نسخه چاپي
1397/05/24 :: ١٧:٢٦ 

نصرت الله لطفی: چهلمين سال پيروزي انقلاب اسلامی فرصت دفاع از دستاوردهاي نظام است

قائم مقام شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي کشور گفت: گراميداشت چهلمين سالروز پيروزي انقلاب اسلامی فرصتي براي دفاع از دستاوردهاي نظام اسلامي است.

نصرت الله لطفی: چهلمين سال پيروزي انقلاب اسلامی فرصت دفاع از دستاوردهاي نظام است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، نصرت الله لطفي امروز چهارشنبه 24 مردادماه در همايش رسانه ها، روابط عمومي ها و بايستگي هاي چهلمين سال پيروزي انقلاب اسلامي در بوشهر افزود: بايد هدف از اين گراميداشت، دفاع از عملکرد دستگاه ها از منظر کارکرد نظام جمهوري اسلامي باشد.

وي تاکيد کرد: در اين شرايط حساس که دشمن امسال را سال براندازي نظام جمهوري اسلامي عنوان کرده است بايد انقلاب اسلامي ايران و دستاوردهاي آن را با ساير انقلاب ها مقايسه و مردم بويژه کساني که انقلاب و جنگ را تجربه نکرده اند، از اين عملکرد آگاه شوند.

لطفي ادامه داد: با وجود همه جو سازي ها و سياه نمايي هاي دشمن در ارتباط با ناکارآمد جلوه دادن نظام جمهوري اسلامي بايد ازکيان انقلاب، ايران و ايراني دفاع کرد.

وي بيان کرد: بزرگرداشت انقلاب اسلامي امروز براي همگان آزموني الهي و اداي احترام به خون شهيدان، امام راحل و رهبر معظم انقلاب است و حضور پررنگ در اين عرصه حضور در سنگر دفاع مقدس است.

لطفي با بيان اينکه مردم به دور از هر گونه نگاه سياسي بهترين پشتوانه براي انقلاب اسلامي هستند گفت: در شرايطي که دشمن در تلاش براي ناکارآمد جلوه دادن نظام و تطهير طاغوت است چهلمين سالروز پيروزي انقلاب اسلامي بايد براي ملت ايران به معني بلوغ و تکامل باشد.

وي اظهارداشت: اگرقرآن و اسلام را به معني واقعي کلمه مي خواهيم بايد نظام جمهوري اسلامي با اقتدار پابرجا باشد.

قائم مقام شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي کشور افزود: حفظ نظام جمهوري اسلامي و قرآن به معني حفظ اسلام است پس با پشتيباني و آگاهي بايد از اين نظام محافظت کرد.

وي گفت: امروز در شرايطي قرار داريم که بيش از 80 درصد جمعيت کشور زمان انقلاب و دوره ذلت و محروميت رژيم شاهنشاهي را درک نکرده اند، به همين دليل بسياري از دستاوردهاي انقلاب از جمله ارتقاي توان موشکي را زير سئوال مي برند.

لطفي تاکيد کرد: بايد گراميداشت چهلمين سالروز پيروزي انقلاب اسلامي به عنوان آزمون الهي و تکليف ديني و انقلابي بدانيم و فراتر از نگاه ها و سليقه هاي سياسي با اتحاد و همدلي در عرصه حاضر شويم.

وي گفت: جوان امروز بايد باور کند ايران در رژيم گذشته در ساده ترين امور به غرب وابسته بود و هيچ اختياري از خود نداشت.

قائم مقام شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي کشور با تاکيد بر بصيرت افزايي، شناخت وظيفه و عمل بهنگام افزود: يکي از مشکلات امروز اين است که به جاي فضيلت محوري، بيان پيشرفت ها و دستاوردهاي انقلاب، يک نقطه ضعف را پررنگ مي کنيم.

لطفي تاکيد کرد: در اين شرايط حساس دشمن شناسي، شناخت توطئه هاي دشمن و مهيا شدن براي مقابله با آنها يکي از وظايف همه دستگاه هاي اجرايي است.

وي بيان کرد: امروز دشمن به اين باور رسيده است، نظامي که مبتني بر پشتوانه مردم باشد را نمي توان شکست داد به همين دليل با تمام توان به دنبال ايجاد شکاف بين مردم و مسئولان نظام و ناکارآمد جلوه دادن آن است.

لطفي تاکيد کرد: با توجه به اينکه مسائل اقتصادي پايه ايجاد بحران هاي اجتماعي و سياسي براي هر نظام به شمار مي رود به همين دليل جنگ اقتصادي را عليه ملت ايران آغاز کرده اند.

مديرکل صدا و سيماي مرکز بوشهر نیز در ادامه اظهار داشت: جنگ نابرابر رسانه اي يکي از چالش هاي فراروي انقلاب اسلامي است که بايد با دفاع مقدس رسانه اي در آن پيروز شويم.

سيد حسين ناظر افزود: مقابله و جنگ نابرابر حدود 300 شبکه ماهواره اي فارسي زبان معاند با 150 شبکه راديويي و تلويزيوني رسانه ملي به عنوان اصلي ترين مصداق جنگ رسانه اي نام برد.

وي اظهار داشت: در سال نکوداشت چهل سالگي انقلاب اسلامي در رسانه ملي با بهره گيري از همه ظرفيت و توان خود سعي کنيم کارنامه چهل سال مقاومت، خدمت و پيشرفت را به نحو شايسته به نسل هاي جديدمنتقل کنيم.

ناظر گفت: صدا و سيماي مرکز بوشهر با استفاده از ظرفيت هاي خود با حدود 100 هزار دقيقه پخش برنامه سعي در تحقق اصل افتخار به گذشته، اميد به آينده دارد.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 14

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 405881

  • بازديدکنندگان امروز : 1693

  • کل بازديدکنندگان : 808208

پیوندها