نسخه چاپي
1397/05/27 :: ١١:٠٩ 

نصرت الله لطفی: بزرگترین توطئه دشمن، ایجاد شکاف بین مردم و حاکمیت است

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: بزرگترین توطئه و هدف دشمن، ایجاد شکاف بین مردم و حاکمیت است.

نصرت الله لطفی: بزرگترین توطئه دشمن، ایجاد شکاف بین مردم و حاکمیت است

 
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نصرت‌الله لطفی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه قم در مصلی قدس عنوان کرد: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم و این رویداد بزرگ یک آزمون برای همگان بوده و اهمیت زیادی دارد.

وی با بیان اینکه در این شرایط شناخت دشمن و توطئه‌هایی که دارد و مقابله با آن بسیار مهم است، بیان کرد: با مقاومت ملت ایران در برابر دشمن در حال عبور از 40 سالگی انقلاب اسلامی هستیم.

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور ادامه داد: مشارکت و نقش آفرینی در بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی آزمون الهی است که سنگر و دفاع مقدس است و اهمیت آن از دفاع مقدس دهه 60 کمتر نیست.

لطفی با اشاره به پیشرفت‌های انقلاب اسلامی تصریح کرد: درسالهای اولیه انقلاب اسلامی اجماع جهانی علیه کشورمان وجود داشت و وضعیت و امکانات نظامی کشورمان بسیار نامناسب بود اما امروز با آن دوران قابل مقایسه نیست و اگر با واقعیت به شرایط نگاه شود متوجه اقتدار کشورمان می‌شویم.

وی با اشاره به سلحشوری و جانفشانی های رزمندگان دفاع مقدس افزود: هشت سال به مقابله با دشمن پرداختیم اما یک وجب از خاک خود را از دست ندادیم اما در گذشته به دلیل بی لیاقتی حکام، بحرین را از دست دادیم.

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با تاکید بر اینکه این ملت، کشور و آرمان و مکتب می‌تواند از این مرحله به خوبی عبور کند، ادامه داد: دشمن در توطئه‌های خود همه اقدامات را آزموده است و امروز به واقعیتی پی برده که هر نظامی احتمال براندازی دارد مگر اینکه نظامی متکی به مردم باشد.

نصرت الله لطفی تصریح کرد: دشمن به دنبال ایجاد شکاف بین مردم و حاکمیت است، پس از الطاف خفیه الهی و توجهات امام زمان (عج) و عنایات امام راحل و مقام معظم رهبری دشمن به نتیجه ای نرسیده است.

وی با بیان اینکه فشار اقتصادی و روانی توسط دشمن پیگری می‌شود، بیان کرد: اگر فشار اقتصادی دنبال شود به بحران اقتصادی و سپس بحران اجتماعی و سیاسی تبدیل می‌شود و هیچ فرد عاقلی نمی‌تواند مشکلات اقتصادی را کتمان کند.

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور عنوان کرد: گرانی و تورم کمرشکن است ،بی تردید دولت و مجلس شورای اسلامی و قوه قضاییه باید پاسخگوی وضع موجود باشند.

نصرت الله لطفی گفت: امروز 190 نماینده مجلس می گویند رئیس جمهور باید تیم اقتصادی خود را عوض کند اما توجهی به این موضوع نمی‌شود، البته نماینده‌هایی که به وزیران رأی دادند نیز باید پاسخگوی مشکلات کشور باشند.

وی افزود: مقام معظم رهبری از سال‌ها قبل اهمیت اقتصاد مقاومتی را تشریح کردند اما دولت توجهی به این موضوع نکرد، چرا باید کاستی‌ها و کمبودها به انقلاب نسبت داده ‌شود؟ وضع موجود ناشی از ضعف مدیریت‌ برخی از مسئولان است.

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه در ایام انتخابات نباید جوگیر شد و تحت تأثیر شعارها قرار گرفت، عنوان کرد: بیان دستاوردهای بی بدیل انقلاب اسلامی و پاسخ به شبهات با استدلال و منطق باور پذیر مورد توجه است.

نصرت الله لطفی با اشاره به مشکلات شدید اقتصادی و سو استفاده برخی افراد سودجود گفت: متاسفانه افرادی در کشورمان که خود را ایرانی و مسلمان می‌دانند در این مرحله حساس کالاهای مورد نیاز جامعه را احتکار کردند.

وی با تاکید بر اینکه باید نقاط قوت و ضعف‌ را ببینیم و کودکانه نسبت به انقلاب اسلامی نگاه نکنیم، خاطرنشان کرد: امروز جمعیت زیادی از کشورمان ذلت‌های دوران شاه را درک نکردند، باید دوران سیاه شاه و آثارانقلاب اسلامی برای جامعه تشریح شود.

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 14

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 405884

  • بازديدکنندگان امروز : 1697

  • کل بازديدکنندگان : 808212

پیوندها