نسخه چاپي
1397/05/13 :: ١٣:٥٣ 

سخنان ترامپ نشانه عقب‌نشيني در برابر ايران است

حجت الاسلام و المسلمين سيد «صدر الدين القبانچي» امام جمعه نجف اشرف گفت: سخنان اخير «دونالد ترامپ» رئيس جمهور آمريکا نشان دهنده عقب‌نشيني اين کشور از مواضع خود در برابر ايران و سوريه است.

سخنان ترامپ نشانه عقب‌نشيني در برابر ايران است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبیلغات اسلامی به نقل از خبرگزاري آريا، سيد «صدرالدين القبانچي» در خطبه نماز جمعه اين شهر با بيان اينکه شاهد عقب نشيني آمريکا و اسرائيل از مواضع خود در برابر صبر و استقامت ايران هستيم، گفت: اسرائيل هم ناکامي خود را در تلاش براي ساقط کردن عراق و سوريه اعلام کرده است.
امام جمعه نجف با اشاره به سخنان دونالد ترامپ رئيس جمهوري امريکا در مورد اينکه آمريکا به دنبال تغيير رفتار و نه نظام ايران است، گفت: عقب نشيني در سخنان آمريکا و اسرائيل به لطف صبر، قدرت و اراده مردم ايران به دست آمده است.
القبانچي در بخش ديگري با اشاره به پيام مرجعيت عالي عراق در خصوص اعتراضات اجتماعي جاري در برخي شهرهاي اين کشور گفت؛ پيام مرجعيت هشداري به دولت نسبت به احتمال ادامه تظاهرات به طور وسيع و به روش هاي قانوني است.
وي افزود: مرجعيت خواستار تسريع در تشکيل دولت جديد و انتخاب نخست وزيري قوي و باعزم براي تحقق سريع خواسته ها و مطالبات مردم است.
استان‌هاي جنوبي و مرکزي عراق، طي روزهاي گذشته شاهد اعتراضات عمومي به اوضاع نابسامان خدمات‌رساني و بيکاري جوانان عراقي است.
برخي مقامات عراقي معتقدند؛ دستگاه اطلاعاتي عربستان و حزب منحله بعث با چراغ سبز آمريکا براي به انحراف کشاندن اعتراض مردم در جنوب و مرکز عراق تلاش مي کنند.

خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 10

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 404639

  • بازديدکنندگان امروز : 1263

  • کل بازديدکنندگان : 806302

پیوندها