نسخه چاپي
1397/06/24 :: ١٢:٣٣ 
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور در استان مازندران :

انسجام عملی برای عبور از پیچ تاریخی انقلاب نیاز است

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور، تبیین دستاوردها و کارنامه انقلاب اسلامی را اصلی مهم دانست و گفت: برای عبور از پیچ تاریخی کنونی به انسجام عملی نیاز داریم.

انسجام عملی برای عبور از پیچ تاریخی انقلاب نیاز است

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مازندران نصرت الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور  در جلسه برنامه ریزی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ساری، یکی از وظایف مشترک کارگروه های مختلف ستاد برنامه ریزی را اندیشه ورزی برشمرد و گفت: شرایطی کنونی استثنایی ترین شرایط است و باید با اتحاد و همدلی از آن عبور کنیم.

لطفی بر لزوم اطلاع رسانی مناسب و گسترده برای حضور پرشور مردم در جشن های انقلاب اسلامی شد و گفت: علیرغم همه تهدیدها، کارکرد نظام اسلامی روبه فزونی است و تاثیرگذاری زیادی در منطقه دارد.

وی افزود: در سال های اخیر دشمنان و آمریکا هفت تریلیون دلار در منطقه سرمایه گذاری کرده اند که هیچ دستاوردی برایشان نداشته است و این نشان از تاثیرگذاری انقلاب اسلامی است.

نصرت الله لطفی ادامه داد: دشمنان بنا دارند تا با القای ناکارآمدی، مردم از نظام اسلامی دلسرد کنند و باید تلاش کنیم تا با خدمت رسانی بیشتر جلوی توطئه ها و ترفندهای بیگانگان را بگیریم.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: حضرت امام راحل برای دفاع از هویت ملی و غیرت ملی قیام کرده بود و باید اندیشه های حضرت امام راحل نشر و ترویج یابد.

وی با عنوان اینکه، همه باید ید واحده باشیم گفت: امروز جای گله و انتقادات نیست و نیاز امروز همدلی و انسجام عملی است تا با سرافرازی از این پیچ تاریخی عبور کنیم.

نصرت الله لطفی یادآور شد: امروز ایران و اسلام عزیز در معرض جنگ پیچیده قرار گرفته است و در مقام عمل باید انسجام ملی داشته باشیم و باید هرگونه شائبه را کنار بگذاریم و ید واحده باشیم.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با تاکید براینکه جشن های انقلاب اسلامی باید مردمی برگزار شود گفت: در عین حال باید از ظرفیت های دستگاه های فرهنگی و انقلابی برای برپایی پرشور برنامه ها بهره گیری شود.

وی تبیین دستاوردهای بی بدیل انقلاب اسلامی را ضرورت جامعه برشمرد و گفت: تبیین کارنامه ۴۰ ساله انقلاب و نظام اسلامی از دیگر مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

نصرت الله لطفی ادامه داد: احصاء و پاسخ منطقی و باورپذیر به شبهات اصل مهم دیگری است که باید با استفاده از ابزارهای نوین مورد توجه مسئولان باشد زیرا دشمن در شبکه های مجاری و ۳۰۰ شبکه فارسی زبان در حال تخریب اندیشه های اسلامی است.

 

نماینده ولی فقیه در مازندران:
کارنامه نظام در فجر انقلاب بازخوانی شود

در ادامه جلسه برنامه ریزی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آیت الله نورالله طبرسی با تسلیت به مناسبت ایام عزاداری حسینی اظهار امیدواری کرد تا فلسفه قیام عاشورا برای نسل های مختلف تببین شود.

وی با بیان اینکه باید برابر برنامه های دشمنان آماده باشیم بر لزوم برپایی باشکوه جشن های انقلاب در چهلمین سال پیروزی تاکید کرد و گفت: باید اندیشه های انقلاب اسلامی را جهانی کنیم.

وی افزود: چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی طبق منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری باید پرشور و به صورت مردمی برگزار شود و با تمام امکانات برای برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آمادگی داریم.

آیت الله طبرسی تصریح کرد: امیدواریم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به گونه ای برگزار شود تا مایه هراس دشمنان اسلام شود.

امام جمعه ساری با اشاره به مشکلات و مسائل اقتصادی در کشور گفت: در ایام دهه فجر باید دستاوردهای انقلاب اسلامی و کارنامه نظام اسلامی تشریح شود و وضعیت قبل و بعد مناطق مختلف مقایسه و بررسی شود.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، برپایی نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی را برای نمایش کارنامه انقلاب از جمله برنامه ها برشمرد و گفت: باید خدمات انقلاب اسلامی علمی و عملی به مردم نمایش داده شود.

آیت الله طبرسی، با عنوان اینکه خدمات و دستاوردهای انقلاب برای مردم روشن و مشخص شود گفت: این امر سبب بازآفرینی اعتماد مردم نسبت به نظام و انقلاب خواهد شد.

وی ترویج و نشر ارزشهای انقلاب اسلامی را بین دانش آموزان مهم برشمرد وگفت: انجام کارهای فرهنگی و عمرانی و معرفی ریشه های انقلاب اسلامی و بازگویی آن برای مردم در دستور کار قرار گیرد.

 

استاندار مازندران:

تلاشمان برای برگرداندن اعتماد آسیب دیده مردم است

محمد اسلامی در همایش شورای سیاستگذاری و راهبری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ساری افزود: اعتماد ملت به نظام اصلی ترین پشتوانه این نظام است که حفاظت از این روحیه مورد نظر است.

وی ادامه داد: برای این منظور، انجام کارهای عقب مانده با اولویت روستاها را مورد نظر قرار داده ایم.

استاندار مازندران با تاکید بر اینکه پیشرفت با عظمت کشور را نباید نادیده گرفت، ادامه داد: امروز زمان همدلی و اتحاد است و نباید با انتقادهای غیر موثر جامعه را متلاطم کرد.

اسلامی از تحریم دشمنان به مثابه موریانه ای نام برد که تخریب اعتماد عمومی را نشانه گرفته است.

وی ادامه داد: وضعیت امروز دشمنی ها بر ایران به صورتی است که القائات بی اساس دشمنان بر کارکردهای خوب مسولان پیشی گرفته است.

 

 

 

 

 

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 13

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 494634

  • بازديدکنندگان امروز : 829

  • کل بازديدکنندگان : 989174

پیوندها