نسخه چاپي
1397/04/20 :: ١١:٢٦ 

تهدید شناسی اولین قدم برای مقابله با فتنه های پیش رو

سردار شکارچی در نشست کارگروه های تخصصی ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب که روز یکشنبه (17 تیرماه) برگزار شد گفت: در شرایط کنونی که ملت ایران شاهد یک جنگ تمام عیار و تهدیدات گسترده علیه نظام جمهوری اسلامی است،تهدید شناسی اولین قدم برای مقابله با فتنه های پیش روست.

تهدید شناسی اولین قدم برای مقابله با فتنه های پیش رو

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سردار شکارچی، معاون فرهنگی ستادکل نیروهای مسلح و نماینده کارگروه امنیتی - دفاعی ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب با اشاره به این که ما درگیر یک جنگ تمام عیار و تهدیدات گسترده علیه نظام جمهوری اسلامی هستیم اظهار کرد: در مجموعه نیروهای مسلح مقدمات کار برای برگزاری باشکوه برنامه های 40 سالگی انقلاب آغاز شده و 8 کمیته در ذیل این کارگروه تشکیل شده است.

وی با اشاره به برخی مشکلات داخلی افزود: دشمن بر این مشکلات دامن زده و تمام تلاش خود را برای سوء استفاده از آن به کار گرفته و مهمترین کاری که ما در دستور کار قرار دادیم این است که از اعتماد مردم نسبت به نظام صیانت کنیم و دستاوردها را برای نسل جوان بیان و در حوزه های مختلف به نمایش بگذاریم.

سردار شکارچی با اشاره به لزوم آگاهی بخشی و امیدآفرینی در برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: باید در 40 سالگی انقلاب نسبت به دسیسه های دشمن افشاگری کنیم و آگاهی بخشی نمائیم تا مردم و جوانان از این دشمنی ها و توطئه ها آگاه شوند.کارهای مقایسه ای در حوزه های مختلف باید صورت گیرد و وضعیت قبل و پس از انقلاب تشریح شود. به ویژه در حوزه دفاعی، دوران پس از انقلاب و قبل انقلاب را بازگو کنیم و وابستگی ها و ذلت ها و تحقیر شدن ها را با این اقتداری که امروز به وجود آمده و موجب عصبانیت دشمن شده است، مقایسه نمائیم. این کارها باید به طور مستمر انجام شود.

وی اضافه کرد: در اولین قدم ما در کارگروه خود، تهدیدشناسی کردیم و در مقابل هر تهدید و آسیب، یک برنامه پیش بینی کردیم و متناسب با این تهدیدات برای مقابله با توطئه ها برنامه ریزی و تقسیم کار کردیم. خوشبختانه با مشارکت نیروهای مسلح و آمادگی‌هایی که دارند کارها در  مرکز و استان ها آغاز شده و یک هم‌افزایی بین نیروهای مسلح صورت گرفته است. در بخش بسیج هم، بسیج مردمی با توانایی های خوبی که دارد، وارد عمل شده و ان‌شاالله در جلسات بعد گزارشات آن را اعلام می‌کنیم. خوشبختانه سه سازمان ارتش، بسیج و سپاه در استان‌ها دست به دست هم داده و برای 31 استان کشور متناسب با شرایط و ظرفیت های استانها برنامه ریزی و تقسیم کار صورت گرفته است.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 21

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 404501

  • بازديدکنندگان امروز : 1068

  • کل بازديدکنندگان : 806107

پیوندها