نسخه چاپي
1397/04/20 :: ١١:٣٧ 

سردار نقدی: شنبه های انقلاب با حضور کمیته های مردمی برگزار می شود

سردار نقدی معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: جنبش مردمی شنبه های انقلاب که تا دهه مبارک فجر طی 40 هفته برگزار می شود، ظرفیت مردمی عظیمی است که در 40 سالگی انقلاب شکل گرفته و تاکنون 12 هفته آن برگزار شده است.

سردار نقدی: شنبه های انقلاب با حضور کمیته های مردمی برگزار می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سردار نقدی نماینده کارگروه سپاه و بسیج ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در نخستین نشست کارگروههای تخصصی این ستاد خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران یک پدیده اعجاب انگیز و در طول تاریخ معاصر یک حادثه بی‌نظیر است. نظام ظلم و سلطنت استبدادی با این انقلاب پایان گرفت و باید دید در طول سال های قبل از انقلاب بر مردم ایران چه گذشته و چه مبارزات و سختی هایی پشت سرگذاشته شده تا سرانجام با  پیروزی انقلاب اسلامی، ایران از ظلم و استبداد رهایی پیدا کرد و نجات یافت تا به استقلال و آزادی برسد.

وی افزود: از 2 هزار و پانصد سال نظام شاهنشاهی، هزار و سی و شش سال، کشور ما تحت سلطه و اشغال بیگانگان بوده است و شاهد ظلم و استبداد و خیانت شاهان و بیگانگان بوده و بعد از انقلاب، یک ملت تنها مقابل همه ابرقدرت‌های جهان ایستاد و با عظمت و شجاعت سرافرازانه مقاومت کرد و اگر بخواهیم این توطئه ها را فهرست کنیم یک کتاب قطور می شود. اما ما در این 40 سال استقلال خود را حفظ کرده ایم و در مسیر پیشرفت گام برداشته ایم و در همه حوزه ها رشد داشته ایم و این خود یک معجزه است.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه هیچ یک از انقلاب های جهان به 40 سالگی نرسیده اند و آرمان های خود را کنار گذاشتند گفت: تاکنون به اندازه سر سوزنی از آرمانها و اهداف خود عقب نشینی نکرده ایم و امروز در اوج پیروزی هستیم.

وی افزود: در همان جایی که دشمنان ما را متهم می‌کنند، ما پیشرفت داشته ایم و باید این پیشرفت‌ها را برای جوانان بازگو و تشریح کنیم.

نماینده سپاه و بسیج ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اضافه کرد: اگر فقط یک سال گذشته را مرورکنید، پیروزی‌های جمهوری اسلامی علیه جبهه استکبار در یمن، لبنان، سوریه و خود ایران در ابعاد داخلی و خارجی در اوج بوده و این پیروزی ها ادامه دارد.

سردار محمد رضا نقدی ادامه داد: برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نیز در کمیته های مردمی بسیج آغاز شده و بخشی از این برنامه ها تحت عنوان شنبه های انقلاب اجرایی می شود. جنبش مردمی شنبه های انقلاب 12 هفته برگزار شده و تا دهه فجر انقلاب اسلامی طی 40 شنبه ادامه دارد و ظرفیت مردمی عظیمی است که با مشارکت مردم ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه انقلاب متعلق به آحاد مردم است و مردم و نظام قابل تفکیک نیستند، اظهار داشت: امیدواریم طرح شنبه‌های انقلاب مورد استقبال مردم قرار بگیرد و سایت‌ها و فضاهای مجازی و رسانه ها برای معرفی و انعکاس این برنامه ها فعال تر عمل کنند.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 27

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 404509

  • بازديدکنندگان امروز : 1080

  • کل بازديدکنندگان : 806119

پیوندها