نسخه چاپي
1397/06/22 :: ١٣:١٠ 

ضرورت تبیین نقش بانوان در پیروزی انقلاب اسلامی

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد با اشاره به کارکردهای امور زنان و خانواده در راستای بزرگداشت چهل‌سالگی انقلاب اسلامی، بر ضرورت تبیین نقش بانوان در پیروزی انقلاب اسلامی تأکید کرد.

ضرورت تبیین نقش بانوان در پیروزی انقلاب اسلامی

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی  استان یزد، فاطمه دانش‌یزدی در پنجمین نشست شورای سیاست‌گذاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان یزد که در محل پردیس دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان یزد برگزار شد، گفت: در ذیل اهداف ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در کارگروه‌های دوازده‌گانه، کارگروه زنان با محوریت دفتر امور بانوان و خانواده در راستای تبیین نقش محوری و تعیین‌کننده زنان در پیروزی انقلاب اسلامی سعی بر این شده است تا برنامه‌هایی در این راستا انجام شود.

وی با اشاره به کارکردهای امور زنان و خانواده در راستای بزرگداشت چهل‌سالگی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: برگزاری گفتمان‌های دینی و سیره امام خمینی (ره)، برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های بانوان و زنان کارآفرین، تبیین سبک زندگی فاطمی، افتتاح دو پارک در شهرستان‌های استان یزد و همایش بزرگ انقلابی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در این کارگروه مدنظر قرار گرفته است.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد از طرح مادران انقلاب و فرزندان انقلابی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان یزد خبر داد اظهار داشت: با توجه به شکاف بین نسلی که امروزه به وجود آمده است، این طرح می‌تواند به‌عنوان یکی از طرح‌های موفق تحت عنوان گفتمان مادران انقلابی برای نسل‌های جوان باشد.

دانش‌یزدی در پایان تصریح کرد: در کنار این اقدامات بحث کارگاه‌های مهارت‌های زندگی با موضوع سبک زندگی ایرانی اسلامی، همایش نقش زنان در پیروزی انقلاب و تبیین دستاوردهای انقلاب از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته‌شده در این ایام است.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 7

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 373566

  • بازديدکنندگان امروز : 1354

  • کل بازديدکنندگان : 759041

پیوندها