نسخه چاپي
1397/05/10 :: ١٧:٤٢ 

نصرت الله لطفی: هدف دشمن ایجاد بحران اجتماعی در ایران است

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: هدف دشمن از فشارهای اقتصادی امروز علیه جمهوری اسلامی، ایجاد و توسعه بحران اجتماعی است.

نصرت الله لطفی: هدف دشمن ایجاد بحران اجتماعی در ایران است

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نصرت الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور روز چهارشنبه دهم مردادماه 1397 در گردهمایی فعالان و دست اندکاران ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ایلام با عنوان 40 سال افتخار، با بیان اینکه دشمن با تطهیر نظام طاغوتی و از طرفی تشدید تحریم ها قصد ایجاد مشکلات اجتماعی در کشور را دارد، افزود: ملت ایران بداند که این توطئه ای بزرگ است و همه باید هوشیار باشند.

وی با اشاره به اینکه امروز کشور در حساس ترین مقطع از تاریخ قرار گرفته است، یادآور شد: با وجود اینکه گرانی های موجود غیرقابل انکار است اما نباید موجب نادیده گرفتن دستاوردهای نظام از سوی مردم شود.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، آزمون مهم در اوضاع و مقطع حساس کنونی و ماموریتی خطیر برای همگان است.

وی با اشاره به شعار امسال سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با عنوان افتخار به گذشته و امید به آینده، گفت: مسئولان باید در خدمت رسانی به مردم زمان شناس و انقلابی ایران اهتمام داشته باشند چرا که در طول این 40 سال همواره در همه صحنه ها حضور داشته‌اند.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور، گذشت 40 سال از عمر انقلاب را با همه فراز و نشیب ها مایه مباهات وافتخار این کشور دانست و افزود: در 22 بهمن امسال با حضور مردم همیشه در صحنه و انقلابی ایران اسلامی تکامل نظام را به نمایش خواهیم گذاشت.

لطفی افزود: سیاه نمایی پیشرفت های نظام و ناکارآمد جلوه دادن انقلاب اسلامی از برنامه های دشمن است بنابراین چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید با افتخار و عزت برگزار شود.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه دستاوردهای انقلاب اسلامی باید بصورت شفاف و روشن برای آحاد جامعه بخصوص نسل جوان تبیین شود، یادآور شد: برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید با هدف ایجاد شور مضاعف برای پایبندی و استمرار نظام باشد.

به گفته وی، تبیین و معرفی دستاوردهای 40 ساله نظام اسلامی ایران باید باور پذیر، منطقی و مستدل باشد.ملت ایران با همدلی شرایط دشوار کنونی ار پشت سر می گذارد

در ادامه این گردهمایی قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران گفت: مردم استان ایلام در این چهل سال در صحنه های مختلف حضوری فعال داشته و همواره حماسه ساز بوده اند.

قاسم سلیمانی دشتکی افزود: امروز کشور دچار هجمه سنگین روانی تهدیدات دشمنان است و عده ای سودجو نیز از این وضعیت برای گل آلود کردن فضای بازار استفاده می کنند.

وی ادامه داد: باید با همگرایی هرچه بیشتر قوای سه گانه و مردم مقابل این ترفندها ایستادگی کرده و از این نقطه بحرانی عبور کنیم.

استاندار ایلام با تاکید بر لزوم پیروی از سیاست های کلان کشور که توسط مقام معظم رهبری ابلاغ می شود، افزود: در این استان خوشبختانه تعامل مناسب بین مردم و مسوولان وجود داشته و در حال خدمات رسانی و انجام وظیفه برای مردم هستیم.

خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 24

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 404691

  • بازديدکنندگان امروز : 1320

  • کل بازديدکنندگان : 806359

پیوندها