نسخه چاپي
1397/04/20 :: ١٣:١٧ 

برگزاری برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب با رویکرد افزایش امید و نشاط اجتماعی

اکبری عضو ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و نماینده وزارت کشور در این ستاد گفت: برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب با رویکرد افزایش امید و نشاط اجتماعی برگزار می شود و محرومیت زدایی و تقویت زیرساخت های اقتصادی در 40 سالگی انقلاب در دستور کارکارگروه اقتصادی این ستاد قرار دارد.

برگزاری برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب با رویکرد افزایش امید و نشاط اجتماعی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، اکبری عضو کارگروه اجتماعی ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و نماینده وزارت کشور گفت: در سطح استان ها دفاتر امور اجتماعی به طور کامل آماده برگزاری برنامه های ویژه در سطح کشور هستند. این برنامه ها با رویکرد امیدبخشی و نشاط آفرینی اجرا می شود و قبل از ایام فاطمیه برنامه های امید افزا برای جوانان و نوجوانان پیش بینی شده است.

وی افزود: عمده فعالیت‌ها با کمک تشکل‌های مردم‌نهاد و تشکل های اجتماعی انجام می شود و سعی داریم همه برنامه ها با نام مردم و مشارکت عمومی سامان دهی و اجرا شود و نگاه ما در کارگروه همین است و در حقیقت به صحنه آمدن خود مردم، مهم ترین دستاورد امسال باشد.

محرومیت زدایی و تقویت زیرساخت های اقتصادی در 40 سالگی انقلاب

در ادامه نماینده کارگروه اقتصادی ستاد از وزارت کشور نیز عنوان کرد: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نگاه ما نگاه محرومیت زدایی و تقویت زیرساخت های اقتصادی است. پروژه های قابل افتتاحی وجود دارد که امسال همزمان با ایام 40 سالگی انقلاب در استان های مختلف به بهره برداری می رسد و تلاش داریم، استقلال اقتصادی و کارهای صورت گرفته در زمینه زیر ساخت‌ها را طی چهل سال گذشته تبیین و تشریح نموده و در این راستا کمیته های استانی نیز فعال شده‌اند.

گفتنی است، نشست کارگروه‌های تخصـصی سـتاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی روز یکشنبه (17 تیرماه) با حضور نمایندگان نهادها و سازمان های عضو به میزبانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شد. در این نشست نمایندگان سازمان ها و نهادهای عضو این ستاد ضمن بیان پیشنهادات و تبادل نظر پیرامون برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به ارائه گزارشی درباب فعالیت های سازمان متبوع و کارگروه خود پرداختند.

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 10

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 531564

  • بازديدکنندگان امروز : 263

  • کل بازديدکنندگان : 1098196

پیوندها