردهایش پس از انقلاب اسلامی، منتشر کند.

عباسی گفت: با توجه به آغاز برنامه‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از مهرماه، باید این موضوع در جامعه تبیین شود.

در ادامه این نشست علی گرجی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و مسئول ستاد هماهنگی و اجرایی چهلمین سالگرد استان با اشاره به وظایف کارگروه‌های بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: تولید محتوا برای رسانه‌ها، برگزاری نشست‌های تخصصی با صاحب‌نظران، بررسی دستاوردهای انقلاب اسلامی پیرامون حوزه تخصصی هر کارگروه و تدوین پاسخ‌های عالمانه به شبهات مرتبط با دستگاه‌ها از جمله وظایف کارگروه‌ها بوده است.

وی تصریح کرد: معرفی اساتید و دانشگاهیان مبتکر در زمینه انقلاب اسلامی به دبیرخانه، معرفی یک دستگاه به عنوان مسئول کارگروه در بین دستگاه‌های با زمینه کاری مشترک و برگزاری همایش «رسالت ما» در دل طرح تقویت مبانی اعتقادی از جمله اقداماتی است که صورت گرفته است.

گرجی با اشاره به در دست چاپ بودن کتاب «انقلاب اسلامی، ثمره ایستادگی»، گفت: برگزاری نمایشگاهی با موضوع «سیمای شهرستان‌ها، قبل و پس از انقلاب اسلامی»، در هفته دولت مد نظر بود که اجرایی نشد.

وی تصریح کرد: طبق دستورالعمل، برنامه‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سال جاری از مهرماه و همزمان با بازگشایی مدارس آغاز خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری در پایان یادآور شد: دستاوردهای انقلاب اسلامی در کارگروه‌ها نیز غریب واقع شده است و جای امیدواری است که در زمان باقی مانده تا دهه فجر، شاهد حضور فعال همه دستگاه‌ها در برنامه‌های اجرایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باشیم.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 15

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 476672

  • بازديدکنندگان امروز : 872

  • کل بازديدکنندگان : 939957

پیوندها