نسخه چاپي
1397/04/21 :: ١٦:١٠ 

کشور در 40 سالگي انقلاب بايد به بلوغ عقلي برسد

نماينده ولي فقيه در خراسان جنوبي و امام جمعه بيرجند گفت: اکنون در 40 سالگي انقلاب اسلامي بايد کشور به بلوغ عقلي برسد تا طرح هاي دشمن ريشه کن شود.

کشور در 40 سالگي انقلاب بايد به بلوغ عقلي برسد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به نقل از ايرنا حجت الاسلام و المسلمين سيد عليرضا عبادي در همايش لشکر فرشتگان که به مناسبت روز عفاف و حجاب در بيرجند برگزار شد، اظهار داشت: بايد متناسب با توطئه دشمن در صحنه قرار بگيريم و شرط اول آن شناخت هدف دشمن است. 
وي گفت: دشمن با ترفندهاي مختلف مي خواهد نسل توانمند را ضعيف کرده و از آنها براي خود نوکر انتخاب کند.
نماينده ولي فقيه در استان خراسان جنوبي بيان کرد: دشمن با ترفندهايي مثل پول، پست و مقام، احزاب و گروه ها مي خواهد به نوعي مردم را سرگرم کند و با تضعيف نسل توانمند بر کشور غالب شود. 
وي برهان را وجه تمايز 2 مکتب الهي و بشري دانست و ادامه داد: عليرغم بصيرت در مکتب الهي، مکتب هاي بشري با استبداد کامل به دنبال نابود کردن مخالفان هستند. 
حجت الاسلام و المسلمين عبادي گفت: جهاد براي بصيرت افزايي بعد از همه اتمام حجت ها جنگ عليه ابوجهل هاست و طرح مکتب بشري با تفکر فرعون گونه تنها محدود به مصر نيست بلکه الان توسعه يافته و استکبار جهادي مجري اين تبهکاري هاست. 
وي با گرامي داشت 21 تيرماه سالروز قيام مردم عليه کشف حجاب در مسجد گوهرشاد اظهار داشت: زنان مظلوم آن دوران قرباني استبداد يک بي سواد و مجري برنامه هاي استعمار بودند و به خاطر غارت ارزش هاي انساني جمع زيادي از مردم در حادثه مسجد گوهرشاد مظلومانه به شهادت رسيدند. 
امام جمعه بيرجند گفت: ختم و پايان استثمار در حادثه آن روز خلاصه نمي شود بلکه پروژه فرعوني براي تضعيف جامعه از اهرم هاي کوتاه سازي و اختلاف طبقاتي و قومي کمک مي گيرد تا يک جامعه متفرق و ضعيف ايجاد کند.
وي وقوع انقلاب اسلامي را يک معجزه الهي توصيف کرد که با منطق و دليل به وجود آمد و با تاييد 98 درصدي جمعيت يک کشور تدوام يافت. 
عبادي به تلاش هاي دشمن بعد از شکل گيري انقلاب اشاره کرد و افزود: دشمن در پروژه هاي مختلف تلاش کرد تا به وسيله تبهکاران ترين و آلوده ترين عناصر، انسان هاي فهميده و توانمند را از صحنه انقلاب خارج کند. 
وي نمونه بارز اين وقايع را در شهادت 17 هزار نفر توسط منافقان يادآوري کرد و گفت: واقعه شهداي هفت تير و شهادت مطهري ها و چمراني ها نشان داد که در تفکرات اقتصادي دشمن اين انسان ها از لحاظ کمالات انساني توانمند بودند و بايد از ميان برداشته مي شدند و امروز هم بايد در ادامه اين پروژه ها هوشيار بود.
وي وعده هاي آخرالزماني را نويدي براي پايان خوش مبارزه با استکبار دانست و گفت: معيار اين وعده قرآن است و خدا علاج ناامني را بر دوش خود مردم گذاشته است.

خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 15

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 341510

  • بازديدکنندگان امروز : 769

  • کل بازديدکنندگان : 710999

پیوندها