نسخه چاپي
1397/05/28 :: ١٦:١٦ 
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی:

چهل سالگی انقلاب را با تبیین دستاوردهای نظام جشن می گیریم

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: علیرغم خواست دشمنان چهل سالگی انقلاب اسلامی را با تبیین دستاوردهای ارزشمند نظام با مشارکت مردم جشن می گیریم.

چهل سالگی انقلاب را با تبیین دستاوردهای نظام جشن می گیریم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی  سومین جلسه ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی روز یکشنبه با حضور نصرت الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور، عبدالمحمد زاهدی استاندار، حجت الاسلام والمسلمین قابل رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی در استانداری قزوین برگزار شد.

نصرت الله لطفی در این جلسه گفت: ۲۸ مرداد نماد جنایات استکبار در ایران اسلامی است و با مروری بر تاریخ میتوانیم کینه دیرینه آمریکا نسبت به ایران را درک کنیم.

وی افزود: با توجه به شرایط خاص کشور نباید به این مراسم فقط نگاه آیینی داشته باشیم بلکه با یک نگاه ویژه می توانیم دستاوردهای انقلاب را با روشی جدید و جذاب بازگو کنیم تا مردم در جریان کارها قرار بگیرند.

 

 

لطفی تصریح کرد: امروز همه ما رسالتی جهادی و انقلابی مانند دوران دفاع مقدس داریم و فقط وظیفه سازمانی نمی تواند جوابگو باشد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تصریح کرد: چهلمین سالگرد انقلاب با نگاه دهه فجری نیست بلکه با نگاه تبیینی و آیینی است.

وی اضافه کرد: همه باید بدون در نظر گرفتن نگاههای حزبی و سیاسی در این قطار انقلاب باشند و خدمت کنند و با برنامه حرکت کنیم.

نصرت الله لطفی اظهارداشت: باید باور داشته باشیم که شرایط حساس است و با شعار «افتخار به گذشته و امید به آینده» بتوانیم دستاوردها را تبیین کنیم.

وی  اظهارداشت: به اندازه کافی دلیل برای حقانیت حاکمیت مردم سالاری دینی ودستاوردهای آن را داریم و نباید دستمان بلرزد و از گفتن ره آوردهای انقلاب کوتاهی کنیم.

 

 

وی افزود: از اول مهرماه باید یک کار میدانی داشته باشیم و بدانیم حساس ترین ایام را پشت سر می گذاریم و اینهمه تبلیغ رسانه ای برای تخریب اذهان جوانان باید با هوشیاری ما خنثی شود.

نصرت الله لطفی اظهارداشت: غیر از صدها شبکه ماهواره ای که امروز علیه نظام فعالیت می کنند در این شرایط هم ۹۰ شبکه دیگر راه اندازی شده تا علیه نظام توطئه کنند.

وی یادآورشد: دشمنان می خواهند مردم را از نظام جدا کنند اما باید بدانند نظام متکی به مردم هرگز سقوط نخواهد کرد.

نصرت الله لطفی بیان کرد: به عملکرد خود افتخار می کنیم اما مشکلات اقتصادی هم داریم ولی دشمنان می خواهند مردم را به  خیابان بیاورند و مسائل اقتصادی را بهانه اعتراض قرار دهند و حتی به بهانه یک تقسیمات کشوری باجهت دهی شعار هنجارشکن سرمی دهند که باید مراقب باشیم در مسیر اهداف دشمن قرار نگیریم زیرا دشمن کمر همت بسته تا نظام را ساقط کنند باید با وحدت و یکپارچگی برای مقابله آماده باشیم.

 قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور  اظهارداشت: استقلال، خودباوری و اعتماد به نفس از دستاوردهای نظام است و ارایه کارنامه ای موفق از چهل ساله از برنامه هاست و در کنار آن پاسخ به شبهات و شناسایی شبهات باید جدی گرفته شود.

نصرت الله لطفی اظهارداشت: دستاوردهای ما باید مستدل و قابل قبول و منطقی و باور پذیر باشد.

وی گفت:امروز با نظام دینی می خواهند مقابله کنند هر چند مردم با کاستی مواجهند اما نباید مشکلات را به نظام مربوط بدانیم بلکه کارکرد خودمان است.

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 8

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 405837

  • بازديدکنندگان امروز : 1604

  • کل بازديدکنندگان : 808119

پیوندها