نسخه چاپي
1397/05/03 :: ١١:٤٥ 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد: اطلاع‌رسانی از خدمات نظام با رویکرد تطبیقی و اقناعی باشد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت:خدمات نظام را باید به طور هوشمندانه و با روش تطبیقی و با هدف اقناع مردم به ویژه نسل جوان بیان نمود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد: اطلاع‌رسانی از خدمات نظام با رویکرد تطبیقی و اقناعی باشد

شورای سیاستگذاری و راهبری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، آیت الله ملک حسینی نماینده ولی فقیه در استان، نصرت الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور و جمعی از مسئولان برگزار شد.

احمدی در این نشست خواستار توجه به امید بخشی در اجرای برنامه‌ها و جشن‌های بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شد و گفت: نباید تنها به بیان آمار و ارقام اکتفا شود بلکه شرایط جدید ایجاب می‌کند که نگاه و برنامه جدید با رویکرد مسئله شناسی داشته باشیم.

وی عنوان کرد: باید در مورد شرایط کشور در گذشته و همچنین افق آینده آن اطلاع‌رسانی و روشنگری در جامعه انجام شود و این حق مردم است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: شکاف اجتماعی و بین نسلی موجب شده که نسل جوان امروز آشنایی لازم را با شرایط کشور قبل از انقلاب نداشته باشند و می‌طلبد این موضوع توسط خانواده‌ها و مسئولان در بین جوانان تبیین شود.

احمدی با اشاره به جهت‌دار و برنامه‌محور بودن فشار دشمنان علیه کشور، گفت: هدف آنان ناکارآمد جلوه دادن نظام و انقلاب از طریق فضای مجازی است که یکی از راهکارهای مقابله با آن اقناع نسل جوان است.

وی با تاکید بر اینکه همه پیشرفت‌های این استان حاصل پیروزی انقلاب است و این موضوع باید برای نسل سوم و چهارم انقلاب تبیین شود، تصریح کرد: دشمن در حال برجسته کردن نداشته‌ها و کمرنگ جلوه دادن داشته‌های کشور است.

احمدی تاکید کرد: تلاش‌ها و خدمات برای بیان دستاوردها و عملکرد نظام و انقلاب از اکنون آغاز و اوج آن در ایام الله دهه فجر نمود پیدا کند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: باتوجه به چهلمین سال پیروزی انقلاب امسال به طور ویژه بحث خدمات‌رسانی به مردم پیگیری و اجرا شود.

وی عنوان کرد: این اقدامات و فعالیت‌ها موجب می‌شود که مردم بیش از پیش به انقلاب و نظام افتخار کرده و به آینده آن امیدوار باشند.

 

انقلاب اسلامی مایه عزت، شرف و اقتدار کشور و ملت ایران شد

آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد در این نشست، اظهار داشت: انقلاب اسلامی مایه عزت، شرف و اقتدار کشور و ملت ایران شد.

وی بیان کرد: ایران توانست زیرسایه تفکر شیعی و ولایت هویت ملی خود را حفظ کرده و اکنون به آن ببالد.

ملک حسینی عنوان کرد: باید صادقانه و با دقت به گذشته ایران نگاه شود و برای آینده آن نیز با تدبیر گام برداشت.

 

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یک دفاع مقدس تمام عیار در برابر استکبار جهانی است

نصرت الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور در این جلسه گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیاسی نیست و عملکرد ما گواه این موضوع مهم است، شورا به عنوان یک نهاد حاکمیتی کارکرد حاکمیتی دارد و گرایشی به هیچ حزب، گروه و جناحی ندارد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور بیان کرد: مبنا و ملاک شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی عمود خیمه انقلاب، جایگاه ولایت فقیه، رهنمودهای حضرت امام و مقام معظم رهبری است.

وی خطوط قرمز شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را ارکان نظام دانست و گفت: این نهاد در تمام مناسبت ها و راهپیمایی ها بدون توجه به جناح بندی سیاسی سخنرانانی از دولت، مجلس، قوه قضاییه،شخصیت های حقیقی انقلاب و افرادی از حوزه دعوت کرده است.

این مقام کشوری تصریح کرد: در راهپیمایی روز قدس، ۲۲ بهمن و ۱۳ آبان و سایر مناسبت ها از همه سلایق و گرایش ها  سخنران مراسم بودند و حتی برای همین استان کهگیلویه و بویراحمد هم همین اقدام را انجام دادیم.

لطفی با تاکید بر نگاه فراجناحی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: چرا باید کسی که روحیه استکبارستیزی ندارد را به مناسبتی مانند ۱۳ ابان دعوت کنیم.

وی از نوآوری در برنامه ها و راهپیمایی خبر داد و افزود: سال گذشته اعلام کردیم از پایان نامه های ارشد و دکتری برای نوآوری در برنامه ها و مراسمات راهپیمایی حمایت می کنیم به همین دلیل نوآوری در مراسمات در دستور کار است.

این مقام کشوری در پاسخ به سوالی مبنی بر تاثیر اقتصاد بر فضای کشور گفت: بحران اقتصادی مقدمه بحران اجتماعی و بحران اجتماعی مقدمه بحران سیاسی است، دشمن بعد از جنگ، تحریم و مشکلات اقتصادی را در برنامه قرار داده است.

وی با اشاره به کارنامه قابل قبول کشور در حوزه اقتصادی گفت: وضعیت این روزهای اقتصاد مناسب نیست که به فرموده مقام معظم رهبری فشار اقتصادی، فشار روانی و فشار عملی سه برنامه دشمن برای ایران است.

این مقام کشوری بر برگزاری بزرگداشتی زیبنده چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تاکید کرد و افزود: چهل ساله انقلاب اسلامی یک برنامه و جشن نیست بلکه  چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی یک دفاع مقدس تمار عیار در برابر استکبار جهانی است.

لطفی بیان کرد: دشمن در مقطع کنونی در حال شبهه افکنی در خصوص امام، میراث امام و انقلاب و ولایت فقیه است که باید اطلاعات کافی به بدنه جامعه تزریق شود.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 16

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 404714

  • بازديدکنندگان امروز : 1346

  • کل بازديدکنندگان : 806385

پیوندها