نسخه چاپي
1397/06/24 :: ١٣:٠٣ 

اجرای ۱۰ ویژه برنامه همزمان با چهلمین سالروز فجر انقلاب

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری خواستار اجرای ۱۰ ویژه برنامه شاخص و محوری همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان شد.

اجرای ۱۰ ویژه برنامه همزمان با چهلمین سالروز فجر انقلاب

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی  علی معلمی صبح شنبه در جلسه نشست ویژه برنامه ریزی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با بیان اینکه در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی باید به مباحث مختلف توجه اساسی شود افزود: در ۱۰ روز دهه فجر باید ۱۰ویژه برنامه در ۱۰ شهرستان استان طراحی و اجرا شود.

وی افزود: این برنامه باید در شهرستان هایی اجرایی شود که در جریان انقلاب شهید و جانباز تقدیم کرده اند و تقدیر از خانواده شهدا و ایثارگران در دستور کار شود.

وی مصاحبه با آسیب دیدگان در جریان تظاهرات قبل از پیروزی انقلاب اسلامی و اجرای برنامه ویژه برای متولدان بهمن ۵۷ و دیگر برنامه های فرهنگی باید در دستور کار قرار گیرد.

آیت الله معلمی با عنوان اینکه در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی باید وصیت نامه سیاسی و الهی حضرت امام راحل چاپ و در اختیار مردم گذاشته شود گفت: همچنین برپایی مسابقاتی در قالب وصیت نامه حضرت امام راحل مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه توجه به سیره و وصیت حضرت امام راحل و شهدای گرانقدر می تواند ما را نجات دهد بر لزوم توجه به این بخش تاکید کرد.

 

امام جمعه گلوگاه:
مبانی فکری انقلاب اسلامی بین دانش آموزان گسترش یابد

 

حجت الاسلام ابراهیم میراحمدی پیش ازظهر شنبه در جلسه برنامه ریزی چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی خواستار بهره گیری و گسترش مبانی فکری انقلاب اسلامی شد و گفت: برای صدور انقلاب اسلامی باید تفکر انقلابی را بین دانش آموزان صادر کنیم.

وی با اشاره به جنگ اقتصادی علیه کشور اظهار داشت: در این برهه باید مواظب باشیم زیرا دشمن جنگ تکمیلی و متفاوت علیه نظام را آغاز کرده است و در این راه باید از مبانی فکری انقلاب اسلامی دفاع کنیم.

حجت الاسلام میراحمدی تصریح کرد: باید اندیشه های انقلاب اسلامی را نشر و ترویج دهیم و مبانی فکری انقلاب اسلامی را بسط دهیم و از سخنرانان برجسته و شاخص بهره بریم.

علی مقدسی مدیرکل صدا و سیمای مازندران نیز اظهار داشت: باید نشان دهیم استان به مثابه کارگاه بزرگ سازندگی و بالندگی است و اقدامات نظام برجسته شود.

وی خواستار بهره گیری ازابزار هنر برای ترویج و نشر ارزشهای انقلاب اسلامی در جامعه شد

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 15

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 476669

  • بازديدکنندگان امروز : 869

  • کل بازديدکنندگان : 939954

پیوندها