نسخه چاپي
1397/05/24 :: ١٧:٥٧ 

نصرت الله لطفی: ۲۱ کارگروه برای چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در کشور تشکیل شد

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان اینکه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در دو بخش تبیینی و آیینی برگزار می‌شود گفت: در این زمینه ۲۱ کارگروه برای چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در کشور تشکیل شده است.

نصرت الله لطفی: ۲۱ کارگروه برای چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در کشور تشکیل شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، نصرت‌الله لطفی امروز(چهارشنبه 24 مرداد) در جمع خبرنگاران در بوشهر با گرامیداشت روز خبرنگار نقش مهم خبرنگاران در جامعه را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: خبرنگاران از اعضای اسلامی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی محسوب می‌شوند چراکه تمام برنامه‌ها را در طول سال پوشش و مورد توجه قرار می‌دهند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران در طول پیروزی انقلاب اسلامی نقش مهمی ایفاء کرده‌اند تصریح کرد: تاکنون نام 244 شهید، 50 جانباز و 12 آزاده خبرنگار در ایران اسلامی ثبت شده که نشان از حضور خبرنگاران ایران اسلامی در همه عرصه‌های پرخطر است.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور، سخت کوشی خبرنگاران را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: شغل خبرنگاری بسیار سخت و  پرمشقت است و فعالان این عرصه با عشق و خدمتگذاری فعالیت می‌کنند چراکه درآمد ناچیزی در این عرصه عاید خبرنگاران می‌شود.

لطفی در ادامه به  تشکیل ستاد چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، برنامه‌های ویژه‌ای در دو بخش تبیینی و  آیینی  تدوین شده که در این زمینه کارگروه‌های تخصصی تشکیل شده است.

وی خاطر نشان کرد: برای هر چه با شکوه‌ برگزار شدن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی  21 کارگروه ملی در بخش‌های فرهنگی، ورزشی، اقتصادی، مقاومت، بصیرت‌افزایی، بین‌المللی، سیاسی و دیگر حوزه‌ها تشکیل شده است.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه برای نا امید کردن مردم از نظام اسلامی دشمن برنامه‌ریزی کرده است تاکید کرد: خنثی کردن توطئه‌های دشمنان در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی از اهداف مهم است که ایجاد نشاط، امیدواری، تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی، بیان آثار و برکات این 4 دهه مورد توجه قرار دارد.

لطفی، فشار اقتصادی، ایجاد فضای روانی و  فراهم کردن مشکلات برای مردم را از اهداف مهم دشمنان در چهلمین سال پیروزی انقلاب برشمرد و خاطر نشان کرد: خبرنگاران در اشاعه روحیه امید و نشاط نقش مهمی دارند که در این راستا مسئولان و مردم باید با اتحاد اهداف دشمن را خنثی کنند.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 9

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 405872

  • بازديدکنندگان امروز : 1680

  • کل بازديدکنندگان : 808195

پیوندها