نسخه چاپي

1397/06/21 :: ٠٩:٢٤ 

القای ناکارآمدی نظام؛ راهبرد دشمن علیه انقلاب اسلامی

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز گفت: دشمن برای دلسری و ناامیدی مردم ایران تلاش می‌کند و سعی دارد نظام را ناکارآمد جلوه دهد.

القای ناکارآمدی نظام؛ راهبرد دشمن علیه انقلاب اسلامی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی حجت‌السلام محمدحسین روحی‌یزدی،  در نشست شورای اداری این شهرستان که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، اظهارکرد: باید جلب رضایت‌ مردم در دستور کار مسئولان قرار گیرد چرا که شرایط فعلی برای مردم سخت و ناامید کننده به نظر می‌رسد.

وی افزود: جلب اعتماد مردم با ارائه خدمات و صداقت محقق می‌شود از همین رو همه مسئولان استانی و شهرستانی باید در این مسیر گام بردارند.


رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز بیان کرد: بهره‌گیری از تجربیات هشت سال دفاع مقدس درس ایثار و مقاومت را برای مردم جامعه مرور می‌کند و ما نباید هرگز این رموز موفقیت را به دست فراموشی بسپاریم.


روحی‌یزدی گفت: دشمن از جنگ نظامی علیه ایران ناامید است و امروز با راه‌اندازی جنگ نرم سعی دارد به انقلاب خدشه وارد کند.


این مسئول تاکید کرد: دشمن تمام توان خود را برای از بین بردن تفکر انقلابی و شکست جمهوری‌اسلامی ایران به کار گرفته است که تمام این تلاش‌ها با یک سخنرانی مقام معظم رهبری نقشه بر آب خواهد شد و از بین می‌رود.


رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز ابراز کرد: مردم سرمایه‌های نظام جمهوری اسلامی ایران هستند از همین رو دشمن برای دلسری و ناامیدی مردم در تلاش است و سعی دارد نظام را ناکارآمد جلوه دهد.


روحی‌یزدی از تشکیل ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در استان البرز خبر داد و تأکید کرد: این ستاد در طول یک سال سعی دارد مردم را با اقدامات انجام شده توسط نظام جمهوری‌اسلامی ایران آشنا کند و به آگاه‌سازی افکارعمومی می‌پردازد.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 2

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 816640

  • بازديدکنندگان امروز : 2187

  • کل بازديدکنندگان : 2308986

پیوندها