نسخه چاپي
1397/05/11 :: ١٤:١٠ 

لطفی: اصل مهم برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مردمی بودن است

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: باید مردمی بودن در اجرای برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان یک اصل مهم رعایت شود.

لطفی: اصل مهم برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مردمی بودن است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، نصرت الله لطفی، قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور  پنج شنبه یازدهم مردادماه در شورای سیاستگذاری و راهبری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان کرمانشاه که در بیت امام جمعه با حضور مسئولین استانی برگزار شد، گفت: نگاه ما به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نگاه دهه فجر نیست اگرچه مراسم دهه فجر در آن مستتر است.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور خاطر نشان کرد: امروز دشمنان کینه توز اسلام و نظام پس از ۴۰ سال توطئه در نظر دارند با نقشه شومی از درون به کشور اسلامی ایران ضربه بزند.

وی بیان داشت: هر نظامی با هر ساختاری امکان سقوطش هست مگر نظامی که متکی به مردم باشد بخاطر همین دشمن این مهم را هدف قرار داده است.

لطفی گفت: در این شرایط با یک نگاه تبیینی و آیینی باید به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نگاه کنیم و این یک آزمون الهی برای همه مدیران نظام در هر رده ای است.

وی ابراز داشت: اهمیت حفظ این نظام تا حدی است که امام خمینی(رحمت الله علیه) از آن به اوجب واجبات یاد کرد و حتی از نماز آن را واجت تر دانست لذا باید پای کار باشیم.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه نباید به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان یک کار تشریفاتی نگاه کنیم، بیان داشت: آسیب به نظام یعنی آسیب به کل اسلام است لذا باید در سنگر دفاع از آن، همه فعالیت کنند.

وی ادامه داد: آمریکای جهانخوار از سال ها قبل به خودشان وعده داده اند که چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را نخواهیم داشت، اما همانند دوران دفاع مقدس ثابت خواهیم کرد که از این انقلاب تا ظهور حضرت مهدی(عج) پاسداری خواهیم کرد.

لطفی تاکید کرد: با توجه به مشکلات عمده ای که هست از جمله بیکاری، تورم خانمان سوز آسیب پذیری بخصوص در قشر جوان بیشتر احساس می شود لذا همه ارکان باید ید واحده باشند و با اتحاد جلوی سوء استفاده دشمنان را بگیرند.

وی با بیان اینکه دشمن امروز به دنبال شکل دادن اغتشاشات جدیدی است، گفت: دشمن در این توطئه جدید ۳ هدف عمده از جمله فشار اقتصادی، روانی و عملی را دنبال می کند.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور بیان داشت: باید مردمی بودن در اجرای برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی رعایت شود و در مراکز استان نمایندگان مجلس، نماینده ولی فقیه، استانداران و فرمانداران پای کار باشند و از قوانین ستادهایی همچون امر به معروف الگو گیری شود.

لطفی تصریح کرد: امروز شناسایی شبهات و پاسخگویی به آنها در همه زمینه ها را لازم است و بصیرت افزایی از اهمیت بالایی برخوردار است.

به گفته این مقام مسئول تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و تبیین و ارائه کارنامه ۴۰ ساله نظام جمهوری اسلامی از دیگر اقدامات مهم در برگزاری برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است.

وی از فجر ۹۶ تا فجر ۹۷ را به عنوان چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی معرفی کرد و افزود: در این راستا استفاده از ابزار هنر برای ماندگاری و تاثیرگذاری بیشتر باید مد نظر قرار بگیرد.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 11

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 404624

  • بازديدکنندگان امروز : 1248

  • کل بازديدکنندگان : 806287

پیوندها