نسخه چاپي
1397/06/18 :: ١٢:٣٦ 
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور:

ناکارآمد جلوه دادن حکومت دینی از اهداف آمریکا است

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه ناکارآمد جلوه دادن حکومت دینی از اهداف آمریکا است، گفت: در این شرایط باید ستاد ویژه تشکیل داده و برنامه‌ریزی کنیم.

ناکارآمد جلوه دادن حکومت دینی از اهداف آمریکا است

نصرت‌الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور در جلسه ستاد برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان البرز که صبح یکشنبه 18 شهریور ماه در استانداری برگزار شد، اظهار داشت: امسال مبنای کارکرد ما دهه فجر نیست، در حال حاضر در حال کارزار و جنگ با دشمن هستیم و کارکرد این مجموعه به مثابه مدیریت جنگ خواهد بود نه موضوع تزئین و تبلیغ و افتتاح.

وی با بیان اینکه باید از دو  منظر تبیینی و آیینی به این موضوع نگاه کرد، افزود: با حضور مردم و به‌کارگیری این ظرفیت مشکلی در برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نخواهیم داشت.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه نگاه، نگاه دهه فجری نیست و  فراتر از این موضوع است،گفت: بنا بر فرمایش رهبری معظم انقلاب اسلامی باید در مقابل اقدامات خصمانه آمریکا ایستاد و این کار جهاد است.

لطفی با بیان اینکه مردم پرشورتر از گذشته در مراسم پیروزی انقلاب اسلامی حضور می‌یابند، بیان کرد؛ نگاه باید نگاه جهادی و آزمون الهی باشد و باید با نگاه گذشته متفاوت باشد.

وی با بیان اینکه نظام سلطه با محوریت آمریکا جنگ هوشمندانه ترکیبی را علیه نظام اسلامی حاکم کرده است،گفت: طبیعی است که از دشمن نباید انتظاری غیر از این داشت و به اعتراف خود ترامپ  سیاستگذاران و نظریه پردازان آمریکا قائل هستند که برای دهکده جهانی و کدخدایی آمریکا باید تسلط بر غرب آسیا با همه سرمایه‌ها انجام شود و به اذعان خودشان در این چند سال گذشته در چند سال 7 تریلیون دلار در این منطقه هزینه کردند و به اهداف خود نرسیده‌اند و در علت‌یابی اعلام کرده‌اند که باید از نظر آنها مقاومت ایران بشکند.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه آمریکا امیدی به درگیری نظامی با توانمندی فعلی ایران ندارد، تاکید کرد: آنها به دنبال ایجاد شکاف بین نظام و مردم هستند چرا که نظام متکی بر مردم قابل شکست دادن نیست.

لطفی با بیان اینکه ناکارآمد جلوه دادن حکومت دینی از اهداف آمریکا است، گفت: در این شرایط باید ستاد ویژه تشکیل داده و اینگونه برنامه‌ریزی کنیم.

وی با بیان اینکه از سخنان جان بولتون در نشست منافقین مشخص است که آمریکا برای چهلمین سال نظام اسلامی برنامه‌ریزی دارد،گفت: در موضوع چهلمین سال انقلاب اسلامی گرایش و سلیقه سیاسی مطرح نیست و راهکار این چالش همدلی عملی مردم و دولت است و با احترام به همه سلایق دیگر جای حزب و حزب‌گرایی نیست و در تشکیلات استانی همه نگاه‌ها باید به این شکل باشد که تاکید بر سبقه مردمی بر برگزاری مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است.

لطفی با بیان اینکه تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی باید پیگیری شود، ادامه داد: اکنون بیش از 300 شبکه ماهواره‌ای برای جوانان ما شبهه ایجاد می‌کنند و پاسخ به شبهات در دستور کار همه کارگروه‌ها قرار گیرد.

وی با بیان اینکه باورمان بشود مقطع فعلی استثنایی‌ترین مقطع تاریخ بشریت است، گفت: گذر از این پیچ تاریخی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه با افتخار به گذشته و امید به آینده دستمان پر است،گفت: هیچ کس منکر تورم و بیکاری نیست ولی وضعیت قبل از انقلاب با  بعد از انقلاب به هیچ وجه قابل مقایسه نیست.

 

 استاندار البرز: برگزاری جشن انقلاب باید مردمی باشد

استاندار البرز با بیان اینکه جشن انقلاب باید مردمی باشد، گفت: نگاه ما نگاه مردمی و فراهم کردن شرایط لازم برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی است.

محمدعلی نجفی در جلسه ستاد برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که صبح امروز یکشنبه 18 شهریورماه در سالن شهدای دولت استانداری البرز برگزار شد، اظهار داشت: آمادگی کامل استان البرز برای برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فراهم شده است.

وی با بیان اینکه دشمن در حال حاضر به دنبال ضربه زدن به نظام است، افزود: چند صد رسانه خارجی در حال تخریب دستاوردهای انقلاب اسلامی هستند و برخی نیز ناآگاهانه در داخل  زمینه نفوذ دشمن را فراهم می‌کنند.

استاندار البرز با بیان اینکه کنگره بزرگ شهدای البرز فرصت مناسبی برای ارائه خدمات انقلاب اسلامی است، بیان کرد: یکی از بحث‌های دشمن تخریب فرهنگ ایثار و شهادت و تضعیف جایگاه جانبازان، شهدا و خانواده‌‌های آنها است و باید مانع تحقق نگاه آلوده استکبار شد.

 وی با بیان اینکه باید با تشریح و تفسیر صحیح قرآن سد محکمی در برابر تهدیدهای فضای مجازی دشمنان ایجاد کرد، گفت: رسیدگی به خانواده‌‌های محرومان یکی از وظایف ما است و کمیته امداد در استان در این زمینه عملکرد خوبی دارد و باید شرایطی را فراهم کنیم تا مردم و ولی‌نعمتان انقلاب از آن بهره‌مند شوند.

استاندار البرز با بیان اینکه همه موضوعات نشاط آفرین در استان باید مورد توجه قرار گیرد، عنوان کرد: علی رغم همه کارکردها چنان توسط برخی دوستان سیاه‌نمایی می‌شود که همه این موضوعات در جهت سیاه‌نمایی علیه نظام است.

وی با بیان اینکه جشن انقلاب اسلامی باید مردمی باشد، تصریح کرد: خود مردم در پیروزی انقلاب اسلامی حضور یافته و نقش‌آفرینی می‌کنند و بخش اعظم انتخاب مردم و بانوان بوده و این بسیار فرصت مناسبی می‌تواند باشد.

نجفی با بیان اینکه در استان البرز در حوزه اقتصادی دستاوردهای بزرگی به دست آمده است، عنوان کرد: با همه فشارهای اقتصادی این اقدامات در حال انجام است و شک نکنید که رژیم صهیونیستی به یکپارچگی نظام اسلامی حسادت کرده و دنبال این هستند که از بخش‌های مختلف به ایران اسلامی آسیب برسانند.

وی با بیان اینکه در موضوع پشتیبانی اقدامات لازم انجام شود،گفت: نگاه ما نگاه مردمی و فراهم کردن شرایط لازم برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام/

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 15

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 405887

  • بازديدکنندگان امروز : 1701

  • کل بازديدکنندگان : 808216

پیوندها