نسخه چاپي
1397/06/22 :: ١٦:٤٤ 
نصرت الله لطفی:

بیش از 300 شبکه فارسی زبان علیه انقلاب شبهه افکنی می کنند

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: بیش از 300 شبکه فارسی زبان ماهواره ای به دنبال شبهه افکنی و سم پاشی علیه انقلاب اسلامی هستند و شاهد ایجاد شبکه های جدید دشمنان هستیم.

 بیش از 300 شبکه فارسی زبان علیه انقلاب شبهه افکنی می کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم، نصرت‌الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور در جلسه شورای سیاست‌گذاری و راهبری چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی استان قم که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار داشت: چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی صرفاً بزرگداشت دهه فجر انقلاب نیست بلکه برنامه‌ای بلند از فجر 96 تا فجر 97 بوده است.

وی با اشاره به اهمیت تعامل و همکاری بین استانی گفت: در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی باید همکاری‌های بیشتری بین دستگاه‌های استانی برای مبارزه و مقابله با توطئه‌های دشمنان صورت گیرد.

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با تأکید بر وضعیت ویژه کشور در آستانه چهلمین سال انقلاب اسلامی عنوان کرد: در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی باید باور درستی از شرایط وضعیت غیرعادی کشور داشته باشیم.

لطفی با اشاره به برخی ابعاد دشمنی آمریکا با جمهوری اسلامی ابراز کرد: دشمن با توطئه‌های ترکیبی خود درصدد جبران هزینه 7 میلیارد دلاری خود در منطقه خاورمیانه است تا از این طریق بخشی از ناکامی‌های خود را جبران کنند.

وی با هشدار نسبت به توطئه‌های دشمنان عنوان کرد: ایجاد فضای یاس و ناامیدی هدف عمده دشمنان در شرایط فعلی بوده و تغییر شرایط فعلی نیز صرفاً با کار جهادی ممکن است.

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور بیان کرد: باید در کنار اقدامات فرهنگی برای چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در بخش آیینی و اقدامات سنتی نیز اقدامات مورد نظر انجام شود.

لطفی اهمیت حفظ و تقویت انقلاب اسلامی را موردتوجه قرار داد و گفت: در منطق اسلام هیچ واجبی واجب‌تر از حفظ اسلام نیست، بنابراین باید برای حفظ و تقویت انقلاب اسلامی مسئولان از تمام ظرفیت‌های قانونی و حقوقی خود استفاده کنند.

وی ادامه داد: برای برگزاری باشکوه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی 13 کارگروه اصلی تشکیل‌شده تا اقدامات لازم  را انجام دهند، تدوین دستاوردهای انقلاب اسلامی، پاسخگویی به شبهات و ارائه کارنامه چهل‌ساله انقلاب از مهم‌ترین محورهای فعالیت کارگروه‌های 13 گانه است.

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به هجمه سنگین رسانه‌ای دشمنان بر ضد انقلاب اسلامی ابراز کرد: بیش از 300 شبکه فارسی‌زبان ماهواره‌ای مشغول شبه افکنی و سم‌پاشی بر علیه انقلاب اسلامی است، از ابتدای سال جاری 90 شبکه جدید معاند تأسیس‌شده است.

لطفی با اشاره به برخی از دستاوردهای انقلاب اسلامی بیان کرد: علی‌رغم بیکاری و فقر گسترده موجود در جامعه کارنامه انقلاب اسلامی کاملاً درخشان است و می‌توان بر مبنای آن از افتخارات نظام سخن گفت.

وی ابراز کرد: هدف دشمن از فتنه 88 ایجاد ناامنی و گسترش آن به تمام کشور بود که با اطلاع‌رسانی دقیق و درست به مردم توطئه‌های دشمنان راه به جایی نبرد.

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور ادامه داد: بیش از 80 درصد از جمعیت کشور را افرادی را تشکیل می‌دهد که دوران انقلاب اسلامی را درک نکرده‌اند، مردم با شناخت و آگاهی درست و با حضور پررنگ خود درصحنه‌های مورد نیاز می‌توانند پاسخ دشمنان انقلاب اسلامی را بدهند.

 

استاندار قم:
انسجام و وحدت مردم دشمن را مجبور به عقب نشيني مي كند

استاندار قم با بيان اينكه انقلاب اسلامي برخاسته از مردم بوده و مردم در پيشبرد اهداف نظام نقش تعيين كننده دارند اظهار داشت: انسجام و وحدت مردم دشمن را مجبور به عقب نشيني مي كند.

سید مهدی صادقی استاندار قم نیز در جلسه شورای سیاست گذاری و راهبری چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی که در تالار امام جواد (ع) استانداری قم برگزار شد، با اشاره به در پیش بودن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایان، اظهار کرد: باید بگونه ای برنامه ریزی کنیم تا بلوغ و پختگی انقلاب به نحوی شایسته به جهانیان معرفی گردد.
استاندار قم با تأکید بر مردمی بودن بنای انقلاب اسلامی، اضافه کرد: ماهیت برنامه های سالگرد انقلاب اسلامی ایران نيز باید با اتکای به مردم بوده و نیروهای مردمی برگزار کننده آن باشند.
صادقی به نقش مسئولان استان در برنامه ریزی ها اشاره كرد و افزود: با الهام از فرهنگ عاشورایی و همدلی و پرهیز از جناح گرایی می توان اعتماد و امید را به مردم انتقال داد تا شاهد میل و رغبت روز افزون مردم به دستاورد های نظام جمهوری اسلامی باشیم.
وی با تأکید بر ایجاد رقابت هم افزا بین دستگاه های مختلف در برنامه های بزرگداشت چهلمین سال انقلاب اسلامی، ادامه داد: برگزاری باشکوه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی که کاملا ملی و انقلابی است، می تواند امید کاذب دشمنان در ایجاد تفرقه و اختلاف در مسائل اجتماعی را نقش بر آب کند.
استاندار قم تشکیل کارگروه های سیزده گانه جهت هم افزایی در هر چه باشکوه برگزار نمودن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را مورد توجه قرار داد و خاطر نشان کرد: دشمن به دنبال شناسایی نقاط ضعف و وارد کردن فشار از همان زاویه است، که با همدلی همگانی و حرکت همه گروه ها در چارچوب قانون، با انسجام و هم افزایی های لازم توطئه های دشمنان خنثی می شود.
صادقی در بخش دیگری از سخنان خود به برگزاری نمایشگاه دستاورد های چهل ساله انقلاب اسلامی اشاره و بیان داشت: این نمایشگاه محل مناسبی برای به معرض عموم گذاردن توانمندی ها و دستاورد های نظام جمهوری اسلامی ایران است که باید همه دستگاهها و بخش های استان در پر بار شدن محتوای آن اقدامات لازم را صورت دهند.
لازم به ذکر است در ابتدای این جلسه نیز برخی روسای کارگروه های ذیل شورا و مدیران استان به بیان برنامه ها و پیشنهادات خود در زمینه برگزاری با شکوه برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پرداختند.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 5

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 373564

  • بازديدکنندگان امروز : 1352

  • کل بازديدکنندگان : 759039

پیوندها