نسخه چاپي
1397/04/19 :: ١٠:٥٤ 

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی: معرفی دستاوردهای ۵۵ ساله انقلاب و ۴۰ ساله نظام اسلامی نیاز امروز جامعه

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت : امروز بیش از هر زمان نیازمند تبیین و تشریح دستاوردهای ۵۵ ساله انقلاب و ۴۰ ساله نظام اسلامی همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی هستیم .

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی: معرفی دستاوردهای ۵۵ ساله انقلاب و ۴۰ ساله نظام اسلامی نیاز امروز جامعه

 آیت الله سید احمد علم الهدی در جلسه ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان گفت : بیداری اسلامی و حرکت‌های ملت های مظلوم جهان در کشورهای مختلف ریشه در انقلاب اسلامی دارد.

وی با بیان اینکه تاریخ انقلاب از زمان آغاز نهضت امام خمینی (ره) در سال 42 آغاز می شود و امروز ۵۵ ساله است؛ افزود: باید امسال دستاوردهای ۵۵ ساله انقلاب و ۴۰ ساله نظام را به درستی تفکیک و برای جامعه تبیین شود.

عضو مجلس خبرگان رهبری، مدیریت جهادی را نقطه مشترک انقلاب و نظام اسلامی دانست و عنوان کرد : کشور ما با مدیریت جهادی پیشرفت کرده است.

وی با بیان اینکه در نظام مقدس جمهوری اسلامی باید به مدیریت جهادی به عنوان یک نقطه مثبت و ارزشمند توجه کنیم ، اظهار کرد : این نوع مدیریت در دنیا بی نظیر است ونمونه های عملی آن ، مدیریت جهادی در دوران جنگ، سازندگی و بحران ها و موقعیت های حساس مختلف است.

 آیت الله علم الهدی ،مدیریت جهادی را به عنوان محصول انقلاب اسلامی ایران دانست و گفت : انقلاب یمن ، سوریه ، عراق و لبنان محصول الگوبرداری از همین مدیریت جهادی است.

امام جمعه مشهد گفت : در این راستا باید برنامه های فرهنگی و هنری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هم با ماهیت انقلاب اسلامی همسو و سازگار باشد.

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 18

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 341485

  • بازديدکنندگان امروز : 713

  • کل بازديدکنندگان : 710943

پیوندها