نسخه چاپي
1397/04/20 :: ١٣:٠٦ 

همایش بین‌المللی ظرفیت های انقلاب اسلامی و کارآمدی نظام اسلامی با همکاری 20 مرکز آموزشی و پژوهشی برگزار می شود

نماینده دانشگاه آزاد اسلامی در ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: همایش بین المللی ظرفیت های انقلاب اسلامی و کارآمدی نظام اسلامی امسال با همکاری 20 مرکز آموزشی و پژوهشی برگزار می شود.

همایش بین‌المللی ظرفیت های انقلاب اسلامی و کارآمدی نظام اسلامی با همکاری 20 مرکز آموزشی و پژوهشی برگزار می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، نشست کارگروه‌های تخصـصی سـتاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور نمایندگان نهادها و سازمان های عضو به میزبانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین خیری نماینده دانشگاه آزاد اسلامی در این نشست ضمن تشریح برنامه های  آموزشگاهها و پژوهشگاه های وابسته به دانشگاه آزاد  اسلامی در کشور گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همایش بین‌المللی ظرفیت انقلاب اسلامی و کارآمدی و کارنامه نظام جمهوری اسلامی را پیگیری می‌کنیم. سطح همایش بین المللی است و با حدود ۲۰ آموزشگاه پژوهشی و رسانه ای همکاری و هماهنگی های لازم صورت گرفته است. سازمان فرهنگ و ارتباطات و حوزه بین الملل وزارت خارجه و واحدهای مختلف دانشگاه آزاد در برگزاری این همایش همکاری دارند تا در حوزه‌های آزاداندیشی فعال شوند. در سطح تاریخ شفاهی و مقالات علمی فعالیت‌هایی انجام شده و سامانه ای نیز با همین نام طراحی و بارگذاری شده است.

این همایش، نهم تا یازدهم بهمن ماه در 6 محور مبناشناسی انقلاب اسلامی، فرهنگ و اجتماع، سیاست، امنیت و دفاع، اقتصاد، صنعت و کشاورزی، آموزش و تحقیقات، چالش های پیش رو با همکاری 20 سازمان با ریاست دکتر ولایتی برگزار می شود. .این همایش به صورت 3 زبانه (فارسی عربی و انگلیسی) برگزار می شود.

نماینده دانشگاه آزاد اسلامی اضافه کرد: برای تقویت جنبه علمی همایش، دبیران تخصصی مشخص و سعی شده جنبه علمی آن تقویت شود. صداوسیما و مراکز آموزشی و پژوهشی داخلی و خارجی در برگزاری این همایش همکاری دارند. در این همایش دستاوردها و کارکردهای انقلاب اسلامی بررسی شده و تولید حداقل 20 جلد کتاب که مرجع این دستاوردها باشد در دستور کار قرار دارد.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 9

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 404485

  • بازديدکنندگان امروز : 1049

  • کل بازديدکنندگان : 806088

پیوندها